Vršovice - Libuš 6:5 (2:1) - 03.09.2017 - Mladší žáci

Články > Mladší žáci > Vršovice - Libuš 6:5 (2:1)  |  03.09.2017

SK Union Vršovice – SK Libuš   6:5 (2:1)

Hráno:      03.09.2017 15:15
Hřiště:      Vršovice – tráva
Sestava:   Keny, Hůla, Medek, Havlíček, Červinka, Vlček, Pazderník, Tauer, Beneš, Kutheil, Nuskern,   Slunečko, Koudela, Nezmar
Branky:    2× Nuskern, Hůla, Kutheil, Tauer
 

Do prvního zápasu podzimní sezóny vstupovali kluci s odhodláním zvítězit. S tímto cílem vstupoval do utkání i soupeř, takže po celý první poločas byla hra vyrovnaná. Soupeř byl lepší v osobních soubojích, naši zase v kombinaci. Na soupeřovo vedení odpověděl krásnou individuální akcí Michal Hůla a srovnal tímto na 1:1. Do poločasu se soupeř trefil ještě jednou a jelikož Filip neproměnil šanci, šlo se do kabin z jednogolovým mankem.

Po kabinové bouřce kluci na soupeře vlétli jako uragán. Byli ve všech směrech lepším týmem, následným tlakem si vytvářeli gólové šance, které někdy díky zbrklosti, někdy trochou fotbalové smůly nedovedli proměnit. Toto se ukázalo jako klíčové pro celé utkání. Našim chlapcům se z tlaku, který mohl zlomit zápas do vítězného konce, sice podařilo vyrovnat, ale po dvou slepených hrubých nervy drásajících chybách nám soupeř utekl o dva góly. I když se kluci snažili, vyrovnat se již nepodařilo. V tomto případě lze říci, že herně vítězné utkání rozhodli individuální chyby a špatná koncovka.

Částečnou útěchou, nechť je herní projev po celý druhý poločas, kdy jsme byli jednoznačně lepším týmem. To nechť nás povzbudí k další práci a kluky k poctivému tréninku.


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš