Archiv článků

Filtrovat

Slivenec - Libuš 4:0 (2:0) - 14.10.2018 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

TJ AFK Slivenec – SK Libuš  4:0 (2:0)

Hráno:      14.10.2018 15:30
Hřiště:      Slivenec, tráva
Sestava:   Tůma – Čížek T., Růžička, Šupina, Pergler (52' Gabriel) – Vašek (57' Hartl), Beran (80' Lebl),
  Stuchlík (63' Karban J.), Aubrecht – Nekola (71' Sobotka), Havlák
Branky:    29' 1:0, 44' 2:0, 62' 3:0, 77' 4:0
 

Výsledkový výbuch a herně hodně nepovedené, tak lze ve zkratce hodnotit toto utkání. Na domácích už od rozcvičení byla vidět daleko větší koncentrovanost než na našich hráčích.

Začátek utkání byl dost opatrný z obou stran. První poločas jsme hráli po větru, který nám však dělal velké problémy. Většina našich akcí právě končila díky větru a naší neschopnosti na tom něco změnit za brankovou čarou. Domácí šikovně čekali, s čím se ukážeme a postupně začali vystrkovat drápky, když zjistili, že jsme dost neškodní, tak začali být více aktivní a s tím přišli i první dvě šance, které však skončily mimo naší branku. Po půl hodině hry však přišel trest, když jsme si nešťastně srazili střelu domácího hráče do vlastní branky. Po pěti minutách mohlo být vyrovnáno, ale nejdříve Růžičkův trestný kop vytáhl domácí brankář ze šibenice a z následného centru Stuchlíka přestřelil sice na dlouhou nohu asi z metru Šupina prázdnou branku domácích. To byl možná klíčový moment utkání. Minutku před koncem poločasu přišla zbytečná ztráta míče na naší polovině, centr do našeho pokutového území, kde se míč dostal ke zcela osamocenému hráči domácích, který překonal podruhé dnes ne příliš jistého Tůmu v naší brance.

O poločase proběhlo mírné mytí hlav a řekli jsme si, že chceme hlavně při zvýšeném pohybu a nasazení zkusit utkání otočit ve svůj prospěch. Bohužel to se nám úplně nepovedlo a domácí vždy z brejků přidali další dvě branky a další minimálně tři tutovky ještě zahodili. My jsme druhý poločas odehráli sice více na polovině soupeře, ale bez brankového efektu. Šance Nekoly i Hartla zůstaly nevyužity a tak si vezeme domů celkem slušný výprask.

Bohužel v posledních kolech do každého zápasu chybí několik hráčů a i když se na to nemůžeme vymlouvat, jelikož kádr je dost široký, ale už ne tak kvalitní a navíc se ani nedaří našim klíčovým hráčům. Nedaří se nám v koncovce a na venkovních hřištích jsme doslova poloviční. Dnes se nám zápas moc nepovedl, ale o to víc je zarážející, že když se nedaří herně, tak hráči nejsou vůbec schopni (někteří) vše nahradit srdíčkem, nasazením a bojovností.

Domácí vítězství je úplně zasloužené a nám nezbývá nic jiného než se připravit na další utkání , které odehrajeme v sobotu 20.10.od 10:15 na domácím stadiónu proti týmu z Nebušic.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Šupina;   2. Nekola;   3. Růžička
Zbytek mužstva odehrál zápas daleko pod své možnosti (či schopnosti).

Libuš - Zbraslav 1:0 (1:0) - 06.10.2018 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Libuš – SK Zbraslav   1:0 (1:0)

Hráno:      06.10.2018 10:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Tůma – Vašek (72' Sobotka), Krejča (13' Růžička), Šupina, Pergler – Čížek O. – Gabriel,
  Stuchlík (56' Horský, 89' Karban T.), Beran (79' Lebl), Ivančo – Nekola
Branky:    14' 1:0 Ivančo
ŽK:    Stuchlík, Karban T.
ČK:    49' hosté
 

Do utkání jsme vstupovali v dost improvizované sestavě, ale s touhou odčinit zbytečnou porážku z minulého kola. Hned v osmé minutě si obnovil zranění Krejča a tak po třinácti minutách musel do hry ještě ne úplně zdráv kapitán Růžička (zahrál výborně). To se hrál fotbal sice běhavý, ale dost bylo nepřesností na obou stranách, tak trochu v rytmu každý chvilku tahá pilku. Ve čtrnácté minutě jsme házeli aut a výměna míče Stuchlík – Vašek a jeho následný centr si skvělým náběhem našel Ivančo a přesnou hlavičkou překvapil celou obranu hostů včetně brankáře a nás poslal do vedení. Dál to byla spíše fotbalová bitva než extra pohledný fotbal. Hosté mohli vyrovnat ve třicáté minutě, když se dostal do koncovky výborný stoper hostů, ale Tůma si s jeho střelou skvěle poradil a skóre se neměnilo. To však nakonec byla první a též poslední větší šance hostů. Ještě do konce poločasu jsme mohli dvakrát navýšit vedení, nejdříve Šupina neprotlačil míč do branky asi metr před brankovou čarou a poté se po našem trestném kopu ze strany objevil zcela sám před brankou hostů Nekola, ale jeho pohotové zakončení skončilo bohužel pro nás pouze na břevně.

Začátek druhého poločasu jsme tentokrát neprospali, ale naopak zvýšili aktivitu, což se projevilo po čtyřech minutách, kdy po hezké kombinační akci se řítil sám do pokutového území hostů Nekola, ale metr před hranicí velkého vápna byl doslova sestřelen hostujícím hráčem, který ani nečekal na verdikt a šel sám předčasně do sprch. Hosté sice šli do deseti, ale určitě se nechtěli vzdát. Několik našich šancí zůstalo neproměněno a tak pojistka klidu nepřišla. Až do závěrečného hvizdu to byl velký boj, ale vedený z obou stran už bez žádných záludností. Naše vítězství je tentokrát určitě zasloužené, kdy hra byla možná vyrovnaná, ale na šance jsme jasně kralovali a tak konečně po třech kolech bodujeme zase naplno.
Další utkání odehrajeme v neděli 14.10. od 15:30 na hřišti Slivence.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Šupina;   2. Růžička;   3. I­vančo

Zlíchov - Libuš 2:1 (2:0) - 28.09.2018 - A Team Muži

  • Aktualizováno
  • mistrovská utkání
  • zápasy

FK Zlíchov 1914 – SK Libuš   2:1 (2:0)

Hráno:      28.09.2018 11:00
Hřiště:      Zlíchov, tráva
Sestava:   Kořínek – Čížek O., Hartl (88' Krejča), Čížek T., Pergler – Voženílek (66' Lebl), Šupina, Beran,
  Ivančo – Gabriel (74' Sobotka), Havlák
Branky:    28' 1: 0, 34' 2:0, 62' 2:1 Havlák
ŽK:    Krejča
 

Bohužel nás v týdnu navštívila chřipková viróza a tak jsme museli se sestavou malinko improvizovat. To však určitě neomlouvá náš přístup k utkání. Domácí na nás doslova vlétli, naopak my jsme působili hodně ospale. Naštěstí jsme naši laxnost přežili bez úhony a postupně se dostávali do hry. Bohužel jsme však žádnou z mnoha akcí nedotáhli do zakončení anebo bylo nepřesné. Po necelé půlhodině hry přišla fatální hrubka Hartla v našem pokutovém území a domácí hráč nabídnutou šanci využil v první branku utkání. Za dalších šest minut přišel trest druhý – po zbytečném zahrání míče na rohový kop jsme při jeho zahrávání byli jak solné sloupy a domácí hráč nikým neatakován zvýšil hlavou na dva nula. My jsme dál pokračovali v celkem slušné hře, ale do koncovky jsme se nedostávali. Nebezpečná byla jen hlavička Hartla, ale tu zneškodnil skvělým zákrokem domácí brankář.

Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit s daleko větší aktivitou a hlavně se záměrem co nejrychleji změnit stav utkání, ale něco jiného se říká a jinak se činí. Náš vstup byl opět doslova hrůzostrašný a jen v tu dobu díky výbornému Kořínkovi v naší brance, který během sedmi minut zneškodnil tři čisté šance domácího týmu, jsme mohli myslet na lepší výsledek. Bohužel některým hráčům se vůbec nedařilo a některým se zase tolik nechtělo. Po hodině hry snížil stav utkání Havlák hlavou po centru Ivanča a my byli na dostřel. Až do konce jsme domácí přehrávali, ale ve finální fázi to dnes byla doslova křeč. Přišla druhá prohra v řadě, ovšem se zcela rozdílnými soupeři. Naše celkové vystoupení bylo velkým zklamáním, jak pro trenéry, tak pro naše přítomné fanoušky. Hráči si musí (dokud je ještě čas) uvědomit, že se musí tvrdě pracovat proti každému soupeři a teprve potom budou i dobré výsledky.
Další utkání odehrajeme v sobotu 6.10. od 10:15 na našem stadiónu proti mužstvu SK Zbraslav.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Kořínek;   2. Voženílek;   3. Havlák, Pergler

Libuš - Zličín 2:3 (1:1) - 22.09.2018 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Libuš – FK FC Zličín   2:3 (1:1)

Hráno:      22.09.2018 10:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Kořínek – Čížek T., Hartl (88' Sobotka), Růžička, Aubrecht – Voženílek (76' Čížek O.), Šupina,
  Beran (79' Stuchlík), Ivančo – Vašek( 62' Lebl), Nekola
Branky:    6' 0:1, 21' 1:1 Nekola, 53' 1:2 vlastní Hartl, 74' 1:3, 79' 2:3 Beran
ŽK:    Nekola, Hartl, Voženílek
ČK:    Nekola
 

Zápas o druhé místo v tabulce nabídl divákům velice zajímavou podívanou, bohužel pro nás však výsledek příznivý nebyl. Obě mužstva vstoupila do utkání ve velké aktivitě a pohybu a tak se hrál celkem pěkný fotbal. Hosté se ujali vedení hned v šesté minutě, když naši bránící hráči minuli míč mířící z rohu velkého vápna od brankové čáry na naše velké vápno, kde byl zcela neobsazený hráč soupeře a technickou střelou k tyči poslal hosty do vedení. To nás malinko zaskočilo a hosté v tu dobu měli herně navrch. Po čtvrt hodině hry jsme se však už probrali a postupně jsme se začínali více tlačit směrem dopředu. Ve dvacáté první minutě vystihl Šupina rozehrávku soupeře, skvěle míč vyvezl a poté nasměřoval na zcela volného Nekolu, který střelou na zadní tyč vyrovnal. Až do konce poločasu se hrál vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách, ale buď vše pochytali brankáři nebo byla koncovka nepřesná.

Začátek druhého poločasu nám však vůbec nevyšel a tím jsme si zřejmě i zápas prohráli. Přestali jsme běhat, neudrželi jsme míč a prohrávali všechny souboje. Trest přišel hned po sedmi minutách, kdy si Hartl ve skluzu srazil míč do vlastní branky. Hosté nás dál jasně přehrávali a jen několik výborných zákroků Kořínka v naší brance nás drželo ve hře. Po hodině hry jsme se konečně začali probírat a hra se opět vyrovnala. Zlom přišel v sedmdesáté čtvrté minutě, kdy hostující hráč si v našem pokutovém území zpracoval míč rukou, kterou však sudí neviděli a naše zcela rozhozená obrana (nekoncentrovanost) nechala hosty zakončit střelou z malého vápna a tím zvýšit na tři jedna. Marné byly protesty našich hráčů. Tento gól nás však zdravě nakopl. Na hřiště šli čerství hráči, přeskupili jsme řady a hosty jsme dostali pod tlak. Jedenáct minut před koncem po střele Ivanča z trestného kopu se dorážkou prosadil Beran a my už byli znova na dostřel. Posledních deset minut bylo doslova hektických, ale štěstíčko se k nám tentokrát otočilo zády a ani obrovské závary v soupeřově pokutovém území, kde operoval i náš brankář, kýžené vyrovnání nepřineslo. Utkání skončilo výhrou hostů, kteří o ten jeden gól asi byli lepší, ale utkání by více slušela dělba bodů, alespoň z našeho pohledu. Další utkání odehrajeme již v pátek 28.9. od 11:00 na hřišti Zlíchova.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Šupina;   2. Nekola;   3. Kořínek

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 další >