1999 - Libuš 2:4 (1:1) - 17.11.2017 - A Team Muži

Články > A Team Muži > 1999 - Libuš 2:4 (1:1)  |  17.11.2017

1999 Praha – SK Libuš   2:4 (1:1)

Hráno:      17.11.2017 16:00
Hřiště:      Motorlet, UMT
Sestava:   Bouška (66' Tůma) – Voženílek, Krejča (68' Gabriel), Růžička, Ivančo – Štěpánek (88'   Koleček) – Čížek O., Šupina, Hruška, Beran (85' Vašek) – Hartl (77' Havlák)
Branky:    7' 0:1 Hartl, 30' 1:1, 49' 1:2 Beran, 60' 2:2, 73' 2:3 Ivančo, 81' 2:4 Hruška
ŽK:           Hartl
ČK:           domácí
 

Domácí zvolili místo trávy na Děkance UMT na Motorletu a naštěstí nefoukalo, tak se dalo hrát a fotbal nemusel ničím trpět. Nám se dařilo prvních patnáct minut a hned v sedmé minutě po dlouhém autu Hrušky se střelecky prosadil Hartl. Postupně jsme však vyklízeli pole a domácí přebrali iniciativu. Hráči domácích jsou sice skoro všichni věkově nad třicet, ale míč jim problém vůbec nedělá a na krok líní též nejsou a tak nás místy ve všem doslova školili. Byli jasně lepší v kombinaci, práci s míčem a i v pohybu bez něj, tak jsme museli několikrát jejich akce zastavovat jen za cenu faulů. Z nich vyplývající standardní situace byly pro nás velmi nebezpečné a po jedné z nich ve třicáté minutě přišlo dokonce vyrovnání, kdy dnes ne příliš jistý Bouška v naší brance boxoval míč, který se dal chytat do koše a to tak nešťastně, že míč přistál u nohou domácího hráče, pro kterého už nebyl problém trefit naší prázdnou branku. Tři minuty nato nám domácí dost pomohli, když jejich hráč sice v souboji o míč, ale zcela zbytečně nakopl zezadu Ivanča a viděl červenou kartu. V jednom jsme dnes byli jednoznačně lepší a to v disciplíně na hřišti. Do konce poločasu se hrálo nahoru-dolu a na hře nebylo znát, že jsou domácí v deseti.

O poločasové přestávce se určitě moc nechválilo a hlavně se zdůrazňovaly věci, ve kterých se musíme zlepšit. Do druhého poločasu jsme doslova vlétli a hned po čtyřech minutách po nádherné kolmici Hrušky na Hartla a jeho sólu na domácího brankáře, však nepřišlo zakončení, ale ještě posunutí doleva na nabíhajícího Berana, který uklidil míč do prázdné branky. Skvostná akce. Dál jsme byli lepším týmem, ale domácí využívali každé možnosti, aby ohrozili naší branku. Po hodině hry přišla velká chyba Krejči v rozehrávce, po které vynikl svým zákrokem Bouška, ale Ivančo o míč znova přišel a z následné střely si Bouška srazil nešťastně míč do vlastní sítě a bylo vyrovnáno. Navíc se Bouška při zákroku zranil a za malou chvilku musel do branky Tůma, který však neudělal žádnou chybu a udržel čisté konto. Domácím již pomalu, ale jistě začaly docházet síly a tak se na jejich branku valil jeden útok za druhým a po kolmici Hrušky se prosadil nádhernou střelou Ivančo a vrátil nám opět vedení. Dál naše šance přibývaly a naštěstí pro nás jsme ještě alespoň jednu proměnili, když Hruška po nahrávce od Havláka vymetl všechny pavučinky v soupeřově brance. Další z možností jsme již neproměnili a tak stav utkání zůstal nezměněn. Důležité tři body, ale domácí byli první poločas a dokud měli síly v poločase druhém, výborným týmem. Nám se fotbalově první poločas moc nepovedl, ale druhý už byl malinko dle našich představ, kdy jsme zlepšili pohyb bez míče a začali více kombinovat, což nakonec o našem zaslouženém vítězství rozhodlo.

Po podzimní část jsme skončili se sedmnácti body na šestém místě. Všem naši fanouškům moc děkujeme za jejich přízeň a přejeme hodně vánoční pohody a zdraví a štěstí v roce 2018.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:  1. Hruška;   2. Hart;   3. Růžička, Ivančo


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš