Kolovraty - Libuš 2:3 (0:2) - 04.06.2017 - Mladší dorost

Články > Mladší dorost > Kolovraty - Libuš 2:3 (0:2)  |  04.06.2017

Sokol Kolovraty – SK Libuš   2:3 (0:3)

Hráno:      04.06.2017 17:00
Hřiště:      Kolovraty – UMT
Sestava:   Houdek – Barny, Pavel Š., Michal J., Matěj V., Matěj H., Vrkič, Tomáš, Jakub, Pecha, Dymo
Střídali:   Orabinec, Slanina, Ženja
Branky:    3× Pecha
 

Na utkání v Kolovratech nedorazil rozhodčí, pískal domácí trenér, první půli výborně, druhou půli trochu pro domácí, hlavně nastavil skoro 6 minut, asi proto, že domácí dali kontaktní gól a chtěli urvat aspoň bod. Z naší strany první půle výborná, kombinace, střely, napadání a domácí jsme do ničeho nepustili. První nádherná akce skončila Vrkičovou hlavou na spojnici břevna a tyče a pak úřadoval Pechič dal tři góly a zdálo se být rozhodnuto.

Do druhé půle šli i náhradníci, trochu se sestava promíchala, domácí toho využili a po rohu dali hned v 5. minutě na 1:3. Pak nás podržel Houdič, střelu z dálky vytáhl na roh a další bombu vytáhl na břevno. My jsme mohli přidat další góly, ale Matěj šel sám 2× na bránu a vždy trefil brankáře, Pechič už se neprosadil a domácí minutu před koncem dali na 2:3 a posledních nastavených 6 minut bylo dlouhých, ale udrželi jsme to.

Za první poločas si 3 body zasloužíme, to byl výborný výkon, druhá půle už bylo trochu trápení, ale nutno říci, že domácí mají kvalitní tým a umí protivníka potrápit.
Borci, díky a příští dva zápasy máme doma, tak věříme, že zopakujeme hru z první půle.


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš