Loko - Libuš 0:1 (0:1) - 07.04.2018 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Loko - Libuš 0:1 (0:1)  |  07.04.2018

FK Loko Vltavín B – SK Libuš   0:1 (0:1)

Hráno:      07.04.2018 15:00
Hřiště:      Vltavín – tráva
Sestava:   Bouška – Čížek T., Krejča, Růžička, Čížek O., – Šupina – Nekola (85' Sobotka), Hruška,   Beran (78' Vašek), Ivančo (65' Štěpánek) – Havlák (70' Hartl)
Branky:    35' Ivančo 0:1
ŽK:           Šupina, Krejča, Růžička, Hartl, Sobotka
 

Konečně dorazilo jaro a domácí mohli zápas přeložit z malé UMT na velkou a dobře upravenou travnatou hrací plochu a rovnou na nás i připravili v sestavě šest hráčů ze širšího kádru jejich Áčka.

První šance přišla hned po deseti sekundách z naší rozehrávky a zaváhání domácí obrany, ale Ivančo přehodil nejen brankáře, ale i branku. Byl to signál pro oba týmy a tímto směrem pokračoval vlastně celý první poločas, hrál se fotbal hlavně pro diváky, protože oba týmy chtěly spíše útočit. Domácí měli mírnou územní převahu, ale když už se dostali do šance, tak jsme stačili buď střelu zablokovat nebo ji zlikvidoval dnes výtečný Bouška v naší brance. My jsme však nebyli jen přihlížející a naše šance byly ještě více jasnější než ty domácí, ale bohužel i nám se v koncovce nevedlo (Ivančo, Beran, Hruška, Nekola, Čížek T. – ty to měli tzv. ložené). V třicátétřetí minutě zlikvidoval domácí brankář tutovku Hrušky na roh. Po rozehrání Hrušky s Beranem opět domácí v poslední chvíli odvrátili na další rohový kop a po dalším rozehrání Hrušky se nádherně hlavou prosadil Ivančo a poslal nás do vedení. Do konce poločasu se hrálo dál nahoru – dolu, ale bez brankového efektu na obou stranách.

Domácí při vstupu do druhého poločasu vystřídali hned čtyři hráče a tím dali jasný signál, že toto utkání chtějí co nejdříve otočit ve svůj prospěch. Ovšem naše mužstvo bylo dost proti a tak se vlastně pokračovalo ve stejném rytmu v jakém skončil poločas první. Po hodině hry začínali mít domácí více za hry a posledních dvacet minut již jejich převaha byla markantní. Sice se jim povedlo dokonce i vyrovnat po střele do tyče a následné dorážce, ale naštěstí pro nás stál jejich dorážející hráč v offsidové pozici a tak se skóre opět neměnilo. Jediné, co v posledních deseti minutách přibývalo, byly žluté karty na našem kontě a to vesměs za zdržování hry, ale účel světil prostředky a domácí se do trvalého tlaku nedostali, i když nastavené čtyři minuty byly neuvěřitelně dlouhé, tak o to víc byl závěrečný hvizd radostnější.

Odvážíme si tři velmi důležité body, i když pro domácí byl tento výsledek nespravedlivý, tak prostě fotbal je holt někdy takový a my si za první dvě třetiny zápasu minimálně bodík určitě zasloužili. Dnes zaslouží všichni pochvalu v čele s výborným Bouškou (dvě malé chyby za celé utkání), dirigentem celé obranné činnosti Růžičkou a tahounem většiny našich akcí směrem dopředu Hruškou. V dalším zápase musíme zase poctivě pracovat a hlavně být aktivní až do konce. Nyní nás čekají hned dvě utkání, to první již ve středu 11.4.2018 od 18:30 na UMT FC Tempo s mužstvem Stodůlek (odložené z 30.3.) a v sobotu 14.4.2018 od 10:15 přivítáme na domácím hřišti třetí mužstvo tabulky a to SK Střešovice 1911.

Nejlepší hráči z pohledu SK:   1. Bouška;   2. Růžička;   3. Krejča, Hruška


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš