Braník - Libuš 4:1 (3:0) - 11.06.2023 - Starší dorost

Články > Starší dorost > Braník - Libuš 4:1 (3:0)  |  11.06.2023


ABC Braník – SK Libuš   4:1 (1:0)

Hráno:        11.06.2023 10:00
Hřiště:       Braník – tráva
Sestava:    Hanzl (46' Pihera) – Fialka, Holub (73' Beneš), Dorazil – Kozák (87' Makara), Očenáš, Mendík
   (73' Koudela), Pelant – Chum (73' Sandetskyy), Krajuškin – Keller
Branky:      34', 39', 41' Parpel, 52' Hejduk (p.k.), 66' Pelant (p.k.) (Holub)
ŽK:            48' Šonka – 44' Krajuškin, 48' Fialka, 93' Krajuškin
ČK:            93' Krajuškin

Poslední utkání, trochu symbolicky na hřišti, kde řada kluků včetně trenéra vstoupila do dorostenecké kategorie, věděli jsme, že nás soupeř viděl před týdnem v utkání s Mostem, bohužel po domácím utkání s Vlašimí, by s tím co zbylo, neudělal nic ani Mourinho, nechtěli jsme přijet a jen betonovat, už o nic nešlo, bohužel půlka kádru si myslela, že jde o pouťový zápas a dle toho úvod vypadal, paradoxně branky jsme inkasovali poté, co se hra vyrovnala, do té doby nás držel David v bráně výborně a nebýt jeho zákroků a pomoci hráčů, mohlo to být v půli 10:3.

Do druhé půle jsme aplikovali změny, co čert nechtěl, Vojta, který na Braníku vyrostl se přimotal i u čtvrté branky a bylo hotovo, od té chvíle, jako by to z hráčů spadlo a začali hrát fotbal, který místy i bavil. Na některých bylo vidět, že dohrávají sezónu se šrámy, což se projevilo i u Alfa, kterému nevydržel zadák, brzké uzdravení. V závěru dostali šanci opět kluci z mladšího dorostu, včetně šikovného staršího žáka, jeho střídání nesl nelibě Kozák, který nejenže nedorazil na střídačku, ale odešel před příchodem trenérů pryč, tohle se nedělá, pokud si někteří hráči myslí, že jsou více než tým, tak je to špatně, navíc to chce i trochu sebereflexe, nebyl na konci střídán kvůli výkonu, ale k motivaci pro mladší hráče k další práci. Pokud by to bylo po herní stránce, tak by šel již v 20. minutě, kdy běhal po hřišti sice všude, ale zároveň nikde. Jestliže se hráč, chce posunout výš a jít do jiného klubu přejeme mu to, ale nejdříve by měl něco dokázat tady, mít i čísla, prosazovat se, protože v konkurenčním prostředí bude mít spousta kluků problém se prosadit, pokud nepřepnou v hlavě.

Závěrem bych rád poděkoval všem, nejen hráčům, ale i klubu a rodičům za krásné roky u dorostu, ale jak se říká, vše krásné jednou končí. Přeji všem spoustu zdraví, štěstí, úspěchů nejen v životě, ale i na hřišti, byl bych rád ať kluci pokračují na jakékoliv úrovni, protože fotbal má být zábava, takže ještě jednou díky, je na čase si dát zaslouženou pauzu a dál se uvidí.
Good luck Libuna a kluci, vždy tu budeme pro Vás!

Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš