Libuš - Třeboradice 6:0 (3:0) - 10.09.2017 - Starší žáci B

Články > Starší žáci B > Libuš - Třeboradice 6:0 (3:0)  |  10.09.2017

SK Libuš – SK Třeboradice   6:0 (3:0)

Hráno:      10.09.2017 14:00
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Jirka – Jožin, Ondra P., Abdi, Martin – Hop, Alf, Otta, Míra – Fanda – Řízek, Tomáš, Roman,   Dan, Srbák
Branky:    2 x Dan, Míra, Srbák, Zrzi, Fanda
 

V prvním utkání soutěže našeho B týmu jsme se doma střetli s kluky z Třeboratic. V prvním poločase kluci předváděli týmový výkon, dobře jsme se pohybovali, rychle balón posouvali a hráli opravdu dobře. Dostávali jsme se do hodně brankových příležitostí a jen naše neschopnost, někdy i smůla a naše lajdáctví ochránilo soupeře od velkého přídělu. Po celé utkání jsme soupeře nepustili z vlastní poloviny, soupeř při vší úctě, byl opravdu velmi slabý a místo, aby v poločase byl dvouciferný rozdíl, tak byl (jen) 3:0 pro naše kluky. Trefil se dvakrát Dan a jednou Srbák.

V poločase jsme po klucích chtěli, aby zlepšili zakončení, že to snad není ani možné co nedali a chtěli po nich, aby dál pokračovali v tempu (i když dnes to naplno nebylo), hráli dál jako tým a poctivě makali. V druhém poločase se obraz hry nezměnil, soupeř byl pouze jen na vlastní polovině a my dál zahazovali šanci za šancí. Tempo hry se vytratilo, začali jsme balón tahat a už nehráli jako tým. Každý na hřišti si chtěl dát branku a tak také naše hra vypadala. V druhém poločase jsme přidali další tři branky, kdy se prosadili Míra, Zrzi a Fanouš.

Konečný výsledek 6:0 byl velmi příznivý pro soupeře, který za celý zápas neohrozil naší branku. Dnes musím kluky pochválit za pasáže v prvním poločase, kdy hráli jako tým a je jen velká škoda spousty zahozených brankových šancí. Druhý poločas nechci hodnotit, vše jsme si už s kluky po zápase a na tréninku řekli. Fotbal je týmový sport a tak se také chceme prezentovat. Jednotlivec sám nikdy moc nezmůže, ale naopak, když tým bude pořádně hrát, tak i jednotlivci z týmu budou vyčnívat a bude se jim dařit.

Dobrý výsledek a podle průběhu hry povinné tři body.


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš