Libuš - Most 1:0 (1:0) - 31.05.2023 - Starší dorost

Články > Starší dorost > Libuš - Most 1:0 (1:0)  |  31.05.2023


SK Libuš – FK Baník Most-Souš   1:0 (1:0)

Hráno:        31.05.2023 17:15
Hřiště:       Libuš – tráva
Sestava:    Hanzl – Fialka, Holub (46' Kozák), Dorazil – Calta, Davizi, Očenáš (Pihera), Mendík, Pelant
   (Chum) – Krajuškin, Keller
Branky:      36' 1:0 Krajuškin
ŽK:            31' Pelant, 71' Bíma, 85' Kozák, 90' Krajuškin, Hanzl, Fialka, Lipták

V rychlém sledu další utkání, tentokrát s Mostem, který se k nám dojel podívat podruhé a vyšlo to.

Zápas byl od začátku hodně o soubojích než o hezké hře, ale jsem rád, že ho kluci zvládli takticky, i když to nemuselo být drama až do konce, jenže to zakončení, v trénincích dobré, ne super, v zápasech hrůza, na jeden gól potřebujeme deset šancí, což není normální a protivník je schopen udeřit z první chyby směrem k naší brance.

Tentokrát s Davidem v bráně, který si na chvilku odpočinul a jeho zdravé naštvání bylo ku prospěchu, to je jediný post, kde si kluci navzájem konkurují a posouvají se dopředu, od obou i přes branky vidíme pokrok. Od začátku jsme na soupeře vlétli, vytvářeli si tlak, jenže netrefit branku, až po jedné krásné pohledné akci, kterou rozjel Alf posunul na Ondru, ten na Aliho do ulice, kde to krásně převzal a uklidil podél padajícího brankáře. Poté nás podržel David, kdy do půle zlikvidoval pokusy hostů.

V druhé půli přišla změna místo zraněného Alfa a Ondry, i přes změny jsme utkání dohráli do konce s nulou. Nelze říct, že by to byla super podívaná, ale co je doma to se počítá, teď můžu říct, že bohužel poslední výhra v sezóně staršího dorostu. Pochvala i pro Alexe, který si poslední zápasy užívá, bylo vidět, když bylo potřeba držet míč, tak ho udržel a tahal čas, ke vzteku hostů.

Takže chlapci dílky, když to nejde herně musí, to jít srdcem a silou.

Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš