Archiv článků

Filtrovat

Libuš - Meteor B 5:2 (1:1) - 05.05.2018 - Mladší žáci

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Libuš – FK Meteor Praha B   5:2 (1:1)

Hráno:      05.05.2017 13:45
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Vo, Honzák, Koudela, Medek, Pištora, Vlček, Kutheil, Vu Buy Hai Son, Havlíček, Pazderník,   Kozák F., Kozák D., Beneš, Láska, Trojan
Branky:    3× Vu Buy Hai Son, 2× Láska
 

Po nezdařilém utkání z FA Zbura kluci nastupovali na domácím hřišti proti vedoucímu týmu přeboru. Po předešlých špatných výsledcích našich ostatních týmů, jsme s obavami očekávali, že černá sobota bude pokračovat. V duchu nasazení, bojovnosti a kolektivního výkonu kluci tuto předpověď vyvrátili. Hráči hráli na doraz, nikdo se nešetřil a kluci konečně ukázali, že když chtějí, mají v sobě potenciál, který je může v soutěži udržet.

Vzhledem k tomu, že před sebou máme důležitá utkání o sestupové příčky, věříme a doufáme, že kluci nastavený trend udrží a budou o udržení v soutěži bojovat do poslední minuty. K tomu jim přejme hodně zdraví, chuť a radost z fotbalu.

FA Zbura - Libuš 9:2 (6:2) - 28.04.2018 - Mladší žáci

  • mistrovská utkání
  • zápasy

FA Alexe Zbura – SK Libuš   9:2 (6:2)

Hráno:      28.04.2017 11:00
Hřiště:      Chuchle – tráva
Sestava:   Vo Khang Nguyen Duc, Honzák, Koudela, Medek, Pištora, Vlček, Vu Buy Hai Son, Pazderník,   Kozák F., Kozák D., Beneš, Michálko
Branky:    Beneš, Vu Buy Hai Son
 

V zápase o důležité body bohužel kluci zaspali úvod utkání a po osmi minutách prohrávali 0:2. I přesto, že se našim hráčům nedařila kombinace, podařilo se Mírovi snížit na rozdíl jediné branky a svitla malá naděje na vyrovnání. Bohužel s dalším průběhem zápasu i tato malá naděje zhasínala. Kluci prohrávali osobní souboje, nedařilo se podržet balón v útočné fázi a po chybách brankaře a přetížené obrany skončil poločas 2:6.

I když byl druhý poločas lepší poločasu prvního, přesto kluci pokračovali v nevýrazném a odevzdaném výkonu a tak si soupeř vstřelením dalších branek vítězství v klidu pohlídal.

I když se toto utkání nepovedlo, mají kluci stále o co hrát a věříme, že v sobě najdou sílu zabojovat o další body.

Libuš - Dukla 4:9 (3:7) - 21.04.2018 - Mladší žáci

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Libuš – FK Dukla Praha C   4:9 (3:7)

Hráno:      21.04.2017 11:00
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Vo, Havlíček, Koudela, Medek, Honzák, Vlček, Beneš, Pištora, Kutheil, Keny, Kozák, F.,   Kozák D., Chrz, Červinka, Sony, Pazderník
Branky:    2× Pištora, Medek, Kutheil
 

První jarní domácí utkání mělo za krásného počasí jasného favorita v hostujícím týmu. Přesto naší začátek utkání zvládli dobře a mohli jít po dvou brejkových situacích i do vedení. Bohužel se opět ukázala naše neschopnost vstřelit branku z tutových brankových příležitostí. I když klukům nelze upřít snahu ani bojovnost, soupeř z přibývajícím časem svým pohybem a svou kombinační hrou převážil misky vah tohoto zápasu na svojí stranu. Soupeř měl v některých situacích i trochu štěstí, když vstřelil některé góly po odražených balónech. Naši sem tam zahrozili z rychlých protiútoků, které ve většině případů neproměnili. A tak se šlo do kabin za poločasového stavu 3:7 a druhý poločas se tedy vpravdě pouze dohrával.

Do dalších důležitých utkání klukům popřejme pevnější nervy při zakončování gólových příležitostí a trochu toho štěstíčka.

ČAFC - Libuš 5:5 (1:3) - 15.04.2018 - Mladší žáci

  • mistrovská utkání
  • zápasy

ČAFC Praha – SK Libuš   5:5 (1:3)

Hráno:      15.04.2017 11:45
Hřiště:      ČAFC – UMT
Sestava:   Khang Nguyen Duc, Honzák, Koudela, Medek, Pištora, Vlček, Kutheil, Červinka, Vu Buy Hai   Son, Havlíček, Pazderník, Trojan, Kozák F., Kozák D., Beneš
Branky:    3× Vu Buy Hai Son, 1× Kutheil, 1× Medek
 

Vzhledem k tomu, že naši hráči měli v začátku utkání tři, možná čtyři tutové šance, které bohužel díky zbrklosti neproměnili, mohl začátek příběhu tohoto utkání rozhodnout o výsledku. I když se tak bohužel nestalo, přesto jsme šli v 10. minutě do vedení, na které soupeř zvýšenou aktivitou odpověděl v 23. minutě. To naše hráče nepoložilo a díky slepeným brankám v 30. a 33. minutě jsme šli do vedení 3:1.

Do druhé půle vstoupil soupeř se zvýšenou aktivitou a po třech vstřelených brankách (42., 53., 55.) šel do vedení, které k naší radosti netrvalo dlouho a kluci v 61. minutě vyrovnali. V této fázi dostávalo utkání spád, útoky se přelévaly z jedné strany na druhou a soupeř šel v 63. minutě znovu do vedení. Nám se podařilo v 68. minutě vyrovnat na konečných 5:5.

Na závěr je nutno napsat, že o výsledku utkání rozhodly naše neproměněné tutové šance a individuální chyby v obranné činnosti.

< 1 2 3 další >