Archiv článků

Filtrovat

Zimní příprava - A Team Muži

  • informace
  • přátelské utkání
  • přípravné utkání
  • rozpis zápasů

Přípravná utkání – zima 2020/2021 – A Team Muži

 Datum   Den   Čas   Domácí   Hosté   Hřiště  Výsledek
 19.12.2020  SO  13:00  SC Radotín  SK Libuš  Radotín – UMT ZRUŠENO
 27.12.2020  NE  11:00  SK Čechie Uhříněves  SK Libuš  Uhříněves – UMT ZRUŠENO
 05.01.2021  ÚT  19:00  ČAFC Praha  SK Libuš  ČAFC – UMT  ZRUŠENO
 09.01.2021  SO  10:15  AFK Slavoj Podolí  SK Libuš  Podolí – UMT  ZRUŠENO

Zlíchov - Libuš 8:2 (3:1) - 10.10.2020 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

FK Zlíchov 1914 – SK Libuš   8:2 (3:0)

Hráno:      10.10.2020 10:15
Hřiště:      Zlíchov – tráva
Sestava:   Bouška – Barnet (65' Štěpánek), Čížek, Šupina, Ondráček – Stuchlík, Gabriel, Beran -
  Nekola, Havlák, Klimeš (78' Tůma)
Branky:    10' 1:0, 26' 2:0, 28' 3:0, 50' 3:1 Havlák, 64' 4:1, 71' 5:1, 73' 5: 2 Beran, 83' 6:2, 85' 7:2, 89' 8:2
ŽK:           Havlák, Barnet
 

Nemocemi a zraněními jsme zcela zdecimovaní a tak jsme byli ve čtvrtek rádi, že postavíme v sobotu obě mužstva(A i B). Nakonec my jsme měli dva hráče na střídání i s brankářem Tůmou a béčko jednoho.

Zlíchov nastoupil v plné síle a od začátku utkání nás zle proháněl. V osmé minutě se domácím podařilo vstřelit branku, ale naštěstí střílející hráč si míč zpracoval rukou a tak gól neplatil, což však již neplatilo za dvě minuty a domácí šli do vedení. Dál se hrálo na naší polovině a domácí nás mačkali, jak citrón. My jsme se štěstím odolávali, ale zcela jsme hořeli v rozehrávce zadních řad a tak, jak záloha, tak hlavně útok moc míčů neměli. Ve dvacátéšesté a hned ve dvacátéosmé minutě po hrubé chybě v naší rozehrávce jsme prohrávali tři nula a bylo s námi hodně zle. Jedinou šanci Stuchlíka po prostrčení Havláka zlikvidoval včasným vyběhnutím domácí brankář. Naopak domácí zahodili další tři tutovky a ještě nastřelili břevno a tyč. Poločas hrůzy pro nás skončil ještě milosrdně.

Do druhého poločasu jsme změnili styl hry, ale přesnost v rozehrávce hlavně odzadu stále chyběla. Po pěti minutách uvolnil Stuchlík Havláka, který se prosadil a snížil na tři jedna. Byli jsme jasně lepší a domácí se vůbec nemohli dostat do herní pohody z poločasu prvního. Přišla další šance na snížení, když domácí brankář vyrazil střelu Nekoly, ale Havlák v pádu hlavou dal pár centimetrů vedle domácí prázdné branky. Těchto dvacet minut jsme hráli skutečně velmi dobře a pak přišel asi osudný okamžik celého zápasu. Při odkopu domácích nešťastně na těžkém terénu podklouzl Šupina a domácí hráč svůj nájezd proměnil. To nás zase malinko srazilo a naopak domácí nakoplo. Za pět minut na našem velkém vápně podklouzl domácí hráč a střelou v pádu úplně nečekaně vstřelil pátý gól domácích. Ještě jsme zvedli hlavu, když Stuchlík prostrčil míč Beranovi a ten z hranice 11 metrů technickou střelou snížil na pět dva. Nadechli jsme se k závěrečnému náporu a otevřeli zcela zadní řady, za což nás domácí v posledních sedmi minutách třikrát potrestali a tak si odvážíme pěkný debakl. Co k tomu říci – jen – zasloužená výhra domácích. Další zápas nevíme, kdy odehrajeme pro usnesení vlády, kdy do 3.11. je sport zakázán, tak vás poté budeme včas informovat, jak vlastně to bude dál. Zatím všem přejeme hlavně pevné zdraví a snad brzy na viděnou.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš (dnes složité):   1. Havlák;   2. Stuchlík;   3­. Beran

Libuš - Př. Kopanina B 3:3 (1:3) - 03.10.2020 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Libuš – FC Přední Kopanina B   3:3 (1:3)

Hráno:      03.10.2020 10:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Tůma – Kocourek, Čížek, Šupina, Růžička Fil. (83' Hartl) – Stuchlík (79' Gabriel), Růžička D.,
  Lebl (46' Beran) – Klimeš (68' Nekola), Havlák, Ivančo
Branky:    16' 0:1, 20' 0:2, 29' 0:3, 41' 1:3 Havlák, 52' 2:3 Ivančo, 90' 3:3 Havlák
ŽK:    Stuchlík, Ivančo
 

Do utkání jsme vstoupili velmi slušně a hned soupeře přitlačili na jejich polovinu. Po deseti minutách se však karta začala pomalu obracet a hosté nás svými jednoduchými, ale velmi účinnými útoky začali dost zlobit. Několikrát musel zasahovat dnes výborný Tůma v naší brance, ale v šestnácté minutě po naší úplně zbytečné ztrátě na polovině hřiště přišla první branka hostů. Každá akce hostů byla nebezpečná a ve dvacáté a dvacátédeváté proměnili, jak přes kopírák, dva brejky v další dvě branky. To s námi vypadalo hodně špatně a spíš zápas směřoval k pěkné ostudě v našem podání. Naštěstí hosté malinko zvolnili a my se dostali do hry. Konec poločasu byl z naší strany vytvořen velký tlak na soupeře a čtyři minuty před koncem poločasu po hezké nahrávce Filipa Růžičky snížil Havlák na rozdíl dvou branek. Bohužel jsme do konce půle již další gól nepřidali a tak se šlo do kabin za dvoubrankového náskoku hostů a to zcela zaslouženě.

Do druhého poločasu nastoupil Beran za dnes nevýrazného Lebla a hlavně jsme chtěli navázat na výkon z konce poločasu prvního. Naše hra měla od začátku úplně jiné parametry a hosté museli čím dál tím více pouze bránit naše ataky. V padesátédruhé minutě se po centru Klimeše nádherně z voleje trefil Ivančo a náš tým rozpoutal doslova peklo pro soupeře. Hosty podržel neskutečným způsobem brankář, který chytil minimálně čtyři jasné branky a další čtyři jsme my zahodili. Hosté za celý druhý poločas podnikli jednu nebezpečnou akci zakončenou ještě povedenější střelou, ale Tůma předvedl super zákrok a dál nás držel ve hře. Nakonec odměna v podobě vyrovnání přišla v poslední minutě utkání, kdy se po centru Ivanča prosadil Havlák a bylo srovnáno. Hrát se ještě o pár minut déle, tak jsme byli schopni zápas otočit úplně, ale bohužel už nebyl čas.

V kontextu celého zápasu je remíza zřejmě spravedlivá. Klobouk dolů však před hráči, že za stavu 0:3 zápas nezabalili a ve druhé poločase po velmi dobrém výkonu stav utkání alespoň srovnali. Další utkání odehrajeme v sobotu 10.10. od 10:15 na hřišti Zlíchova.

Nejlepší hráči utkání z pohledu SK Libuš:   1. Tůma;   2. Havlák;   3. I­vančo

Modřany - Libuš 2:0 (1:0) - 26.09.2020 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Modřany – SK Libuš   2:0 (1:0)

Hráno:      26.09.2020 11:00
Hřiště:      Modřany – tráva
Sestava:   Bouška – Sobotka, Kocourek, Čížek, Růžička Fil. – Stuchlík (67' Nekola), Růžička D., Lebl
  (78' Gabriel) – Klimeš, Havlák, Ivančo
Branky:    26' 1:0, 48' 2:0
ŽK:    Stuchlík, Havlák
 

Utkání se hrálo za neustálého deště a na velmi těžkém terénu, bohužel jsme bodově nezabrali, ale herně jsme určitě nepropadli. Domácí od začátku zápasu dělali vše pro zisk nějakého bodu už jen tím, že byl jen jeden míč do hry a ostatní míče byli schované na domácí střídačce, což dost nepřesný rozhodčí zcela toleroval. Domácí mají postavenou hru na nákopech a tým je tomu složen i výškově. My se snažili spíše o kombinační hru, ale na tomto terénu to někdy vázlo. První šanci si vypracovali domácí, jak jinak než vzduchem, ale s hlavičkou domácí útočníka si Bouška poradil. Naše akce většinou táhli dnes velmi dobře hrající Stuchlík s Růžičkou D., ale ani střela Stuchlíka ani průnik Klimeše a Havláka brankou neskončily. V šestadvacáté minutě po rohovém kopu domácích ztratil nesmyslně Klimeš míč a z následného centru se domácí útočník hlavou prosadil a poslal domácí do vedení. Od té doby jsme domácí přehrávali ve všech směrech, ale obrovské šance zůstaly nevyužity. Průniky Stuchlíka, Ivanča, Havláka po brance volaly, ale neúspěšně. Ke konci poločasu přišel trestný kop a Stuchlíkova střela jen těsně minula šibenici domácí branky, potom po rohu Stuchlíka Klimeš hlavičkoval zcela sám, ale branku trefil jen z boční strany. Nakonec po hezké kolmici Růžičky D. šel Havlák sám, ale jeho střelu vyrazil výborný domácí brankář.

Do druhého poločasu jsme nastupovali s vědomím, že musíme rychle vyrovnat a pak zápas otočit. Bohužel ve čtyřicátéosmé minutě přišla chyba Boušky při vyběhnutí na dlouhý míč a soupeř hlavou zvýšil na dva nula. To domácím zcela vyhovovalo a stylem odkopni kam můžeš, hru úplně rozkouskovali. Přesto jsme se do několika příležitostí dostali, ale Havlák po nahrávce Klimeše mířil o dost vedle, poté průnik Klimeše zblokovali domácí hráči a nádherný trestný kop Ivanča vytáhl opět domácí brankář.

Dnes nám vstřelit branku nebylo souzeno a tak odjíždíme s prázdnou. Prostě styl domácích nám moc nevoní, ale dnes jsme prohrát určitě neměli, jenže propadák v koncovce a dvě individuální chyby nás poslali domů bez bodů. Další utkání odehrajeme v sobotu 3.10. na domácím stadiónu proti mužstvu Přední Kopanina B.

Nejlepší hráči utkání z pohledu SK Libuš:   1. Stuchlík;   2. Růžička D.;   3. Čížek, Kocourek

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 další >