Háje - Libuš 11:0 (5:0) - 26.08.2023 - Starší dorost

Články > Starší dorost > Háje - Libuš 11:0 (5:0)  |  26.08.2023


FC Háje JM – SK Libuš   11:0 (5:0)

Hráno:        26.08.2023 09:30
Hřiště:       Háje – UMT
Sestava:    Sam – Keny, Koudy, Beny, Tony (72' Habib) – Oči, Šála (46' Max S.), Nusky (46' Šajny) – Mery
   (72' David), Max P. (59' Rooney), Jonáš
Branky:      -
ŽK:            -

V sobotu jsme přijeli k prvnímu mistrovskému utkání nové sezóny na hřiště Hájů. Před zápasem došlo kvůli dešti ke změně povrchu a muselo se hrát na umělce.

Do zápasu jsme vstoupili s nepochopitelným respektem a strachem. Ten měl od první minuty ve všech ohledech navrch. Neměli jsme žádné druhé míče a byli jsme všude pozdě. První gól přišel po chybě Sama, kdy neodhadl centr, ten mu vypadl z rukou a nikým nebráněný soupeř ho dorazil do prázdné branky. Od toho momentu už byl na hřišti vidět jen jeden tým. My jsme byli všude pozdě a našimi stupidními chybami jsme soupeři zápas velmi usnadnili. Těsně před poločasem se v ojedinělé šanci objevil Max, když si hlavou obhodil gólmana, a ten ho sestřelil kopem na hlavu. Rozhodčí však nepochopitelně nechal karty schované.

Do druhé půlky jsme šli za stavu 0:5 s tím, že nekoukáme na výsledek a chceme hrát až do konce. Chuť však byla ta věc, která nám chyběla. Soupeř dál sázel gól za gólem a my ze sebe nechali dělat pitomce. Předvedli jsme absolutní ostudu, která se už nesmí nikdy opakovat! I když jsme třeba v divizi prohráli vyšším rozdílem, nikdy to nebylo takhle bez chuti a snahy s tím něco udělat.

Nezbývá nám než se rychle oklepat a poučit, protože už ve středu od 17:30 přivítáme na Libuši Pragovku

Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš