Libuš - Zličín 1:1 (1:0) - 07.10.2017 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Libuš - Zličín 1:1 (1:0)  |  07.10.2017

SK Libuš – FK FC Zličín   1:1 (1:0)

Hráno:      07.10.2017 10:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Bouška (46' Tůma) – Čížek T., Krejča, Růžička, Čížek O. – Štěpánek, Šupina, Stuchlík (68'   Gabriel), Voženílek – Hartl, Havlák (82' Vrkota)
Branky:    43' 1:0 Čížek O., 92' 1:1
ŽK:            Krejča, Stuchlík, Voženílek, Hartl, Štěpánek
 

Celý týden jsme se jen modlili, abychom na sobotu měli alespoň jedenáct zdravých hráčů. Ke zraněným (Hruška, Sobotka, Ivančo) se přidali se zdravotními problémy Stuchlík s Gabrielem a navíc Nekola s Vaškem jeli na svatby a Beran měl pracovní povinnosti. Nakonec Stuchlík s Gabrielem jít museli, i když nebyli určitě ještě zcela fit. Navíc se v prvním poločase zranil brankář Bouška, když je smůla, tak je prostě smůla.

Hosté byli od začátku utkání hodně aktivní a hlavně směrem dopředu byli velmi nebezpeční. Někteří naši hráči nastupovali na jiných postech než jsou zvyklí a tak chvilku trvalo, než jsme i my začali být též více aktivní a tak se hrál celkem slušný fotbal z obou stran. Šance byli na obou stranách, ale dvě minuty před koncem poločasu jsme to byli my, kdo šel do vedení po hezké střele O. Čížka zpoza vápna.

Dál jsme chtěli pokračovat v předvedené hře z poločasu prvního, ale pár nepřesností a soupeřův tlak nás prvních patnáct minut druhého poločasu přišpendlil na vlastní polovině hřiště. Hráči zbytečně hráli v hlubokém bloku a dělali spoustu nevynucených chyb. Naštěstí pro nás sice hosté měli tlak, ale bez ložených šancí. Po našem maličkém probrání jsme to byli paradoxně my, kdo mohl otočit skórem a to po krásném křížném pasu O. Čížka na svého bráchu Tomáše, který se ocitl sám před hostujícím brankářem, ale jeho střela skončila těsně vedle a když Tomáš nedal ani další loženou šanci, tak přišel trest a hosté v devadesátédruhé minutě po nákopech do našeho pokutového území asi zaslouženě vyrovnali. Druhý poločas nebyl z našeho pohledu určitě ideální, ale vzhledem k daným okolnostem je pro oba týmy remíza zřejmě zasloužená. Další zápas odehrajeme v sobotu 14.10. od 15:00 na hřišti Zlíchova.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Šupina;   2. Čížek O.;   3. Čížek T., Štěpánek


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš