Archiv článků

Filtrovat

Libuš - Střešovice 2:1 (0:1) - 14.04.2018 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Libuš – SK Střešovice 1911   2:1 (0:1)

Hráno:      14.04.2018 10:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Tůma – Vašek (78' Voženílek), Krejča, Čížek T., Čížek O. – Šupina – Nekola (89' Sobotka),   Hruška, Gabriel (82' Stuchlík), Ivančo – Hartl (72' Havlák)
Branky:    12' 0:1, 67' 1:1 Ivančo, 87' 2:1 Hruška
 

Proti třetímu týmu tabulky jsme chtěli potvrdit zlepšené výkony z posledních dvou utkání a konečně také porazit někoho z první trojky.

Do zápasu jsme však vstoupili hrozně bojácně a zbytečně nervózně. Hosté se chopili taktovky a svoji jednoduchou, ale na nás účelnou hrou si vydobyli územní převahu. Pohroma přišla hned ve dvanácté minutě, když jsme neodkopli míč z našeho pokutového území, který se ze štěstím dostal k soupeřovu útočníkovi, který ne příliš tvrdou, ale umístněnou střelou poslal hosty do vedení. My jsme za celý poločas podnikli zhruba šest slušných akcí, ale bohužel bez brankového efektu. Hosté hrozili nejvíce ze standardních situací, ale naštěstí pro nás též bez brankového vyjádření. Největší naší šanci měl Šupina, ale míč hlavou trefil špatně a tak hostující brankář neměl s jeho střelou velký problém.

O přestávce jsme si řekli, co chceme hrát a co ne a hlavně, že musíme zlepšit pohyb, který první poločas dost chyběl. Postupně, ale přesvědčivě jsme získávali víc půdu pod nohama a začali hostům zatápět. Hlavně náš přechod do útoku začal dělat hostující obraně velké problémy a s tím přicházely i šance. Nakonec jsme se však prosadili po dlouhém autu Hrušky a prodloužené hlavičce Šupiny, kdy se k míči dostal Ivančo a podobnou střelou jako šli hosté do vedení, jsme my naopak vyrovnali. Od této chvíli se hrál fotbal spíše přeborové úrovně. Hosté se s bodem nechtěli spokojit, ale velké šance si nevypracovali, spíš hrozili nebezpečnými centry, se kterými si naše obrana poradila, nebo zasáhnul brankář Tůma. O to více se nám otvíral prostor do rychlých kontrů, ale koncovka nás moc a moc trápila. Tři minutky před koncem po jedné z mnoha našich akcí se uvolnil Nekola, našel před brankou osamoceného Hrušku a ten uklidil do prázdné a poslal nás zcela zaslouženě do vedení. Naše vítězství mohlo být i o dost vyšší, ale řešení 1000% šancí bylo trestuhodné (v tom vynikal hlavně střídající Havlák), minimálně jsme zahodili pět tutovek, ale zápas dovedli do vítězného konce, což bylo podstatné. Máme konečně skalp mužstva z první trojky a za předvedenou hru hlavně ve druhém poločase určitě zaslouženě. Jarní část je teprve na začátku a tak musíme dál svými výkony potvrzovat doposud získané body, ale hlavně dělat radost, jak sobě, tak našim příznivcům.

Další utkání odehrajeme v neděli 22.4.2018 od 17:00 v Cholupicích.

Nejlepší hráči z pohledu SK:   1. Hruška;   2. Ivančo;   3. Čížek T., Nekola

Libuš - Stodůlky 3:0 (3:0) - 11.04.2018 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Libuš – TJ Sokol Stodůlky   3:0 (3:0)

Hráno:      11.04.2018 18:30
Hřiště:      Tempo, UMT
Sestava:   Bouška – Čížek T., Krejča, Růžička, Čížek O. – Šupina – Nekola (72' Gabriel), Hruška, Beran   (68' Štěpánek), Ivančo (82' Vašek) – Havlák (60' Hartl)
Branky:    15' Nekola 1:0, 31' Čížek T. 2:0, 43' Ivančo 3:0
 

Po vydřeném sobotním vítězství na Loko Vltavín jsme chtěli pokračovat dál v tomto duchu i ve středeční dohrávce proti mužstvu Stodůlek.

Hned od úvodního hvizdu hlavního rozhodčího jsme do zápasu doslova vlétli a hosté byli v defenzivě v jednom kole. Akce střídala akci a přibývaly i šance. Brankově jsme se však prosadili až po patnácti minutách, kdy po nahrávce Hrušky se trefil nekompromisně z malého vápna Nekola. Tato branka nás ještě více hnala na zteč soupeřovo svatyně, ale další šance brankou nekončily. To už i hosté začali ohrožovat naší branku, ale naštěstí bez extra vážnějších potíží jsme v defenzívě vše zvládali. Po půlhodině hry a stálém našem tlaku prodloužil Šupina dlouhý aut Hrušky a dobře naběhnutý T.Čížek přidal hlavou náš druhý gól. Do konce poločasu zbývali asi dvě minuty, když Nekola výborně zapresoval obránce hostů, který v tísni zahrál malou domů, ale to už z druhé strany do nahrávky doslova vlétl Ivančo a s přehledem zvýšil na tři nula.

Druhý poločas už nebyl z naší strany tak aktivní směrem dopředu, jako ten první. Hra byla vyrovnaná a my jsme si více hlídali zadní vrátka, aby nedošlo k nějakým komplikacím směrem ke stavu utkání. Hosty jsme do žádné velké šance nepustili a sami si nějaké vypracovali, ale opět bez brankového efektu. Zápas skončil zcela zaslouženým naším vítězstvím. I když druhý poločas jsme branku nepřidali a naše hra nebyla tak atraktivní, jako v poločase prvním, ale určitě se nebylo zač stydět. Dnes vyhrál hlavně kompaktní týmový výkon. Další zápas odehrajeme v sobotu 14.4.2018 od 10:15 na našem hřišti proti třetímu mužstvu tabulky SK Střešovice 1911.

Nejlepší hráči z pohledu SK:   1. Čížek T.;   2. Nekola;   3. Hruška, Ivančo

Loko - Libuš 0:1 (0:1) - 07.04.2018 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

FK Loko Vltavín B – SK Libuš   0:1 (0:1)

Hráno:      07.04.2018 15:00
Hřiště:      Vltavín, tráva
Sestava:   Bouška – Čížek T., Krejča, Růžička, Čížek O., – Šupina – Nekola (85' Sobotka), Hruška,   Beran (78' Vašek), Ivančo (65' Štěpánek) – Havlák (70' Hartl)
Branky:    35' Ivančo 0:1
ŽK:           Šupina, Krejča, Růžička, Hartl, Sobotka
 

Konečně dorazilo jaro a domácí mohli zápas přeložit z malé UMT na velkou a dobře upravenou travnatou hrací plochu a rovnou na nás i připravili v sestavě šest hráčů ze širšího kádru jejich Áčka.

První šance přišla hned po deseti sekundách z naší rozehrávky a zaváhání domácí obrany, ale Ivančo přehodil nejen brankáře, ale i branku. Byl to signál pro oba týmy a tímto směrem pokračoval vlastně celý první poločas, hrál se fotbal hlavně pro diváky, protože oba týmy chtěly spíše útočit. Domácí měli mírnou územní převahu, ale když už se dostali do šance, tak jsme stačili buď střelu zablokovat nebo ji zlikvidoval dnes výtečný Bouška v naší brance. My jsme však nebyli jen přihlížející a naše šance byly ještě více jasnější než ty domácí, ale bohužel i nám se v koncovce nevedlo (Ivančo, Beran, Hruška, Nekola, Čížek T. – ty to měli tzv. ložené). V třicátétřetí minutě zlikvidoval domácí brankář tutovku Hrušky na roh. Po rozehrání Hrušky s Beranem opět domácí v poslední chvíli odvrátili na další rohový kop a po dalším rozehrání Hrušky se nádherně hlavou prosadil Ivančo a poslal nás do vedení. Do konce poločasu se hrálo dál nahoru – dolu, ale bez brankového efektu na obou stranách.

Domácí při vstupu do druhého poločasu vystřídali hned čtyři hráče a tím dali jasný signál, že toto utkání chtějí co nejdříve otočit ve svůj prospěch. Ovšem naše mužstvo bylo dost proti a tak se vlastně pokračovalo ve stejném rytmu v jakém skončil poločas první. Po hodině hry začínali mít domácí více za hry a posledních dvacet minut již jejich převaha byla markantní. Sice se jim povedlo dokonce i vyrovnat po střele do tyče a následné dorážce, ale naštěstí pro nás stál jejich dorážející hráč v offsidové pozici a tak se skóre opět neměnilo. Jediné, co v posledních deseti minutách přibývalo, byly žluté karty na našem kontě a to vesměs za zdržování hry, ale účel světil prostředky a domácí se do trvalého tlaku nedostali, i když nastavené čtyři minuty byly neuvěřitelně dlouhé, tak o to víc byl závěrečný hvizd radostnější.

Odvážíme si tři velmi důležité body, i když pro domácí byl tento výsledek nespravedlivý, tak prostě fotbal je holt někdy takový a my si za první dvě třetiny zápasu minimálně bodík určitě zasloužili. Dnes zaslouží všichni pochvalu v čele s výborným Bouškou (dvě malé chyby za celé utkání), dirigentem celé obranné činnosti Růžičkou a tahounem většiny našich akcí směrem dopředu Hruškou. V dalším zápase musíme zase poctivě pracovat a hlavně být aktivní až do konce. Nyní nás čekají hned dvě utkání, to první již ve středu 11.4.2018 od 18:30 na UMT FC Tempo s mužstvem Stodůlek (odložené z 30.3.) a v sobotu 14.4.2018 od 10:15 přivítáme na domácím hřišti třetí mužstvo tabulky a to SK Střešovice 1911.

Nejlepší hráči z pohledu SK:   1. Bouška;   2. Růžička;   3. Krejča, Hruška

Újezd P4 - Libuš 6:0 (2:0) - 24.03.2018 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Újezd Praha 4 – SK Libuš   6:0 (2:0)

Hráno:      24.03.2018 15:00
Hřiště:      Motorlet, UMT
Sestava:   Tůma – Čížek T., Krejča, Růžička, Čížek O. – Šupina, Štěpánek (60' Vašek) – Nekola,   Gabriel (70' Havlák), Beran (78' Stuchlík) – Hartl (78' Sobotka)
Branky:    12' 1:0, 35' 2:0, 75' 3: 0, 77' 4:0, 84' 5:0, 86' 6:0
ŽK:           Šupina, Růžička, Krejča
 

První jarní mistrovské utkání proti favoritovi celé soutěže jsme výsledkově nezvládli a tak si odvážíme pěkný příděl. Domácí šli do vedení již ve dvanácté minutě po velmi přísně nařízeném trestném kopu. Ještě chvíli nám trvalo, než jsme se vzpamatovali a domácí nás dost tlačili, ale postupem času se hra začala vyrovnávat a i my jsme si vytvořili několik slibných příležitostí. Bohužel však buď selhala koncovka nebo finální nahrávka. Domácí znova trestali deset minut před koncem poločasu, když využili svůj rychlý brejk.

Druhý poločas se třicet minut hrál spíše za naší územní převahy, ale ke snížení stavu nedošlo ani po tutovce Gabriela. Patnáct minut před koncem přišel domácí brejk a branka na tři nula, která nás dokonale srazila k zemi. Jeden roh a další dva brejky znamenaly bohužel tři góly v naší síti a konečný debakl. Herně až na posledních patnáct minut to zas tak špatné nebylo, ale výsledek je velmi špatný. Domácí vyhráli zcela zaslouženě. Byli silnější na míči, neztráceli tolik špatnými nahrávkami a hlavně jejich přechod do útoku byl více nebezpečný než náš. Snad se nám příští zápas výsledkově povede už lépe.

Další zápas máme odehrát doma v pátek 30.3. od 10:15 proti mužstvu Stodůlek (kvůli počasí a možnému stavu hřiště se oba kluby dohodly na odehrání zápasu ve středu 11.4.od 18:30 na hřišti UMT Tempo, zatím však tento termín nebyl svazem schválen).

Nejlepší hráči z pohledu SK:   1. Šupina;   2. Čížek O.;   3. Nekola, Růžička

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 další >