Junior - Libuš 2:3 (1:1) - 11.03.2018 - Starší dorost

Články > Starší dorost > Junior - Libuš 2:3 (1:1)  |  11.03.2018

TJ Junior Praha – SK Libuš   2:3 (1:1)

Hráno:      11.03.2018 17:30
Hřiště:      Junior – UMT
Sestava:   Houdek – Barnet, Pirčák, Vrkota, Mišovič, Brettschnieder, Gabriel, Višvader, Januška,   Voženílek, Lebl
Střídali:   Kubarych
Branky:    7' 0:1 Lebl (Barnet), 20' 1:1, 51' 2:1, 51' 2:2 Voženílek (p.k.), 69' 2:3 Januška (Pirčák)
 

V předposlední přípravě jsme hráli s pátým celkem 1. třídy – Junior Praha. Domácí nás překvapili velmi dobrým výkonem a zápas byl hodně těžký s velkým nasazením u obou mužstev. Zápas začal naším náporem, když jsme domácí zavřeli na jejich polovině, ale ze tří tutovek jsme dali jen jeden gól a ostatní střely pochytal výborný brankář domácích. Potom přišlo naše zvolnění a soupeř se dostal do hry. Podařilo se mu i vyrovnat z přímého kopu po našem zbytečném faulu. Hra už byla vyrovnaná a možnosti ke vstřelení branky byly na obou stranách.

Ve druhém poločase jsme byli o trošku lepší a domácí jsme přestříleli, ale branku dali domácí po rohovém kopu. Vrhli jsme se do útočení, ale velmi dobrá obrana domácích odolávala. Vyrovnali jsme z penalty po faulu na výborně hrajícího Kubu a pokračovali jsme v dobrém výkonu. Ale ani domácí se nechtěli vzdát a z rychlých protiútoků měli hodně šancí. My neměli štěstí a jasný gól Pirčiho rozhodčí neviděl, ale potom se stal Pirči nahrávačem a jeho dlouhý aut do vápna se odrazil od Kuby do branky. Až do konce se diváci nenudili a viděli několik šancí na obou stranách a domácí byli blízko vyrovnání.

Výborný zápas a spokojenost s bojovností, ale někdy nám chybělo více přehledu a klidu v koncovce. Poslední zápas přípravy hrajeme v neděli 18.3. od 10:00 s AFK Podolí.


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš