Archiv článků

Filtrovat

Radotín - Libuš 3:2 (1:1) - 08.06.2019 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Olympia Radotín B – SK Libuš   3:2 (1:1)

Hráno:      08.06.2019 17:00
Hřiště:      Radotín – tráva
Sestava:   Tůma – Voženílek (30' Vašek), Hartl, Šupina, Sobotka – Pergler – Gabriel (75' Waiz), Ulihrach
  (46' Havlák), Stuchlík (75' Krejča), Ivančo – Nekola
Branky:    9' 1:0, 22' 1:1 Ivančo, 63' 2:1, 84' 2:2 Nekola, 90' 3:2
ŽK:    Sobotka, Stuchlík, Šupina
 

Utkání začalo celkem ve velmi svižném tempu a od prvních minut jsme byli tím aktivnějším týmem. Bohužel hned v deváté minutě jsme udělali chybu v rozehrávce a domácí nás hned potrestali střelou z pětadvaceti metrů, která však určitě nebyla nechytatelná. Naše aktivita se ještě více zvýšila, ale s ní přišla i jarní bolest a to je neproměňovaní i těch nejvyloženějších šancí. Tu největší zazdil Ivančo po nádherné akci Stuchlíka s Nekolou, ale jeho střela z deseti metrů šla nad. Vše si však vynahradil ve dvacátédruhé minutě po skvělé individuální akci Nekoly a jeho kolmé nahrávce přišlo vyrovnání. Až do konce poločasu jsme byli lepším týmem, ale skóre se nám prostě navýšit nepodařilo.

Druhý poločas byl již na šance o něco chudší, ale stále se hrál celkem kvalitní fotbal. Po hodině hry šli však do vedení domácí po našem chybném výkopu od brány a zřejmě i špatné reakci našich bránících hráčů. Opět jsme se však dostali do mírného tlaku a šest minut před koncem přišlo i zasloužené vyrovnání, po akci Ivanča s Havlákem se nádherně trefil dnes výborně hrající Nekola. Dvě minuty před koncem jsme mohli strhnout utkání na svoji stranu, ale Havlák ve výborné pozici bohužel přestřelil domácí svatyni a v poslední minutě přišel velký trest, kdy jsme inkasovali, i když z offsidové pozice, ale branka platila a my si museli vypít kalich hořkosti až do úplného dna. Pokolikáté již v jarní části sezóny, kdy se k nám obrátilo štěstí zády.

Poslední utkání této sezóny odehrajeme v sobotu 15.6. mimořádně až od 17:00 (hosté nám nechtěli vyjít vstříc hrát dopoledne a tak musíme dodržet úředně stanovený čas, který je dost nesmyslně v těchto soutěžích na poslední dvě kola stanoven) na domácím stadiónu proti mužstvu Braníku „B“.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Nekola;   2. Ivančo;   3. Šu­pina

Libuš - 1999 1:2 (0:2) - 01.06.2019 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Libuš – 1999 Praha   1:2 (0:2)

Hráno:      01.06.2019 10:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Kořínek – Voženílek, Hartl, Krejča, Sobotka – Šupina – Nekola, Gabriel (61' Ulihrach), Stuchlík
  (75' Tůma), Ivančo (67' Pergler) – Havlák
Branky:    30' 0:1, 31' 0:2, 72' 1:2 Hartl
ŽK:    Hartl, Šupina
 

Bohužel další prohra a velmi podobná skoro všem ostatním, kdy jsme lepším mužstvem s větším množstvím šancí, ale naše koncovka je opravdu žalostná. Dnes jsme udělali dvě hrubky během jedné minuty a hosté šli z ničeho do dvoubrankového vedení. Poločas utkání mohl nebo měl být tři, čtyři nula a namísto toho prohráváme nula dva. Ve druhém poločase máme velký tlak, ale snížit se povede až patnáct minut před koncem a to skóruje stoper Hartl. Hosté se dostali do dvou brejkových šancí se kterými si poradil Kořínek v naší brance. Naše hra je ke konci už jen jedna velká snaha, ale v obrovské křeči a herním chaosu.

Jarní část sezóny je, jak bodově, tak herně, hodně špatná, navíc někteří hráči si nedokáží přiznat své chyby a tím se tým dostává i do dost zbytečné vnitřní nervozity. Oproti podzimu máme hodně dlouhodobě zraněných, někteří hráči jsou totálně z formy, další zkrátka na tuto soutěž nemají výkonnostně a těch pár, kteří si drží celkem slušnou formu, tak ti to nejsou schopni utáhnout. Takový je fakt a tvrdá realita, kdy děláme výsledkovou ostudu sobě i našemu klubu. Musíme ještě důstojně odehrát poslední dvě kola a v létě se pořádně připravit na nový ročník. Další zápas odehrajeme v sobotu 8.6.od 17:00 na hřišti Radotína.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Šupina;   2. Nekola   3. Hartl

Aritma B - Libuš 2:1 (1:0) - 26.05.2019 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Aritma Praha B – SK Libuš   2:1 (1:0)

Hráno:      26.05.2019 17:00
Hřiště:      Aritma – UMT
Sestava:   Kořínek – Pergler (75' Krejča), Hartl, Šupina, Sobotka – Karban J. – Voženílek, Gabriel
  (68' Vašek), Stuchlík (80' Hruška), Ivančo – Havlák (85' Tůma)
Branky:    34' 1:0; 84' 1:1 Šupina; 90' 2:1
ŽK:    Sobotka, Stuchlík, Šupina
 

Bohužel utkání vyšlo do souběhu ligového derby mezi Slavií a Spartou a zápasu našich hokejistů na MS s Ruskem o bronzové medaile. Navíc nás domácí i v tomto úmorném vedru nechali odehrát utkání na UMT!!! Což bylo pro všechny aktéry dost nepochopitelné. Opět jsme museli trochu zahýbat se sestavou a změnit několik postů.

Utkání bylo jak na houpačce. Chvílemi se hrál celkem zajímavý fotbal a naopak zase chvilkami to bylo nekoukatelné, hlavně díky špatným rozehrávkám na obou stranách. První poločas byl v celku na šance vyrovnaný, ale my již klasicky jsme neproměnili nic a tak domácí vedli jedna nula, jelikož jednu svoji šanci po naší hrubce v defenzívě dokázali zužitkovat ve vedoucí branku.

Druhý poločas pokračoval v podobném duchu, jako poločas první. Akorát ubyly šance na obou stranách. Domácím se zranil po hodině hry jeden hráč a jelikož měli vystřídáno, tak dohrávali zápas o deseti. My jsme měli celkem velký tlak, ale stále ne a ne dát gól. Vrcholem našeho zmaru byla šance Voženílka, kterou bylo opravdu velké umění neproměnit, což se mu však povedlo – neuvěřitelné. To už jsme měli přeházenou sestavu i rozestavení a domácí jsme přišpendlili na jejich polovině. Šest minut před koncem přišlo zasloužené vyrovnání, když Šupina ve skrumáži patičkou dokopl míč do prázdné branky. Vypadalo to, že se nám zápas povede otočit, ale závěr nám ve tří členné obraně nevyšel a domácí se dostali do tří slibných brejků a bohužel ten poslední v devadesáté minutě i proměnili a tak odcházíme ze hřiště již po čtvrté za sebou zcela s prázdnou.

Padla na nás malinko takzvaně deka, nedáváme góly(což nás obrovsky sráží) a navíc děláme každý zápas až neskutečné individuální chyby v defenzívní činnosti.
Další utkání odehrajeme v sobotu 1.6. od 10:15 na domácím stadiónu proti mužstvu Praha 1999.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Šupina;   2. Voženílek;   3. Ivančo, Stuchlík

Nebušice - Libuš 1:0 (0:0) - 18.05.2019 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

TJ Sokol Nebušice – SK Libuš   1:0 (0:0)

Hráno:      18.05.2019 17:00
Hřiště:      Nebušice – tráva
Sestava:   Tůma – Voženílek, Hartl( 68' Pergler), Krejča (87' Karban T.), Sobotka – Šupina – Nekola,
  Gabriel (56' Karban J.), Stuchlík, Ivančo (45' Lebl, (83' Vašek)) – Havlák
Branky:    68' 1:0
ŽK:    Voženílek, Stuchlík, Nekola
ČK:    Nekola
 

Opět jsme odehráli náš klasický venkovní zápas. Bohužel na venkovních hřištích se nám tuto sezónu moc nedaří a potvrdili jsme to i v Nebušicích. Domácí, kteří bojují o záchranu v soutěži, pro tři body udělali maximum, jak na hřišti, tak i v zákulisí. Fotbal trpěl z obou stran, tak se spíš hrálo více bojovně a místo kombinací převažovali dlouhé nakopávané míče. Tato hra nám moc nesvědčí, ale přesto jsme měli více ze hry, ale to je nám úplně nanic, když se nedostaneme do zakončení. Naše největší šance dnes byly jen po standardních situacích, asi tu největší spálil Krejča a Šupina. Domácí ovšem měli též několik nebezpečných akcí, ale též s chabou koncovkou. Naopak v důrazu nás domácí předčili, když se jim podařilo zranit tři naše hráče (Ivančo, Gabriel, Hartl) – za tyto zákroky však nedostali ani žlutý kartónek.

Paradoxně jsme inkasovali po našem rohovém kopu, když nám domácí okamžitě vyrazili do brejku a po naší individuální chybě v bránění padl rozhodující gól. Za pár minut uviděl Nekola druhou žlutou a šel předčasně do sprch. I v deseti jsme se snažili, ale naše zakončení bylo dnes úplně jalové a po dvaceti vteřinách nastavení (kvůli ošetřování se nehrálo zhruba asi 6minut) přišel konečný hvizd a s tím další naše porážka.

Domácí si dnes tři body opravdu vydřeli i za podpory trojice arbitrů, ale my si za svůj výkon snad vyhrát ani nezasloužili. Další utkání odehrajeme v neděli 26.5. od 17:00 na hřišti Aritmy.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Šupina;   2. Voženílek;   3­. Krejča

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 další >