Archiv článků

Filtrovat

Libuš - Radotín 4:0 (3:0) - 10.11.2018 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Libuš – Olympia Radotín B   4:0 (3:0)

Hráno:      10.11.2018 10:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Tůma – Čížek T, Hartl, Růžička, Pergler (75' Aubrecht) – Nekola (82' Stuchlík), Čížek O.,
  Šupina, Voženílek (67' Beran) – Lebl (58' Gabriel), Havlák (85' Sobotka)
Branky:    17' 1:0 Nekola (p.k.), 39' 2:0 Voženílek, 43' 3:0 Havlák, 53' 4:0 Havlák
ŽK:    Růžička
 

Do utkání s třetím týmem tabulky jsme vstupovali s respektem, ale hlavně s odhodláním potvrdit zlepšené výkony z minulých dvou kol. Zápas se nám nakonec povedl zvládnout na výbornou, když jsme šlapali, jako velmi dobře namazaný stroj a soupeře do ničeho nepouštěli a když už se hostům podařilo zakončit, tak si s tím poradil dnes opět velmi dobrý Tůma v naší brance.

Od začátku se hrál fotbal v tempu, ikdyž vzhledem k těžkému terénu se některé akce na obou stranách zcela nezdařily. Po deseti minutách nejdříve zahrozili hosté, ale jejich nebezpečný centr nakonec skončil sice nadvakrát, ale přece jen v moci našeho brankáře. Poté jsme už za to vzali my a místy se bylo opravdu nač koukat. Nejdříve nádherná kombinace Nekoly, Havláka a Šupiny skončila jen rohovým kopem. Za pár minut na to se uvolnil ve vápně dnes vynikající Havlák, byl faulován a z nařízené penalty nás Nekola poslal do vedení. Poté přišla dvacetiminutovka, kdy byla hra vyrovnaná s minimem šancí na obou stranách. Nám byla zjevně upřena další penalta, když v pokutovém území hostující kapitán úplně úmyslně rozbil loktem Nekolův nos, ale bohužel nikdo z arbitrů to nepostřehl. My jsme ovšem na to odpověděli tím nejlepším způsobem. O. Čížek vysunul hezkou kolmicí Voženílka, který společně s Nekolou běželi dva na jednoho bránícího hráče a „Vóža“ to vymyslel prudkou střelou na zadní tyč a poslal nás do dvoubrankového vedení. Za další čtyři minutky přišel další nádherný okamžik v podání našich hráčů po velmi pěkné kombinaci – ve středu hřiště se míč dostal k Leblovi, který ho posunul směrem do pokutového území na Havláka, který doslova vymotal oba stopery a prudkou ranou k tyči zvýšil náš náskok na rozdíl tří branek. Výborný první poločas skončil.

O přestávce jsme si jen jasně zdůraznili, že nedopustíme udělat ještě z utkání nějaké drama a dál budeme zodpovědní směrem dozadu, ale zároveň i dost aktivní směrem dopředu. Hned po osmi minutách hry přišel nejhezčí gól utkání, když Voženílek vysunul po své pravé ruce nabíhajícího Havláka, který si potáhl míč do pokutového území a poté prudkou ranou od břevna do branky rozvlnil hostující síť již počtvrté. Hosty jsme pustili do jediné velké šance, ve které nám pomohlo břevno. Naše šance už zůstaly nevyužity díky trochu liknavější koncovce a také díky minimálně dvěma špatně posouzeným postavením mimo hru, kdy jsme šli sami na branku hostů.

Dnes jsme soupeře předčili hlavně v nasazení celého týmu, kombinaci a chutí naplno bodovat. Hrozně špatně se hodnotí tři nejlepší hráči, kdy si to skoro zaslouží celý tým, ale nutno dnes vyzdvihnout excelentní výkon Jakuba Havláka. Poslední podzimní utkání odehrajeme v sobotu od 13:30 na UMT Braník s jejich B týmem.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Havlák    2. Čížek O.,   3. Růžička, Hartl

1999 Praha - Libuš 2:4 (1:1) - 03.11.2018 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

1999 Praha – SK Libuš   2:4 (1:1)

Hráno:      03.11.2018 14:00
Hřiště:      Nusle – tráva
Sestava:   Tůma – Čížek T., Hartl, Růžička, Pergler – Nekola (86' Vašek), Čížek O. (63' Beran), Šupina,
  Voženílek (63' Gabriel) – Lebl (79' Karban J.), Havlák (88' Koleček)
Branky:    17' 1:0, 30' Voženílek 1:1, 65' 2:1, 67' Nekola 2:2, 72' Lebl 2:3, 86' Nekola 2:4
ŽK:    Hartl, Čížek O.
 

Po výhře v předchozím kole jsme chtěli konečně prolomit i naši neplodnost na venkovních hřištích a naplno bodovat, což se nám podařilo, ale stálo to velké úsilí.

Začátek utkání byl z naší strany dost tragický a na naši hru se nedalo vůbec koukat. Neudrželi jsme míč, vše jsme jen nakopávali a o dostupování soupeře škoda mluvit. Domácí nás přehrávali a v sedmnácté minutě po rohovém kopu a chybě naší obrany i s brankářem, šli do vedení. To nás aspoň trochu začalo probírat z naší letargie a už jsme byli i schopni začít ohrožovat také soupeřovu svatyni. Dokonale se nám to povedlo ve třicáté minutě, kdy Čížek O. vysunul křížným pasem za obranu Voženílka a ten technickou střelou na zadní tyč nedal domácímu brankáři žádnou šanci. Hrál se fotbal nahoru – dolu, avšak za mírné převahy domácího týmu. My jsme vstřelili ještě jednu nádhernou branku Havlákem, ale bohužel pro postavení mimo hru nebyla uznána.

O poločase jsme si museli vše vyříkat a důrazně si vysvětlit, co vlastně chceme hrát. Druhý poločas začal v trendu konce prvního a tak se hrál na těžkém, mokrém terénu celkem zajímavý fotbal. Rozhodující chvíle utkání však přišla po hodině hry a našem dvojitém střídání. Nejdříve se ale nádherně trefil výstavní střelou z 25 metrů domácí hráč. Potom už ale vzal do svých rukou dirigentskou taktovku střídající Beran a po jeho akcích se skóre začalo měnit. Nejdříve vysunul Gabriela, který našel nabíhajícího Nekolu a ten v souboji s obrovským brankářem domácích neuhnul a vyrovnal stav utkání na 2:2. Potom jsme si vybrali ještě jednu špatnou chvilku v defenzívě, ale výborný zákrok Tůmy nás dál držel ve hře o tři body. Za pět minut po našem vyrovnávajícím gólu přišel obrat, když Beran vysunul Havláka, ten se nádherně uvolnil a jeho nahrávka na nabíhajícího Lebla byla milimetrová a tak mladíček Sam sice nadvakrát, ale přece jen, nás poslal do vedení. To už jsme na hřišti vládli. Za pár minut běžel dnes opět velmi dobře hrající Havlák sám na branku domácích, ale tak dlouho váhal se zakončením, až o míč přišel. Poté jsme založili Beranem opět rychlou akci a v přečíslení 4 na 2 se prosadil výborně hrající Nekola po nahrávce T. Čížka. Ke konci mohl navýšit skóre Karban, ale z malého vápna domácí branku přestřelil, když mu míč hezky naservíroval Vašek.

Konečně jsme venku vyhráli, ale byly to až moc zbytečné nervy. Hlavně díky naší liknavosti v prvním poločase. Na to, kde se v tabulce domácí nacházejí, tak jejich výkon dnes tomu určitě neodpovídal a jejich nasazení a bojovnost byla neutuchající až do závěrečného hvizdu.
Další utkání odehrajeme v sobotu 10.11.2018 od 10:15 na domácím hřišti s mužstvem SC Olympia Radotín.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Nekola;   2. Pergler;   3. Beran, Lebl

Libuš - Aritma B 3:0 (2:0) - 27.10.2018 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Libuš – SK Aritma Praha B   3:0 (2:0)

Hráno:      27.10.2018 10:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Kořínek – Čížek T., Hartl, Růžička, Pergler – Nekola (84' Koleček), Čížek O.(89' Karban J.),
  Šupina, Voženílek (73' Vašek) – Lebl (65' Beran), Havlák (82' Gabriel)
Branky:    5' 1:0 Hartl, 45' 2:0 Nekola, 81' 3:0 Nekola (p.k)
ŽK:    Růžička
 

Po dvou zápasech, které vyzněly bodově zcela naprázdno, jsme konečně zabrali naplno a tři body zůstávají na domácím hřišti. Hned začátek utkání nám vyšel náramně (to však v minulém kole také), když se prosadil Hartl po prodloužené hlavičce Šupiny. Fotbal jsme hráli ještě tak deset minut a poté byl opět vidět strach našich hráčů, aby náhodou někdo něco nezkazil a pustili jsme soupeře do hry. Hosté si vytvořili jednu velkou šanci, když dlouhý aut prolétl přes celé naše pokutové území a tam zcela neobsazený hráč hostů mohl v klidu skórovat, ale naštěstí pro nás jeho střela minula naší branku. Jinak se hrál fotbal víceméně od vápna k vápnu, za mírné naší převahy, ale hosté zase lépe kombinovali. Z našich akcí branka též nepadla, i když Lebl běžel sám na brankáře, který jeho kličku vystihl a balón mu z nohy sebral. Už se blížil konec poločasu, když se dnes velmi agilní Havlák uvolnil na hranici pokutového území a jeho následnou střelu brankář hostů stačil jen vyrazit před sebe, kde se ocitl hbitý Nekola a poslal nás do dvoubrankového vedení.

Do druhého poločasu jsme nastupovali s vědomím, že musíme zlepšit kombinaci a přidat na pohybu bez míče. To se nám po dlouhé době začalo i dařit a naráz to byl v našem provedení úplně jiný výkon. Jedna pohledná akce střídala druhou, ale bohužel bez brankového vyjádření, kde nám vždy chyběl krok, nebo byla klička či ještě nahrávka navíc. Nakonec jsme se dočkali po nádherné kolmici Havláka na Nekolu, který byl v pokutovém území faulován vybíhajícím brankářem soupeře a sám z následné penalty navýšil naše vedení na rozdíl tří gólů. Soupeře jsme dá se říci do žádné velké šance nepustili a tak druhý poločas se odehrál v naši režii, akorát chyběla lepší koncovka. Tentokrát zaslouží pochvalu i většina hráčů z lavičky, kteří náš výkon hodně podpořili. Dnes určitě nechybělo velké nasazení a chuť do hry, navíc ve druhém poločase jsme přidali i hodně fotbalovosti a tak jak hráči, tak diváci musí být z naší hrou konečně opět spokojeni. Další zápas odehrajeme v sobotu 3.11.od 14:00 na hřišti SK Nusle proti týmu Praha 1999.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Nekola;   2. Havlák;   3. Hartl, Šupina

Libuš - Nebušice 2:3 (2:2) - 20.10.2018 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Libuš – TJ Sokol Nebušice   2:3 (2:2)

Hráno:      20.10.2018 10:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Tůma – Čížek O., Hartl (82' Sobotka), Růžička, Aubrecht – Voženílek, Gabriel (73' Lebl),
  Beran (73' Karban) – Nekola, Havlák
Branky:    8' 1:0 Havlák, 15' 2:0 Voženílek, 40' 2:1, 42' 2:2, 63' 2:3
ŽK:    Růžička, Sobotka
 

Dnes jsme až neuvěřitelně dokázali prohospodařit tři body. Přitom začátek zápasu nám vyšel náramně. Nejdříve v osmé minutě po nahrávce Nekoly se prosadil Havlák a v patnácté minutě po nádherné kolmici Nekoly skóroval s přehledem Voženílek. Hosté v tu dobu byli zralí takzvaně na ručník, ale přišlo naše uspokojení a hlavně velké herní zvolnění. Navíc i v tomto tempu jsme si dál vypracovali několik slibných brankových možností. Zřejmě rozhodující okamžik utkání přišel ve čtyřicáté minutě, kdy Beran nezužitkoval po dost těžké nahrávce od Havláka situaci tři na jednoho, když při zakončení trefil jediného bránícího hráče hostů a z následného brejku po naší chybě v obraně v čele s brankářem Tůmou, hosté snížili na dva jedna. Než jsme se stačili rozkoukat, tak bylo za dvě minuty vyrovnáno opět po chybě v obranné fázi.

Při vstupu do druhého poločasu jsme chtěli jednoznačně vrátit vedení na naší stranu, ale hra se nám až tolik nedařila a v šedesátétřetí minutě přišla opět naše hrubka a hezký gól hostů na dva tři. Poté jsme se opravdu probrali a začal náš festival zahozených šancí. Do konce utkání jsme jich měli minimálně šest, ale branka z toho žádná nepadla a tak ke vší úctě k soupeři jsme prohráli s jedním ze slabších týmů této soutěže.

Zbytečný herní výpadek a poté laxnost a nepřesnost v koncovce rozhodlo o naší druhé porážce v řadě. Doufejme, že si hráči tuto prohru vezmou k srdci a v dalším zápase už budeme bodovat naplno. Naším dalším soupeřem – opět na domácím hřiště bude v sobotu 27.10. od 10:15 mužstvo Aritmy „B“.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Voženílek;   2. Šupina,   3. Ne­kola

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 další >