Libuš - Admira B 3:3 (2:3) - 16.09.2023 - Starší dorost

Články > Starší dorost > Libuš - Admira B 3:3 (2:3)  |  16.09.2023


SK Libuš – FK Admira Praha B   3:3 (2:3)

Hráno:        16.09.2023 12:30
Hřiště:       Libuš – tráva
Sestava:    Sam – Mirda, Koza, Šimon (67' Šajny) – Tony, Nusky (67' Nazi) – Koudy, Šála (82' Jony),
   Oči – Max P., Mery
Branky:      21' Oči, 43' Max P., 51' Oči
ŽK:            13' Max P, 88' Tony

V sobotu na Libuš přijela Admira. V zápase jsme chtěli navázat na dobrý výkon z druhého poločasu na Xaverově a to se nám z části povedlo.

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a možná tím i soupeře trochu zaskočili. Už v druhé minutě šel sám na hostujícího brankáře Nusky, ten ho však velmi dobře vychytal. O pár minut později šel soupeř trochu šťastným gólem do vedení. My jsme se však rychle oklepali a začali znovu hrát. V 17. minutě se dostal Max do úniku a hlavou si obhodil brankáře, ten ho sestřelil tvrdým zákrokem a nemohlo následovat nic jiného než červená karta. K přímáku se postavil Oči a využil toho, že gólman nebyl rozchytaný a střelou takzvaně „přes paleček“ obstřelil zeď a vyrovnal – 1:1.

Následovala hluchá pasáž, hosté se stáhli do bloku a čekali co bude, my jsme se do něj dostávali jen těžko. Před půlí přišla studená sprcha v podobě dvou slepených gólů Admiry. Ve 43. minutě však Max potrestal hrubku Admiry vzadu a do kabin se šlo za stavu 2:3.

Věděli jsme, že nás čeká hektický druhý poločas. Hned v 51. minutě se znovu prosadil Oči a znovu to bylo z přímáku – 3:3. Následovala hektická čtyřicetiminutovka. Utkání se hrálo ve velmi vysokém tempu a šance byly na obou stranách. Gól už nikdo nepřidal. Nejblíž k tomu měl v poslední minutě Max a Tony, kteří natřikrát nepřekonali brankáře soupeře. Dělba bodů byla nakonec asi spravedlivá.

Jsem rád, že jsme protrhli nelichotivou sérii porážek a připsali si první body, čekal bych však lepší výkon. Když vezmu v potaz, že jsme nějakých 75 minut hráli proti deseti, chtěl bych asi spíše tři body.

Opět musím poděkovat všem fanouškům za podporu! Příští utkání odehrajeme už v úterý od 18:30, a to pohárový zápas na půdě Uhříněvsi.

Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš