Archiv článků

Filtrovat

Libuš - D. Počernice 8:0 (4:0) - 02.11.2019 - Mladší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Libuš – Sokol Dolní Počernice   8:0 (4:0)

Hráno:      02.11.2019 14:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Matěj – Ondra P., Abdi, Alf, Menďas (Jirka) – David (Ondra H.), Michis, Petr, Hop (Tomáš) -
  Žeňa – Luky
Branky:    Luky (Petr), Luky, Luky (Hop), Luky (Hop), David (Alf), Tomáš (Luky), Luky (Hop), Michis
 

V dalším kole jsme doma přivítali tým z Dolních Počernic. Zápas nechci moc hodnotit, protože náš předvedený výkon neodpovídá výsledku.

Vždy je hezké vyhrát větším rozdílem, ale na druhou stranu musím mít ze zápasu radost a vědět, že jsem udělal pro tým a vítězství, co jsem jen mohl!! Celý zápas musím odehrát v maximálním nasazení a v maximálním tempu! Nekoukat na výsledek a hrát pořád naplno, to jediné nás může posouvat ke zlepšení a to dnes bohužel neplatilo. Za stavu 3:0 bylo na nás vidět velké uspokojení a malá ochota dále v zápase tvrdě pracovat…

S kluky zápas probereme a znovu jim vysvětlíme, co a jak chceme hrát! Věřím, že si nikdo s kluků nemyslí, že je nějaká velká hvězda a že nemusí pracovat pro tým a jestli ano, tak se s ním rozloučíme… U nás je na prvním místě tým a týmová hra, na tom nic nehodláme měnit!! Trochu kritiky do vlastních řad nikomu neublíží :-)
Jinak musím pogratulovat Lukymu k pěti brankám v zápase a popřát Danovi s Ondrou P. brzké uzdravení.

Jen tak dál kluci, děláte nám velkou radost!! Znovu i dnes jsme se přesvědčili, že se ještě pořád máme co učit, ale hlavně se chceme pořád zlepšovat!!!

Dukla JM - Libuš 2:3 (2:0) - 26.10.2019 - Mladší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy

FK Dukla JM – SK Libuš   2:3 (2:0)

Hráno:      26.10.2019 14:30
Hřiště:      Mikulova – UMT
Sestava:   Matěj – Srbák, Abdi, Alf, Duby (Menďas) – Dan (Ondra H.), Michis, Beny, Hop (David) -
  Žeňa – Luky
Branky:    Žeňa (Dan), Dan (Michis), Žeňa (Dan)
 

V osmém kole jsme zajížděli na nedaleké Jižní Město, kde jsme se utkali se čtvrtým celkem tabulky a to Duklou JM. Že to nebude lehké utkání jsme dobře věděli, ale že až tak, jsem nepředpokládal. Hrálo se na malé umělé trávě a proti soupeři, který se moc o kombinaci nesnaží, ale hraje bojovný jednoduchý fotbal. Na soupeřův styl a rozestavení jsme kluky připravili.

Jen co zápas začal, tak po pár minutách šel po hezkém uvolnění Dana Žeňa sám na domácího brankáře, ale ten ho vychytal. O chvilku později jsme se dostali do druhé velké šance. Z pravé strany centroval Michis před branku na Lukyho, který z první trefil balón na branku a znovu se zaskvěl domácí brankář. V desáté minutě se za vápnem opřel do míče Žeňa, znovu našel připraveného brankáře. A tak po našich neproměněných šancích se poprvé před naší branku dostali domácí a z takové pološance se dostal ke zblokovanému centru ve vápně vysoký útočník a hlavičkou poslal ze záklonu oblouček na branku a míč skončil nešťastně v naší brance – 0:1. Z první střely na branku jsme inkasovali úplně zbytečnou branku..

Kluci dál hráli svou hru, kdy se snažili kombinovat a náběhy se dostávat do přečíslení, ale hlavně do zakončení. Po hezké kombinaci se ke střele dostal Luky a jeho štiplavou střelu vyrazil brankář na roh. Z něho se do zakončení dostal Alf, ale znovu ztroskotal na výborném brankáři domácích. Byli jsme fotbalovějším mužstvem, kdy jsme domácí kombinačně přehrávali, ale na můj vkus tam u některých kluků byla zbytečná nervozita a hodně ztrát. Ve 34. minutě se dostali k odraženému míči na vápně domácí hráč, který vystřelil. Mates v brance dobře zareagoval, ale bohužel míč vyrazil pouze před sebe, na který jsme vůbec nereagovali a nechali domácího útočníka odražený balón dorazit do branky. Druhá střela domácích a druhá zbytečná branka v naší síti – 0:2. Do poločasu jsme si vypracovali ještě šance, kdy jsme mohli ještě skóre otočit, ale dál jsme pálili i ty 100% šance. Po rychlém přechodu a centru před branku byl Menďas sám před brankářem, ale znovu ho z metru trefil :-(. A tak jsme první poločas domácí přehrávali, na šance vyhráli 8:2, ale na branky prohrávali 0:2.

V kabině jsem musel trochu zvýšit hlas a kluky probudit. Hra nebyla špatná, dostávali jsme se do šancí, jen je lajdácky neproměňovali a musel jsem jim vytknout naše dvě chyby před inkasovanými góly, protože zvlášť na tyhle situace jsme kluky před zápasem upozorňovali! Kluci si k tomu řekly také něco – jen mezi sebou a šlo se na druhý poločas.. A ten kluci odehráli ve velkém stylu!

Z kluků byla cítit velká energie a víra, že zápas dokáží otočit. Přidali na tempu a domácí zatlačili na jejich polovinu, ti už hráli jen dlouhé balóny na svého vysokého útočníka, o kterého se celý zápas velmi dobře staral Abdi. Nedával mu vůbec žádný volný prostor a následné odražené míče sbírali střeďáci, který hráli hned nahoru a tím dostávali domácí pod velký tlak, který nemohli dlouho vydržet. Ve 47. minutě jsme konečně zbavili kouzla domácího brankáře. Dan po straně v rychlosti přehrál dva obránce a ve vápně ještě našel lépe postaveného Žeňu, pro kterého už nebyl problém dát branku – 1:2. Propukla naše velká radost, bylo hezké vidět, jak zápas pohltil všechny naše kluky i ty, který byli zrovna na lavičce. Dál jsme se tlačili do zakončení a ještě více stupňovali tlak. Po několika neproměněných šancích přišla 56. minuta a naše vyrovnání, kdy Michis krásným balónem přes obranu našel rozběhlého Dana, který nekompromisně prostřelil domácího brankáře – 2:2! V 65. minutě znovu dostal přihrávku za obranu Dan, u balónu byl dříve než domácí brankář, tentokráte branku netrefil. Bohužel se v souboji s Danem zranil domácí brankář, který musel následně vystřídat. Doufám, že to nebude nic vážného a přeji mu brzké uzdravení. Dnes to byl hráč, který nás hodně trápil a jen díky jeho výkonu byli dlouho domácí ve hře. Ve druhém poločase se Dukla JM dostala do jedné šance, ale za to 100%. Po faulu domácí rozehrávali trestný kop dlouhým nákopem do vápna, kde vyhráli hlavu a tím posunuli míč na druhou stranu vápna a tam si dobře naběhl domácí hráč, který ze dvou metrů naší branku přestřelil. Měli jsme velké štěstí! Ale to přeje odvážným a připraveným :-). V 70. minutě přišel náš velký obrat. Dan poněkolikáté v rychlosti přešel přes obránce do vápna, kde znovu našel Žeňu a my šli do vedení 3:2!

Některý týmy by to zatáhly a už hrály na udržení výsledku, ale my ne. Pokaždé chceme soupeře přehrát a dorazit a to i dnes! Dál jsme útočili a domácí už k ničemu nepustili. Bohužel jsme nepřidali další branky, i když šance ještě byly. Alf znovu po rohu netrefil v malém vápně hlavou branku. Následné naše střely šly buďto vedle, nebo nám je chytil brankář. A tak se už skóre do konce nezměnilo a my jsme po velkém obratu zaslouženě zvítězili 3:2.

Velmi těžký zápas, který mohl rozhodnout náš v zakončení jalový první poločas, ale nakonec rozhodl ten druhý, kdy kluci ukázali svou velkou týmovou sílu, své bojovné srdce a velký morál!!! Dokud je šance, tak se musí bojovat a dnes to byl jasný důkaz! Na kluky jsem dnes velmi pyšný, protože druhý poločas odehráli ve vysokém tempu, ale hlavně všichni bojovali pro tým a odměnou jim je skvělé vítězství! Jen tak dál kluci, děláte nám velkou radost!!

Ale i dnes jsme se znovu přesvědčili, že se ještě pořád máme co učit, ale hlavně se chceme pořád zlepšovat!!!

Libuš - Praga 7:1 (5:1) - 19.10.2019 - Mladší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Libuš – TJ Praga   7:1 (5:1)

Hráno:      19.10.2019 15:45
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Matěj – Srbák (Jirka), Alf, Abdi, Ondra P. (Menďas) – Dan (Ondra H.), Petr, Michis (Beny),
  Hop (David) – Žeňa – Luky
Branky:    Žeňa (Michis), Žeňa (Dan), Žeňa (Luky), Luky (Dan), Dan (Michis), Žeňa, Petr (Alf)
 

Ve šlágru kola jsme doma přivítali třetí celek tabulky, mužstvo TJ Praga.

Začátek utkání patřil našemu tlaku a už v 9. minutě jsme šli zásluhou Ženi do vedení 1:0, když mu nahrával Michis. Naše radost netrvala moc dlouho. Po naší chybě ve velkém vápně, jsme špatně rozehráli a soupeř z následné střely srovnal skóre a my jsme obdrželi zcela zbytečnou branku. A tak v desáté minutě to bylo rázem 1:1. Hned po rozehrávce utekl po pravé straně Dan a naservíroval balón před branku volnému Žeňovi, který na dvakrát překonal brankáře a my šli v 11. minutě znovu do vedení – 2:1. Myslel jsem si, že nás opětovné vedení trochu probere a kluci začnou pořádně hrát, ale opak byl pravdou. Kluci úplně vypadli s tempa a nechali soupeře hrát. Naší slabší dvacetiminutovku nedokázal soupeř potrestat, i když si vytvořil nějaké šance, tak obrana včele s Matesem, někdy i se štěstím, neinkasovala a odvrátila všechny hrozby. V 35. minutě po rychlém akci Lukyho vstřelil Žeňa i dnes hattrick – 3:1. Následovala 38. minuta a my navýšili svůj náskok, když Dan našel ve vápně Lukyho a ten se nemýlil – 4:1. Konečnou podobu výsledku v prvním poločase dal po nahrávce Michise Dan – 5:1. Pro soupeře trochu kruté, když minimálně polovinu prvního poločasu hrál lépe…

V kabině byla spokojenost pouze s výsledkem, nikoliv s předvedenou hrou. Chyběla mi větší chuť, větší pohyb, bylo to takové utahané, pomalé. Když jsme rychle zakombinovali, tak jsme se dostávali do přečíslení a dávali i branky, ale takových situací bylo v prvním poločase moc málo! Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit odpovědně, ale hlavně hrát úplně jinak. Tempo se trochu zvedlo, ale i tak to bylo na můj vkus hodně ospalé. Svojí dnešní čtvrtou branku dal ve 46. minutě Žeňa – 6:1. Soupeře jsme do zakončení už moc nepouštěli, sami jsme naše šance nedokázali ve větším klidu dohrát a tak se dlouho skóre neměnilo – až v poslední minutě se do vápna po uvolnění Alfem dostal přes obránce Petr a potvrdil staré známé „když nevíš co s míčem, tak vystřel“ a prostřelil hostujícího brankáře. Tím stanovil konečný výsledek na 7:1 pro naše kluky.

Moc nevím, co napsat do hodnocení, protože po výsledku 7:1 by měl být asi každý trenér spokojený, ale to dnes rozhodně nejsem :-(. Předváděná hra, plná nepřesností (i když se hrálo na těžkém terénu), ochota pracovat, bojovat a hrát celé utkání naplno, to tam dnes nebylo a to jsou věci, které mi přebíjí radost z výsledku. Po klucích chci, aby hráli naplno za jakéhokoliv výsledku, to jediné nás může posunout zase dál! Jestli si někteří kluci myslí, že nemusejí hrát pořád naplno a stejně vyhrají, že se snad soupeř porazí sám, tak je vyvedu z omylu. Nejhorší by bylo, aby jsme usnuli na vavřínech a dál pořádně nepracovali!

Dnes kluky pochválím za sedm vstřelených hezkých branek, ale pokárám za zase úplně zbytečnou obdrženou branku.
Jen tak dál kluci, děláte nám velkou radost!! Znovu i dnes jsme se přesvědčili, že se máme pořád ještě co učit, ale hlavně se chceme pořád zlepšovat!!!

Př. Kopanina - Libuš 1:11 (0:8) - 13.10.2019 - Mladší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy

FC Přední Kopanina – SK Libuš   1:11 (0:8)

Hráno:      13.10.2019 13:00
Hřiště:      Př. Kopanina – tráva
Sestava:   Matěj – Srbák (Jirka), Alf, Abdi, Ondra P. – Dan (David), Beny (Michis), Petr (Ondra H.), Hop 
  (Menďas) – Žeňa – Luky
Branky:    Petr, Dan (Žeňa), Luky (Petr), David, Michis (Hop), David (Michis), Žeňa (Ondra P.), Žeňa
   (Michis), Žeňa, Žeňa (Srbák), Dan (Petr)
 

V dalším kole jsme cestovali na Přední Kopaninu, kde nás čekal pátý celek tabulky. Bohužel k zápasu nejvyšší pražské soutěže mladšího dorostu nebyl nominovaný žádný rozhodčí a protože domácí neměli na stadiónu nikoho jiného než trenéra, tak se musel role rozhodčího zhostit Petr Krejčí a bez problému zápas zvládl.

Na domácí jsme hned od začátku vlétli. Už v první minutě šel sám na brankáře Dan, ale neproměnil. Ve třetí minutě se po dobrém pressinku dostal k balónu Petr, prošel přes obránce do vápna a jeho následná střela skončila v domácí brance – 0:1. Úvod jsme měli raketový! Následovali kombinace, které nám překazily špatně vyřešené náběhy do offsidu. Až v 9. minutě si konečně situaci pohlídal Dan, kterého vysunul Žeňa a samostatný nájezd tentokrát proměnil – 0:2. Dál jsme domácí přehrávali, vysoko je napadali a nenechávali je vůbec hrát s balónem. Vytvářeli jsme si šanci za šancí. Skóre se měnilo ve 14. minutě, kdy se po uvolnění Petrem prosadil Luky – 0:3. Za další tři minuty se prosadil David hezkou střelou – 0:4. V 19. minutě to už bylo o pět branek. Kluci dobře vykombinovali situaci od svého vápna, dostali se rychle do přečíslení a situaci dobře vyřešil Hop nahrávkou na Michise, který s otočky dal na 0:5. Soupeř zahrozil s rohových kopů, kdy se dvakrát dostal do zakončení. Jednou branku minul a podruhé byl připravený Mates, který dnes moc práce jinak neměl. V 25. minutě se po uvolnění od Michise podruhé prosadil David – 0:6. Kluci byli dál hladoví a předváděli rychlý kombinační fotbal, na který domácí nenacházeli žádnou protizbraň. Běžela 34. minuta a my se znovu radovali, tentokrát se po nahrávce od Ondry P. trefil Žeňa – 0:7. Žeňa se znovu připomněl v 38. minutě, nahrával Michis – 0:8. První poločas se v podstatě odehrál na jednu branku, je jen škoda, že jsme si nepohlídali náběhy a zbytečně jsme měli snad 15 offsidů. Výsledkem 0:8 první poločas skončil.

Kluky jsme v kabině za výkon pochválili a apelovali, aby hráli pořád naplno, ale hlavně aby hráli jako tým! Nechtěli jsme, aby se kluci zbláznili, hráli na sebe a chtěl si dát každý branku. Bohužel se v druhém poločase přesně stalo, co jsme nechtěli… Navíc domácí do druhého poločasu nastoupili o jednoho hráče méně (zranění). Místo, aby kluci pokračovali dál v kolektivním výkonu, tak se ze zápasu v druhém poločase stala holomajzna :-(… V 57. minutě si Žeňa zkompletoval s přímého kopu hattrick – 0:9. O dvě minuty později přidal po nahrávce Srbáka další branku Žeňa – 0:10. Na druhou stranu musím pochválit kluky z Kopaniny, kteří i za nepříznivého stavu a v početním oslabení pořád makali a odměnou jim byla branka. Po rychlém brejku následoval centr do vápna, kde v souboji Petr přetlačil domácího hráče a asi i s faulem a přísný pan rozhodčí nás potrestal pokutovým kopem, který domácí hráč bezpečně proměnil – 1:10. Naše hloupost, kdy si neuhlídáme dva náběhy soupeře a o to větší škoda, že v zápase kdy moc práce neměl si nepřipsal Mates vychytanou nulu! Konečné skóre dnes stanovil Dan po kolmici od Petra – 1:11.

Z dnešního zápasu mám smíšené pocity, protože první půle byla od kluků odehraná fantasticky, ale druhý poločas byla bída a utrpení… Kluky dnes pochválím za prvních 40 minut zápasu, kdy soupeře ve všem přehráli a po zásluze dominovali. Ale musím je i pokárat za offsidové situace, které jim v kabině o poločase ukazujeme a žádná změna!!! Dnes snad 30 offsidů a to je strašně moc :-( a samozřejmě i za proměňování brankových šancí! I když dnes dali kluci 11 branek, tak šancí, které měly skončit brankou bylo daleko více!!! Pak za celý druhý poločas, kdy jsme nehráli jako tým!

Jen tak dál kluci, děláte nám velkou radost!! Ale i dnes jsme se znovu přesvědčili, že se máme pořád ještě co učit, ale hlavně se chceme pořád zlepšovat!!!

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 další >