ČAFC - Libuš 5:5 (1:3) - 15.04.2018 - Mladší žáci

Hráno:      15.04.2017 11:45
Hřiště:      ČAFC – UMT
Sestava:   Khang Nguyen Duc, Honzák, Koudela, Medek, Pištora, Vlček, Kutheil, Červinka, Vu Buy Hai   Son, Havlíček, Pazderník, Trojan, Kozák F., Kozák D., Beneš
Branky:    3× Vu Buy Hai Son, 1× Kutheil, 1× Medek

Vzhledem k tomu, že naši hráči měli v začátku utkání tři, možná čtyři tutové šance, které bohužel díky zbrklosti neproměnili, mohl začátek příběhu tohoto utkání rozhodnout o výsledku. I když se tak bohužel nestalo, přesto jsme šli v 10. minutě do vedení, na které soupeř zvýšenou aktivitou odpověděl v 23. minutě. To naše hráče nepoložilo a díky slepeným brankám v 30. a 33. minutě jsme šli do vedení 3:1.

Do druhé půle vstoupil soupeř se zvýšenou aktivitou a po třech vstřelených brankách (42., 53., 55.) šel do vedení, které k naší radosti netrvalo dlouho a kluci v 61. minutě vyrovnali. V této fázi dostávalo utkání spád, útoky se přelévaly z jedné strany na druhou a soupeř šel v 63. minutě znovu do vedení. Nám se podařilo v 68. minutě vyrovnat na konečných 5:5.

Na závěr je nutno napsat, že o výsledku utkání rozhodly naše neproměněné tutové šance a individuální chyby v obranné činnosti.

Libuš - Slavia 1:17 (1:6) - 11.11.2017 - Mladší žáci

• zápasy

SK Libuš – SK Slavia Praha   1:17 (1:6)

Hráno:      11.11.2017 13:00
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Janeček, Medek, Pištora, Vlček, Pazderník, Tauer, Kutheil, Nuskern, Koudela, Neymar, Kozák   F., Kozák D., Honzák, Havlíček, Habib, Sony
Branky:    Kozák F.

Poslední mistrovské utkání podzimu s týmem se samého popředí soutěže jasně ukázalo propastný rozdíl kvality hráčů. Soupeř po celý zápas ve všech směrech jasně dominoval a svou hrou posouval naše hráče k bodu zmaru a beznaděje. Klukům chyběl ve hře jakýkoliv fotbalový a pozitivní aspekt . Na rozdíl od soupeře, absolutně vázla komunikace, následně kombinace, scházela bojovnost a vůle. Výkony starších hráčů (místo, aby vedli tým) zanikají ve výkonech mladších hráčů. Na hřišti schází vůdčí osobnost. A aby toho nebylo málo, na podmáčeném terénu dokonce někteří hráči prokázali svůj vztah k čistotě a s mottem „Bílý dres – čistý dres“ , šli po konci utkání do kabin.
To radost ze hry a body nedělá.

Xaverov - Libuš 5:3 (2:2) - 04.11.2017 - Mladší žáci

• zápasy

SC Xaverov – SK Libuš   5:3 (2:2)

Hráno:      04.11.2017 09:00
Hřiště:      Xaverov – UMT
Sestava:   David, Honzák, Koudela, Medek, Beneš, Keny, Havlíček, Pištora, Vlček, Pazderník, Kutheil,   Nuskern, Neymar, Kozák F., Láska, Tauer
Branky:    2× Filip Kozák, Medek

Při pohledu na tabulku a počet bodů s tvrzením, „Historie se neptá“, to byl další ze zápasů, který nemusel dopadnout tak, jak dopadl.

Vzhledem k důležitosti zápasu probíhala úvodní část ve vzájemném oťukávání. Po několika našich neproměněných gólových šancích, bohužel kluci poslali soupeře do dvoubrankového vedení vlastními chybami. Kluci to ovšem nevzdali a zvýšenou aktivitou v druhé části prvního poločasu se po rohu a střele z hranice vápna klukům podařilo do poločasu vyrovnat a ukázat, že na to mají.

Z dojmem lepší hry z konce prvního dějství, jsme vstupovali do druhého poločasu s nadějí na možnosti bodového zisku. Soupeř se prvních deset minut nedostal do žádné šance, bohužel naši hráči nedokázali vstřelit rozdílový gól. Takže se opět potvrdilo pravidlo „nedáš-dostaneš“ a soupeř se opět po našich chybách dostal do tříbrankového vedení. I když se podařilo z pokutového kopu snížit, kluci již v sobě nenašli sílu na obrat.

Z průběhu nejen tohoto, ale i některých zápasů předešlých, je patrné, že kluci potřebují ke vstřelení gólů spoustu šancí a taky trošku toho fotbalového štěstí. Tak si přejme, ať se to v jarní sezóně otočí.

Braník B - Libuš 4:4 (2:2) - 21.10.2017 - Mladší žáci

• zápasy

ABC Braník B – SK Libuš   4:4 (2:2)

Hráno:      21.10.2017 09:15
Hřiště:      Braník – tráva
Sestava:   Keny, Hůla, Havlíček, Medek, Pištora, Vlček, Pazderník, Kutheil, Koudela, Honzák, Nuskern,   Neymar, Kozák F.
Branky:    2× Pištora, Honzák, Pazderník

V zápase o samé dno tabulky jsme doufali, že hráči ukončí sérii utkání bez bodového zisku.

Zápas byl plný osobních soubojů a bitvou o střed pole. Do vedení jsme šli po jednom z vyhraných soubojů, kdy Peťa krásnou přihrávkou mezi hráče vyslal do brejku Maxe, který akci s přehledem proměnil. Hra a skóre se přesouvaly ze strany na stranu. Soupeř byl nebezpečný ze standardních situací a rohů, naši hráči hrozili brejky. Pět minut před koncem utkání jsme vstřelili vedoucí gól a s nervozitou očekávali konec utkání. Bohužel soupeři se po naší chybě (nepřistoupení k hráči) podařilo vyrovnat střelou nestřelou.

Na první vítězství si tedy musíme počkat. Kluky musíme pochválit za bojovný výkon a doufáme, že první bod v soutěži nafoukne klukům plachtu k vítězství.