Vyšehrad - Libuš 15:9 - 07.10.2017 - Mladší přípravka

Články > Mladší přípravka > Vyšehrad - Libuš 15:9  |  07.10.2017

FK Slavoj Vyšehrad – SK Libuš 15:9 (5:2 2:4 4:0 4:3)

Hráno:      07.10.2017 16:15
Hřiště:      Vltavín – UMT
Sestava:   Ondra, Věrka, Robík, Matěj, Láďa, Filip, Honza, Vojta
Branky:    4× Honza, 2× Filip, Věrka, Ondra, Vojta

V sobotu odpoledne nás na svém hřišti přivítali borci ze Slavoje Vyšehrad. I když vítání nebylo úplně podle mých představ. Na můj dotaz, jestli můžeme dostat kabinu, se jen tázaný očima ponořil zpět do křížovky, kterou luštil a nechal nás ještě tak patnáct minut čekat venku. Vcelku celá organizace zápasů mladších kategorií (hrál se zároveň s námi ještě jeden zápas) nebyla moc „vymakaná“. Zápas měl začít v 16:15, v čase 16:10 to vypadalo, že budeme hrát jen na jednu bránu, protože hřiště nebylo zcela ještě připravené. A když za námi v 16:30 přišli trenéři domácích, že můžeme začít, ale že není delegovaný rozhodčí a že necháme kluky a holky hrát a když tak na ně zavoláme, začal jsem o průběhu zápasu pochybovat. Takto to vydrželo asi dvě minuty a my se rozhodli, že i když jako hosté, tak zápas odpískáme, za což bych chtěl poděkovat Jardovi Hodánkovi, který se toho ujal, jinak by si hráči na hřišti dělali, co by chtěli.

Samotný zápas sice skončil vítězně pro soupeře, ale my se nemáme vůbec za co stydět. Předváděli jsme po celý zápas pěkný týmový výkon. Skóre otevřel soupeř a dvěma góly nám odskočil, ale rychle snížit dokázala Věrka. A netrvalo dlouho a náš druhý gól přidal Honza.

Ve druhé patnáctiminutovce jsme soupeře dokonce gólově přestříleli. A to poměrem 4:2, když se dvakrát prosadil Honza a po gólu přidali Filip a Vojta, který se mezi nás vrátil po měsíční nemoci a rovnou se prosadil, velká gratulace Vojto!

Ve třetí čtvrtině jsme se sice neprosadili, ale vůbec jsme nehráli špatný fotbal. Naopak, troufám si i říct, že jsme dost často soupeře přehrávali.

Poslední čtvrtinu jsme prohráli jen o gól – v poměru 3:4. Za nás se dokázali prosadit Filip, Ondra a Honza. Ale znovu jsme předváděli hezký a účelový fotbal. Na klucích i holkách bylo vidět, jak u toho přemýšlí, ale hlavně, jak si zápas užívají.

Celý zápas musíme hodnotit kladně. Na celém týmu je vidět zlepšování se zápas od zápasu! Všichni zaslouží za předvedený výkon pochvalu a velký potlesk!!!