Libuš - FASA Praha 5   10:8 - 10.09.2017 - Mladší přípravka

Články > Mladší přípravka > Libuš - FASA Praha 5   10:8  |  10.09.2017

SK Libuš – FASA Praha 5   10:8 (2:3 1:4 5:1 2:0)

Hráno:      10.09.2017 12:30
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Ondra, Kuba, Ivča, Věrka, Šimon, Robík, Matěj, Jindra, Sebík, Pavel, Láďa
Branky:    4× Kuba, 2× Ondra, 2× Šimon, Pavel, Láďa
 

V neděli, těsně po poledni, jsme odstartovali novou sezónu a to rovnou mistrovským zápasem. Soupeřem nám byli kluci z Fotbalové a Sportovní akademie Prahy 5. V mužstvu máme spoustu nováčků, premiéru v libušském dresu si odbili Šimon, Robík, Matěj, Jindra, Sebík, Pavel a Láďa. A tak jsme očekávali větší převahu ze strany soupeře. Ale opak byl pravdou.

Celé naše mužstvo makalo od začátku, tak jak jsme si řekli. Všichni hráli jako jeden tým, jedna hezčí přihrávka střídala druhou. Jako první sice udeřil soupeř a šel do vedení 1:0, ale my jsme dokázali odpovědět z trestného kopu, který proměnil Ondra. Pak soupeř odskočil na dvě branky, ale ještě před koncem první patnáctiminutovky se svou první trefou za Libuš prosadil Pavel, když si naběhl na rohový kop a před brankou dorazil balón do soupeřovy sítě.

Druhá čtvrtina nám moc nevyšla a my se dokázali prosadit jen jednou. Autorem branky byl Kuba. Za to soupeř se trefil hned čtyřikrát a v poločase tak vedl 7:3.

To, co se nám nepovedlo v druhé, se naopak dařilo ve třetí patnáctiminutovce. Kluci a holky na zeleném pažitu rozehráli opravdový fotbalový koncert. S Ivčou v bráně, která byla v naší svatyni neprůstřelná, jsme se nadechli k velkému obratu. Po dvou brankách Kuby, premiérovém gólu Šimona a Ládi a Ondrovy druhé branky v zápase jsme dokázali skóre vyrovnat.

V poslední čtvrtině už jsme soupeře k ničemu nepustili a díky brance Šimona a Kuby jsme urvali vítězství na svou stranu. Za dnešní výkon si všichni zaslouží velký potlesk. Předváděli pěkný fotbal a plnili, co jsme po nich chtěli. Velká gratulace k vítězství!!! Díky patří i rodičům a fanouškům, co nás přišli podpořit a fandili a povzbuzovali, tak jak se má!


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš