Archiv článků

Filtrovat

Modřany - Libuš 1:1 (1:1) - 15.09.2018 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Modřany – SK Libuš   1:1 (1:1)

Hráno:      15.09.2018 11:00
Hřiště:      Modřany, tráva
Sestava:   Kořínek – Čížek T., Hartl, Růžička, Aubrecht – Voženílek (80' Lebl), Šupina, Beran
  (80' Čížek O.), Ivančo – Nekola, Havlák
Branky:    12' 1:0; 22' 1:1 Ivančo
 

Domácí patří mezi mužstva, která nám vyloženě nesedí a z dosud odehraných čtyř vzájemných utkání jsme uhráli jen jeden bod. Bohužel ani v pátém duelu se nám vyhrát nepodařilo a tak si odvážíme alespoň bod.

Zápas začal velice svižně s nasazením a velkou chutí obou mužstev, tak jak se má hrát správné derby. Bohužel tomu nebyl nakloněn moc pan sudí a neustálým přerušováním hru dost rozkouskoval, což více asi vyhovovalo stylu domácí hry, kdy se snaží dlouhými míči hledat své velmi dobré hlavičkáře. Hned ve dvanácté minutě po odpískaném faulu-nefaulu se vše potvrdilo a domácí šli po střele hlavou do vedení. My jsme se snažili o průniky ze stran, ale chybělo nám více klidu ve finální fázi. Ve dvacáté druhé minutě však přišlo nečekané vyrovnání, když Růžičkův dlouhý míč si našel Ivančo a hlavou z hranice velkého vápna překonal vybíhajícího brankáře domácích. Dál se hrálo v tempu, ale již s minimem šancí na obou stranách.

Druhý poločas se hrál v přesné kopii poločasu prvního, kdy se hra neustálým přerušováním zcela rozkouskovala. Nakonec musíme říci, že remíza je pro nás dobrá, jelikož domácí vždy po trestných kopech ze stran se dostali hlavou do zakončení a dvě tyto střely orazítkovaly břevno naší branky.
Další utkání odehrajeme v sobotu 22.9. od 10:15 na našem stadiónu proti mužstvu FC Zličín.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Růžička;   2. Voženílek;   3. Ivančo, Šupina

Libuš - Dukla JM 1:2 (1:0) - 12.09.2018 - A Team Muži

  • pohár
  • zápasy

SK Libuš – FK Dukla Jižní Město   1:2 (1:0)

Hráno:      12.09.2018 17:00
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Tůma – Čížek T., Hartl, Růžička, Pergler – Vašek (59' Šupina), Čížek O., Ivančo, Lebl
  (73'Sobotka) – Nekola (80' Karban T.), Koleček (56' Havlák)
Branky:    40' 1:0 Nekola, 52' 1:1, 65' 1:2
ŽK:    Šupina
 

Hosté, kteří mají ve svém kádru několik hráčů, kteří prošli první ligou, nás přehrávali v držení míče, ale na šance bylo utkání vyrovnané. V posledních deseti minutách jsme měli znatelnou převahu, ale kýžené vyrovnání nepřišlo a tak jsme opět neprošli přes druhé kolo. Paradoxem je, že obě branky hostů nám vstřelil náš odchovanec Ondra Vrzal, ale naši hráči se určitě nemají za co stydět. Teď již musíme pokračovat v tomto trendu i v soutěžních zápasech.

Libuš - D. Chabry 1:0 (0:0) - 08.09.2018 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Libuš – SK Dolní Chabry   1:0 (0:0)

Hráno:      08.09.2018 10:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Tůma – Čížek O., Hartl (81' Sobotka), Čížek T., Aubrecht – Lebl (68' Růžička), Šupina, Beran
  (87' Pergler), Ivančo – Nekola, Havlák (84' Karban J.)
Branky:    80' 1:0 Ivančo
ŽK:    Šupina
 

Po prohře v Lipencích nás čekal soupeř, který z posledních dvou utkání uhrál šest bodů při skóre 8:0, což byla dostatečná motivace pro naše hráče, aby k utkání nastoupili s dostatečným respektem.

Začátek utkání nám vyšel celkem dobře a v první čtvrthodince jsme zahodili dvě čisté šance Leblem a Havlákem, vždy po únicích Ivanča. Poté však hosté začali srovnávat hru a do konce poločasu byli o malinko lepším týmem. Obě mužstva si do konce poločasu vypracovala ještě dvě čisté šance, ale hlavičku Ivanča i soupeřova útočníka zlikvidovali výborní brankáři na obou stranách.

Druhý poločas pokračoval v trendu toho prvního, ale soupeř byl bohužel lepším týmem. Hlavně lépe kombinoval a daleko lépe se pohyboval, naopak my jsme tentokrát hodně kazili v rozehrávce a tím naše hra byla dosti rozháraná a nesourodá. Naštěstí pro nás hosté nebyli v koncovce tak důslední a navíc stál proti nim dnes vynikající Tůma, který zlikvidoval tři jasné šance. My jsme sice bojovali, ale největší příležitostí byla hlavička Ivanča, která bohužel skončila na břevně hostující branky. Konec zápasu se blížil a obě mužstva toužila po třech bodech a tak se hrálo nahoru dolu. Přišla osmdesátá minuta, krásný pas Berana na Ivanča a jeho individuální akce, zakončená střelou k tyči, nás poslala do vedení. Posledních deset minut bylo hektických, ale vše jsme celkem s přehledem ubránili a navíc jsme měli ještě v poslední minutě kopat penaltu po jasném faulu na Sobotku, ale píšťalka bohužel zůstala němá.

Dnes jsme tři body vydřeli, protože hosté hráli velmi dobře a zápasu by více slušela remíza, ale na ty jasné šance jsme byli o tu jednu lepší a to nám přineslo tři bodíky. Příští zápas odehrajeme ve středu 12.9.od 17:00 proti přeborové Dukle JM, a to ve druhém kole poháru PFS.
Další mistrovské utkání nás čeká v sobotu 15.9.od 11:00 na hřišti Modřan.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Tůma;   2. Šupina;   3. Ivančo, Nekola

Lipence - Libuš 3:2 (3:0) - 02.09.2018 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

TJ Sokol Lipence – SK Libuš   3:2 (3:0)

Hráno:      02.09.2018 17:00
Hřiště:      Lipence, tráva
Sestava:   Kořínek – Čížek T., Hartl, Šupina, Aubrecht – Voženílek(86' Vašek), Čížek O., Beran, Ivančo –   Nekola, Havlák
Branky:    15' 1:0; 26' 2:0; 29' 3:0; 55' 3:1 Nekola; 71' 3:2 Šupina
 

Po velmi vydařeném vstupu do nové sezóny a plném počtu bodů, nás čekal velmi nepříjemný soupeř z Lipenců, kde jsme navíc ještě neuhráli ani bod. Vstup do utkání byl dost rozpačitý z obou stran. Domácí čekali, co budeme předvádět a nám se moc nedařilo. Vázla kombinace, pohyb a hlavně nasazení bylo hodně průměrné. Přesto jsme se mohli dostat do vedení, když Nekola svůj průnik přes půl hřiště do závěru nedotáhl, už běžel sám na brankáře, ale v poslední chvíli byl zezadu sražen domácím hráčem a my kopali trestný kop a domácí hráč dostal pouze žlutý kartónek. Poté se povedl první lepší útok domácím a hned se ujali vedení. Poté se dostal do velké šance Voženílek, ale jeho lob bohužel minul o pár centimetrů domácí branku. Ve dvacáté šesté minutě přišla další pohroma, když se domácí prosadili po dlouhém autu do našeho pokutového území a naše obrana zůstala stát jak ochrnutá. To však nebylo všemu zlému konec. Hned po třech minutách přišel zcela zbytečný faul u rohového praporku a z následného trestného kopu se domácí prosadili potřetí. V tu chvíli jsme byli zralí na ručník. Do konce poločasu jsme mohli alespoň dvakrát snížit, ale jednou stačil domácí hráč vykopnout míč z brankové čáry a poté jsme netrefili soupeřovu svatyni. Poločas děsu a fotbalové hrůzy skončil.

V kabině jsme si museli dost věcí vyříkat a tak se ani nestřídalo a hráči šli do druhého poločasu napravit to, co první poločas totálně zpackali. Hned po pěti minutách se řítil sám Voženílek, ale jeho klička brankáři byla moc dlouhá a míč skončil vedle. V padesátépáté minutě jsme se konečně prosadili, když Havlák prodloužil na dnes velmi agilního Nekolu a ten snížil skóre utkání. Trochu jsme přeskupili řady a náš tlak začal byl čím dál tím víc markantnější, ale bohužel další branka ne a ne přijít, když už v takové trmě – vrmě se nám podařilo míč do branky dokopat, tak na pokyn asistenta branka nebyla uznána pro údajný faul našeho hráče.(na tomto hřišti je to už náš čtvrtý neuznaný gól ze tří zápasů!!!). Až v sedmdesátéprvní minutě se po rohu Berana prosadil hlavou Šupina a my už byli doslova na dostřel. Posledních dvacet minut kluci odjezdili úplně na doraz, ale vstřelit další branku se nám již nepodařilo, i když možností bylo opravdu hodně. Ovšem domácí se občas též dostali k našemu pokutovému území a byli opět dost nebezpeční. Hlavně parádní střela nůžkami v našem pokutovém území byla nádherná, ale stejně takový byl i zákrok Kořínka v naší brance, který se zaskvěl ještě jedním zákrokem a držel nás stále ve hře. Kalich hořkosti jsme museli dopít až do dna, když v poslední minutě Ivančova střela skončila sice v šibenici, ale jen z boční strany. Přišel konečný hvizd a s ním i naše první porážka, kterou jsme si zapříčinili jen a jen sami za předvedenou hru v prvním poločase.

Snad v dalších kolech už budeme pokračovat a navazovat na výkon z poločasu druhého. Další utkání odehrajeme v sobotu 8.9.2018 od 10:15 na domácím stadiónu proti Dolním Chabrům.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Nekola;   2. Voženílek;   3. Aubrecht, Šupina

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 další >