Libuš - Ruzyně 9:20 (1:3 3:5 4:6 1:6) - 20.05.2017 - Mladší přípravka

Články > Mladší přípravka > Libuš - Ruzyně 9:20 (1:3 3:5 4:6 1:6)  |  20.05.2017

SK Libuš – TJ Ruzyně   9:20 (1:3 3:5 4:6 1:6)

Hráno:      20.05.2017 12:00
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Tomáš, Dan, Martin, Ondra S., Kuba, Maty, Marek, Kája, Ondra P., Ivča, Věrka
Branky:    3× Ondra P., 2× Dan, 2× Ondra S., Tomáš, Marek
 

V sobotu, v pravé poledne, jsme rozehráli další soutěžní zápas. Soupeřem nám byli kluci z Ruzyně a nutno na začátek říct, že tentokrát byl soupeř nad naše síly.

Na začátku jsme malinko zaspali a než jsme se nadáli, prohrávali jsme 0:2. Pak se sice Danovi podařilo snížit, ale soupeř před koncem první patnáctiminutovky stačil ještě jeden gól přidat.

Ta druhá z naší strany patřila hlavně Ondrovi Přibylovi, který dokázal vstřelit čistý hattrick. Velká gratulace Ondro!!! Jako nejhezčí se ukázal Ondrův třetí gól, kdy po centru Tomáše z levé strany si naběhl před bránu, vyšrouboval se do vzduchu a hlavou krásně zavěsil. To by se klidně hodilo i do večerních Sportovních zpráv, do rubriky „Borec na konec“! Bohužel se dokázal prosadit i soupeř a to celkem pětkrát.

Třetí čtvrtinu opět lépe začali borci z Ruzyně a během chvíle se čtyřikrát prosadili. Poté jsme měli světlou pětiminutovku zase my a díky dvěma brankám Ondry S. a jedné Tomáše a Dana jsme se soupeři o něco přiblížili. Bohužel jsme ještě stačili do přestávky dvě branky obdržet a rozdíl ve skóre už byl velký.

V poslední čtvrtině se dokázal krásnou střelou k tyči prosadit Marek, ale to už bylo z naší strany vše. Konečný výsledek je pro nás možná až krutý, ale i takový fotbal někdy je.

A ten přeci hrajeme především pro zábavu a ne jenom pro výsledky!!!!


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš