Archiv článků

Filtrovat

Libuš - Xaverov 1:4 (1:2) - 02.06.2018 - Mladší žáci

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Libuš – SC Xaverov   1:4 (1:2)

Hráno:      02.06.2018 14:00
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Vo, Honzák, Medek, Havlíček, Pazderník, Kozák D., Kozák F., Keny, Červinka, Beneš,   Proschl, Pištora, Habib, Kotásek
Branky:    Pištora
 

I když se většina zápasu odehrávala ve středu hřiště, pokud jsme měli přejít do útočné fáze, nedařilo se udržet balón a zklidnit hru. Nejen díky tomu se záložní a obranná řada dostávala pod tlak a po chybě brankáře, nedůrazu a vykrytí střel ze střední vzdálenosti, jsme tento zápas prohráli.

Pozitivem byl výkon Tomáše Kotáska (2007), který nastoupil ke svému prvnímu mistrovskému utkání a ve výčtu zkušenějších hráčů byl nejlepší. Bohužel tento zápas absolutně nezvládli zkušení mazáci. Chtělo by to více pokory a skromnosti podpořenou poctivým tréninkem.

Zličín - Libuš 5:4 (2:2) - 27.05.2018 - Mladší žáci

  • mistrovská utkání
  • zápasy

FK FC Zličín – SK Libuš   5:4 (2:2)

Hráno:      27.05.2018 13:15
Hřiště:      Zličín – tráva
Sestava:   Vo, Medek, Kutheil, Vu Buy Hai Son, Havlíček, Pazderník, Kozák D., Láska, Keny, Honzák,   Merenus
Branky:    2× Vu Buy Hai Son, Kozák D., Pištora
 

Vyrovnané utkání o naší nepatrnou šanci udržení v soutěži bylo od začátku velmi vyrovnané. Skóre se měnilo jako na houpačce. V 10. minutě jsme vedli sice 2:0, ale soupeř po chybě brankaře a nedůrazu obrany do poločasu srovnal.

Druhý poločas byl kopií toho prvního, mimo rozhodující situace v samém závěru, kdy soupeř vstřelil rozdílový a rozhodující gól. Bohužel v tomto zápase chyběli někteří standardně hrající hráči (školy v přírodě, nemoc, návštěvy).

Věřím, že kdybychom hráli v plné sestavě, kluci by utkání vyhráli.

Libuš - Braník B 4:5 (4:2) - 19.05.2018 - Mladší žáci

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Libuš – ABC Braník B   4:5 (4:2)

Hráno:      19.05.2018 13:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Vo, Koudela, Medek, Vlček, Kutheil, V u Buy Hai Son, Havlíček, Pazderník, Kozák F., Kozák   D., Beneš, Láska, Keny, Koudela, Červinka, Honzák
Branky:    2× Vu Buy Hai Son ,Kozák D., Pištora
 

Nevím, zda to je můj subjektivní či další objektivní názor, ale zápas o důležité body v šanci za udržením se v soutěži ovlivnil mladý a nezkušený rozhodčí.

I když naši kluci hráli dobře, rozhodčí rozhodoval sporné situace ve prospěch soupeře. Po jasném zákroku ve vápně rozhodčí neodpískal penaltu v náš prospěch a do kabin jsme mohli jít za stavu 5:2. Kluky tato situace rozhodila a i když bojovali, druhý poločas se nedařil přechod do útoku. Soupeř měl nebezpečné standardní situace, obzvláště rohové kopy. Po jednom z rohu soupeře a po jasném faulu na brankáře padl do naší brány rozdílový a bohužel rozhodující gól.

Beru-li v potaz výkon rozhodčího, měl mít tento zápas minimálně remízový scénář.

Motorlet C - Libuš 6:4 (2:4) - 11.05.2018 - Mladší žáci

  • mistrovská utkání
  • zápasy

FK Motorlet Praha C – SK Libuš   6:4 (2:4)

Hráno:      11.05.2018 17:00
Hřiště:      Řeporyje – tráva
Sestava:   Vo, Koudela, Medek, Vlček, Kutheil, Vu Buy Hai Son, Havlíček, Pazderník, Kozák F., Kozák   D., Beneš, Láska, Keny
Branky:    Medek, Beneš, Kozák F., Láska
 

Naši hráči vletěli do tohoto utkání jako uragán. První gól dali kluci již v druhé minutě. Soupeřům se sice podařilo vyrovnat, ale díky třem vstřeleným brankám šli do vedení 4:1. V samém závěru poločasu jsme ještě neproměnili penaltu.

Tato neproměněná penalta určila průběh druhého poločasu. Soupeř změnil taktiku a díky jednoduchému přechodu do útoku, v podobě nakopávaných balónů za obranu, zvrátil průběh zápasu na svojí stranu. Naši hráči druhý poločas ve všech činnostech absolutně propadli a díky tomu prohráli další vyhrané utkání.

Zjednodušeně, zápas končí až posledním hvizdem rozhodčího.

< 1 2 3 4 další >