Bílá Hora - Libuš 15:1 (2:0 3:0 7:1 3:0) - 20.05.2017 - Starší přípravka

Články > Starší přípravka > Bílá Hora - Libuš 15:1 (2:0 3:0 7:1 3:0)  |  20.05.2017

TJ Sokol Bílá Hora B – SK Libuš   15:1 (2:0 3:0 7:1 3:0)

Hráno:      20.05.2017 10:00
Hřiště:      Bílá Hora – UMT
Sestava:   Keny, Honzák, Slunečko, Koudela, Červinka, Navara P., Navara V., Habib, Michálko. Chrz
Branky:    Honzák
 

Tento zápas potvrdil pravidlo, že každý zápas je jiný. Naši hráči se zpočátku snažili bojovat o každý balón, ale soupeř, který byl dle tabulkového pohledu daleko za námi, nasadil do zápasu hráče z A týmu a to se ukázalo (společně s absencí našich dalších hráčů), jako klíčové pro další průběh utkání.

Naši hráči se nemohli vyrovnat z kombinační a důraznější hrou soupeře. V útočné fázi se absolutně nedařilo udržet balón, docházelo k přetížení obrany. Rozhodující zlom utkání přišel v třetí čtvrtině a nebýt Kenyho, mohla být prohra i vyšší. Po závěrečném hvizdu se u některých hráčů objevili i slzy, což berme jako znamení, že jim nebyl výsledek lhostejný.

Takže kluci hlavu vzhůru – ke sportu patří jak radost z vítězství, tak i zklamání z prohry. Pro další radost z vítězství je potřeba zlepšit nejen útočnou fázi, ale i celkový přístup k tréninku.


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš