Střešovice - Libuš 2:1 (2:0) - 21.05.2017 - Mladší dorost

Články > Mladší dorost > Střešovice - Libuš 2:1 (2:0)  |  21.05.2017

SK Střešovice 1911 – SK Libuš   2:1 (2:0)

Hráno:      21.05.2017 10:30
Hřiště:      Střešovice – UMT
Sestava:   Balážik – Barny, Pirči, Michal J., Miši, Matěj H., Vrkič, Tomáš, Kryštof, Ženja, Pecha
Střídali:   Minh Hai, Adamopulos
Branky:    Michal
 

V dalším utkání jsme se potkali s vedoucím týmem přeboru, který dostal pouze 7 branek a neztratil ani bod. Zápasu jsme se trochu báli, protože brankář Houdek má angínu, zraněný je Dymo, Jiravský, dlouhodobě nemocný Danny a měli jsme souběh se žáky, tak nemohli pomoci ani stálé opory Pavel, Šimon, Jakub. Nakonec ale borci odehráli velice kvalitní zápas.

Hráli jsme z uzavřeného bloku a dokázali domácí potrápit i útokem a přesnými střelami. Domácí dali oba góly trochu se štěstím, první gól po střele z vápna, kdy se míč od tyče odrazil do branky a druhý gól dali z trochu přísného trestného kopu, znovu do tyče a bohužel do branky a ne ven. Naše přesné střely Tomáše, Michala a hlavičku Pechiče vyrazil domácí golman na rohy.

Zajímavé bylo, že druhou půli jsme vyhráli 1:0 gólem z penalty a ještě zajímavější bylo, že posledních 15 minut jsme domácí tlačili a měli i šance (Matěj, Michal) a tak domácí od 79. minuty volali po ukončení zápasu, báli se, že bychom mohli vyrovnat.

Borci díky, fantastický, taktický výkon, výborný brankář, dokonalá obrana, bojovná záloha a vepředu se rvoucí Pechič – díky a těším se na další utkání.


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš