Libuš - Střešovice 0:6 (0:3) - 02.09.2023 - Starší dorost

Články > Starší dorost > Libuš - Střešovice 0:6 (0:3)  |  02.09.2023


SK Libuš – SK Střešovice 1911   0:6 (0:3)

Hráno:        02.09.2023 12:30
Hřiště:       Libuš – tráva
Sestava:    Sam – Nazi (66' Šajny), Tadeáš (59' Šála), Koza (72' Habib), Šimon – Beny, Koudy, Oči
   (59' Jony) – Mery (27' Nusky), Max P. , Tony
Branky:      -
ŽK:            31' Nazi, 54' Beny

Anglický týden jsme zakončili třetím soutěžním zápasem – proti Střešovicím. Ty do soutěže teprve vstupovaly a nic nechtěly podcenit.

Do zápasu vstoupily oba týmy opatrně a čekalo se na první zajímavější moment. Ten přišel po rohu Střešovic v 15. minutě. Samotný roh jsme odvrátili, ale na odraženém nikdo nebyl a soupeř vrátil balónem na hlavu spoluhráči, který otevřel skóre. Následovala další hluchá pasáž a čekalo se na šance. Hned z další větší se po zbytečném faulu a standardce opět prosadil soupeř hlavou. Do půlky se pokračovalo v podobném tempu bez větších šancí. Po naší chybě vzadu soupeř přidal ještě jednu branku a do kabin se šlo za stavu 0:3.

Řekli jsme si, že zkusíme rychle snížit a něco se zápasem udělat. To se nám nepovedlo a soupeř rychle po změně stran odskočil na 0:4. Zbytek zápasu už se dohrával jen z povinnosti a soupeř si mohl v klidu zahrát a přidal v pohodovém tempu další dvě branky.

První poločas už konečně z naší strany snesl nějaké měřítko, ale to nám je k ničemu, když jdeme zase do kabin za téměř rozhodnutého stavu.
Nyní nás čeká v sobotu 9.9. od 11:00 venkovní zápas na Xaverově.

Nesmíme zapomínat, že se fotbal pořád učíme a chyby se dít můžou a naprosto přirozeně budou. Nesmí jich však každý zápas být tolik, jako v úvodních třech kolech.

Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš