Libuš - Praga 2:3 (2:1) - 21.10.2017 - Mladší dorost

Články > Mladší dorost > Libuš - Praga 2:3 (2:1)  |  21.10.2017

SK Libuš – TJ Praga   2:3 (2:1)

Hráno:      21.10.2017 15:00
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Borovička – Mirvald, Barnet, Šenk, Beneš – Karabynosh, Kroužecký, Holub, Štulík –   Marciano – Brettschneider
Střídali:   Kondelík, Vaněk, Tříska, Heřmanský, Pešek
Branky:    05' 0:1; 38' 1:1 Barnet; 39' 2:1 Beneš; 79' 2:2; 83' 2:3
ŽK:            Heř­manský
 

Po nevydařeném utkání v Přední Kopanině, kde jsme propadli ve všech aspektech hry, nás doma čekalo velice důležité utkání s posledním týmem TJ Praga, ve kterém jsme potřebovali naplno bodovat, abychom se nepropadli na dno tabulky. Utkání nezačalo podle našich představ a soupeř byl v prvních minutách lepším týmem, což také potvrdil a hned v páté minutě se mu podařilo proměnit jednu ze šancí a dostat se do vedení. Naštěstí nás branka nepoložila, ale spíše nakopla a naše hra se začala pomalu zvedat a od patnácté minuty do konce poločasu jsme byli lepším týmem. Po několika neproměněných šancích jsme zahrávali trestný kop, který velice dobře rozehrál Kroužecký a balón posadil na hlavu Barnetovi, který se nemýlil a těsně před koncem poločasu ve 38. minutě vyrovnal na 1:1. A to nebylo vše, hned po rozehrávce se nám podařilo získat míč a po průnikové přihrávce Brettschneidera se uvolnil Pešek, který skvěle zakončil, a tak se nám ve 39. minutě podařilo dvěma slepenými góly v závěru poločasu utkání otočit v náš prospěch.

Po přestávce jsme se snažili udržet balón na našich nohách, což se nám také dařilo a asi do 70. minuty jsme byli aktivnějším týmem, ale bohužel se nám nepodařilo vstřelit další branku. S přibývajícími minutami nám docházely síly, začali jsme chybovat a soupeře pustili do hry. V 79. minutě tak přišel krutý trest v podobě vyrovnání na 2:2. Hráči chtěli zápas strhnout ve svůj prospěch a v první minutě nastavení po rozehraném trestném kopu a zakončení Kondelíka soupeř vykopával z míč brankové čáry. Po dalším našem útoku se soupeři podařil brejk, který skončil rohovým kopem (těžko soudit, ale podle mě to měl být odkop od brány). Všichni čekali konec utkání, jelikož se hrála 3. minuta nastavení, a tak jsme potřebovali balón odehrát do bezpečí, ale hráč který roh rozehrával, míč vykroutil přímo do zadní šibenice. Následné zklamání nelze popsat. V utkání jsme byli malinko lepším týmem, remízu bychom brali, ale porážka neodpovídá předvedené hře.


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš