Archiv článků

Filtrovat

Libuš - Modřany 0:1 (0:0) - 13.04.2019 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Libuš – SK Modřany   0:1 (0:0)

Hráno:      13.04.2019 10:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Tůma – Sobotka (70' Lebl), Hartl, Růžička, Pergler (81' Krejča) – Nekola, Karban (66' Hruška),
  Beran (77' Aubrecht), Ivančo – Voženílek (86' Vašek), Havlák
Branky:    -
ŽK:    Hartl
 

Do zápasu jsme vstupovali s odhodláním změnit pro nás strašidelnou bilanci vzájemných utkání, kdy jsme našeho soupeře ještě v soutěži neporazili.

Bohužel již začátek utkání naznačoval, že to zase spíše bude boj a hosté měli i více ze hry. Na obou stranách bylo patřičné nasazení, ale kombinací pramálo, hlavně z naší strany. Hosté mají svoji hru postavenou na několika urostlých hráčích a tak zejména při standardních situacích jsou velmi nebezpeční. To jsme v prvním poločase přežili bez úhony, ale čtyřikrát hlavičky hostujících hráčů jen těsně míjely naší branku a navíc hosté ještě z brejkové situace trefili tyč. Naší největší šanci spálil Havlák, když Nekola se na vlastní polovině uvolnil přes tři hráče soupeře a přesným pasem poslal Havláka do tutovky, ale ten se na poslední chvíli ještě rozhodl pro nahrávku (do prázdné) pro Berana, ale míč byl rychlejší a tak z naší obršance nic nebylo. To byl možná zlomový moment celého zápasu.

Druhý poločas jsme chtěli odehrát určitě lépe než ten první, ale vůbec nic se nám nedařilo. Soupeř udeřil po necelé hodině hry z rohového kopu, kdy se jejich útočník prosadil gólově hlavou. Pro nás asi nejhorší scénář, jaký mohl být, protože výborně fungující hostující obrana v té době byla ještě více koncentrovaná. V posledních patnácti minutách jsme si vytvořili celkem velký tlak, ale ze spousta závarů v pokutovém území soupeře branka prostě nepadla. Při nepovedeném centru Nekoly jsme měli i smůlu, když se míč odrazil od břevna, ale za dva naše dobíhající hráče.

Prokletí Modřan jsme opět nezlomili a navíc to byl určitě náš nejhorší výkon v jarní části sezóny.
Další utkání odehrajeme již v pátek 19.4. od 10:30 na Zličíně.

Nejlepší hráči utkání z pohledu SK Libuš:   NIKDO

Dolní Chabry - Libuš 2:0 (0:0) - 06.04.2019 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Dolní Chabry – SK Libuš   2:0 (0:0)

Hráno:      06.04.2019 16:30
Hřiště:      Dolní Chabry – tráva
Sestava:   Tůma – Sobotka (86' Vašek), Hartl, Růžička, Pergler – Karban (76' Čížek T.) – Nekola, Beran,
  Stuchlík (42' Hruška), Voženílek – Havlák (76' Aubrecht)
Branky:    74' 1:0, 90+3' 2:0
ŽK:    Stuchlík
 

Ke zraněným a nemocným, přibyl ještě disciplinární trest z minulého utkání a tak jsme museli opět měnit základní sestavu. Od začátku zápasu jsme věděli, co nás čeká a s jak těžkým soupeřem hrajeme.

Chtěli jsme hlavně chytit začátek a vycházet ze zajištěné obrany, což se nám celkem velmi dobře dařilo. Akorát náš přechod do útoku nebyl podle ideálních představ, ale domácí byli v zadních řadách také velmi důslední. Fotbal se hrál sice náročný, ale bez větších šancí na obou stranách. Bohužel pro nás do utkání vstoupil i se svými nepřesnými výroky i hlavní rozhodčí, který souboj Havláka se stoperem domácích neposoudil jako faul (náš hráč šel sám na branku, když přišel jasný faul) a tak místo trestného kopu a červené karty se hrálo dál. Poté se dostal do šance Voženílek, ale v koncovce se neprosadil. Největší šanci prvního poločasu spálil Karban, když jeho hlavička po rohovém kopu Stuchlíka mířila těsně vedle domácí svatyně. Při našem dalším rohu si domácí brankář míč stáhl, ale poté zcela nepochopitelně srazil Růžičku rukou k zemi, ale na místo penalty a červené karty se hrálo dál. Ve čtyřicáté minutě udeřil domácí hráč v souboji o míč Stuchlíka loktem do obličeje, že mu zlomil nos, ale opět bez nějakého trestu pro domácí.

Druhý poločas už se najednou začalo pískat normálně a hrál se opět zajímavý fotbal. Nejdříve Voženílek v pokutovém území z otočky jen těsně minul a pak už přišly i šance domácích, kteří přebrali otěže utkání a měli více ze hry. Naštěstí jsme vše přežili bez úhony až v sedmdesátéčtvrté minutě po sražené střele na naší branku se míč dostal na hlavu domácího hráče a ten se trefil náramně a domácí šli do vedení. Přeskupili jsme řady, poslali čerstvou krev a vrhli se do útoku. Za pár minut mohlo být srovnáno, ale Čížek se k dorážce již nedostal. Za malou chvilku se dostal ve vápně ke střele Hruška, ale netrefil ideálně a domácí brankář si s jeho střelou poradil. Největší možnost k vyrovnání měl čtyři minuty před koncem Aubrecht, který byl úplně sám z pravé strany před domácí brankou, ale jeho střela šla pár centimetrů vedle. Poslední naděje svitla již ve třetí minutě nastavení, kdy jsme kopali rohový kop. Naši hráči včetně brankáře Tůmy se natlačili do soupeřova pokutového území, ale míč bohužel získali domácí a jejich útočník běžel sedmdesát metrů sám na naši prázdnou branku a za obrovské radosti domácích i proměnil.

Za dnešní zápas určitě velká pochvala za disciplinovaný a takticky velmi dobře zvládnutý zápas, bohužel bez bodového efektu. Zápasu by určitě více slušela remíza, ale vzhledem k podzimnímu utkání a nyní, tak je asi výhra domácích spravedlivá, i když první poločas tam měli být jasné tři červené karty, ale i to je fotbal a tak odjíždíme sice bez bodů, ale určitě se vztyčenou hlavou.

Nejlepší hráči utkání z pohledu SK Libuš:   1. Hartl;   2. Růžička;   3. Kar­ban

Libuš - Lipence 4:0 (1:0) - 30.03.2019 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Libuš – TJ Sokol Lipence   4:0 (1:0)

Hráno:      30.03.2019 10:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Kořínek – Sobotka, Hartl, Karban, Voženílek (87' Růžička) – Nekola (87' Tůma), Šupina,
  Stuchlík (58' Beran), Ivančo – Lebl (65' Čížek T.), Havlák (82' Hruška)
Branky:    4' 1:0 Nekola, 50' 2:0 Šupina, 58' 3:0 Nekola, 66' 4:0 Beran
ŽK:    Sobotka, Beran
ČK:    Šupina
 

Zranění a nemoci nás neustále pronásledují a tak k utkání nastupovala skoro polovina hráčů s nějakým handicapem. Tady se ukazuje, že kluci jsou opravdu príma parta, která když je nouze, tak stojí při sobě.

Do samotného utkání jsme vlétli s vysokým napadáním a bylo nás hned plné hřiště. Branka na sebe také nenechala dlouho čekat, když po nádherné kolmici Havláka na Lebla jsme šli dva na jednoho a mladík Lebl to vyřešil skvěle, když nabídl míč volnému Nekolovi, který uklízel do prázdné a hned ve čtvrté minutě nás poslal do vedení. Bohužel šance další přicházely, ale bez brankového efektu. Hosté se snažili hru rozkouskovat, což se jim více méně i dařilo a nás to vyvedlo zcela z rytmu hry. Obrovské šance Havláka, Šupiny a Lebla jsme trestuhodně zahodili a navíc nám ještě nebyly uznány dvě branky pro domnělé postavení mimo hru. Ke konci poločasu zahrozili dvakrát hosté, ale naštěstí nás podržel výbornými zákroky opět jistý Kořínek v naší brance.

Do druhého poločasu jsme si museli vysvětlit, co vlastně máme hrát a byla to hned jiná podívaná. Hned po pěti minutách se trefil z trestného kopu Šupina a tím z nás spadla ještě poslední tíže o výsledek a zápas jsme zcela jasně opanovali. Po pár minutách doslova vymotal hostující obranu dobře hrající Havlák a Nekola mohl opět uklidit do prázdné branky. Po hodině hry již dost nervózní hosté vyprovokovali rozmíšku s Nekolou a Šupinova pomocná ruka byla mimo rámec pravidel a hlavní arbitr nás krutě potrestal, když vlastně viník nedostal žádný trest a Šupina byl poslán do sprch. Obrovská zbytečnost v jasně rozehraném utkáním, nás spíše oslabí do dalšího utkání, ale i takový je fotbal a hráči si to musí do dalších kol v hlavě uvědomit a příště se tímto zbytečnostem vyvarovat. Hosté malinko vycítili šanci, ale k tomu jsme je moc nepouštěli a opět, jako v poločase prvním, když už se dostali k zakončení, tak si Kořínek s přehledem poradil. My jsme malinko přeskupili řady a dál si vypracovávali skvělé možnosti ke skórování. Zase to byl Havlák, který prošel soupeřovou obranou a tentokrát skóroval do odkryté branky čerstvý Beran. Další šance jsme už ke kýženému „bůru“ nedotáhli, i když možností bylo celkem dost a k tomu ještě úplně jasná penalta na hlavičkujícího Havláka, kterého doslova srazil zezadu bránící hráč, ale nic se nepískalo a tak konečný stav utkání se již nezměnil.

Dnes hra i výsledek velmi dobrý, ale v koncovce jsme místy ještě dost laxní a hlavně černá kaňka v podobě zcela zbytečného vyloučení.
Další zápas odehrajeme v sobotu 6.4. od 16:30 na hřišti Dolních Chaber.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Nekola;   2. Havlák;   3. Kořínek

Stodůlky - Libuš 0:3 (0:0) - 24.03.2019 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

TJ Sokol Stodůlky – SK Libuš   0:3 (0:0)

Hráno:      24.03.2019 17:00
Hřiště:      Motorlet – UMT
Sestava:   Kořínek – Sobotka, Karban J., Krejča, Pergler – Gabriel (88' Karban T.), Šupina, Stuchlík (54'
  Havlák), Ivančo – Lebl (73' Vašek), Nekola (85' Tůma)
Branky:    65' 0:1 Nekola, 79' 0:2 Šupina, 87' 0:3 Tůma
ŽK:    Gabriel
 

Do zápasu jsme museli dost improvizovat v sestavě, protože ke zraněným přibyly navíc nemoc a pracovní povinnosti.

Od první minuty jsme se vrhli do útoku a hned ve třicáté vteřině měl na hlavě tutovku Gabriel, ale jeho zakončení před prázdnou brankou skončilo vysoko nad. Tím se celé utkání rozjelo a na obou stranách ofenzíva byla lepší než defenzíva a tak šance přibývaly na obou stranách. Nás třikrát podržel dnes výborný Kořínek a dvakrát nepřesná koncovka hostů. Našich šancí však bylo více a o dost jasnější, ale buď nás zklamala nepřesnost v zakončení nebo např. střelu Ivanča zastavila tyč a Šupinovu střelu vykopli domácí z brankové čáry a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu.

Z naší strany vázla rozehrávka hlavně ze zadních řad, což bylo do druhého poločasu nutné zlepšit a dále lépe pracovat v defenzívě a naopak být důslednější v zakončení. To se nám nakonec i podařilo. Domácí již tolik šancí neměli a když něco už naší obranou prošlo, tak si s tím opět skvěle poradil Kořínek. Na druhé straně příchod Havláka ještě více posílil naši ofenzívu a v pětašedesáté minutě právě po jeho akci uklízel Nekola míč do prázdné branky domácích a poslal nás do vedení. To už jsme jasně přebrali otěže zápasu a po dalších deseti minutách přišel druhý gól z hlavy Šupiny, ale verdikt rozhodčího k nám nebyl milosrdný a branku neuznal pro faul na brankáře. Za další čtyři minuty se však Šupina dočkal, když ho nádherně vysunul Ivančo a po kličce brankáři a střele do prázdné jsme vedli dva nula. V tu chvíli jsme měli zápas pod kontrolou a domácím nám nestíhali hlavně v rychlém přechodu do útoku. Pět minut před koncem šel do útoku i náš dnes náhradní brankář Tůma a po dvou minutách se prosadil střelecky, když střelou pod břevno zužitkoval nahrávku Ivanča.

Nakonec jsme utkání odehráli s nulou vzadu, i když konečný výsledek mohl být klidně osm čtyři v náš prospěch. Dnes hlavně v prvním poločase jsme udělali dost chyb, ale směrem dopředu to špatné nebylo a hlavně ve druhém poločase přišly i góly a tak si vezeme zaslouženě tři body. Další zápas odehrajeme v sobotu 30.3. od 10:15 na domácím hřišti a naším soupeřem budou Lipence.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Kořínek;   2.Šu­pina;   3. Sobotka, Nekola

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 další >