Archiv článků

Filtrovat

Libuš - Střešovice B 0:0 - 13.04.2019 - Mladší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Libuš – SK Střešovice 1911 B   0:0

Hráno:      13.04.2019 13:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   
Střídali:   
Branky:    -
ŽK:           Ada­mopulos
 

Do utkání s celkem Střešovic jsme nastoupili odhodláni hlavně neprohrát, bohužel veškeré naše útočné snahy nebyly úspěšné a po nervózním závěru utkání si odnášíme cenný bod, který nám doufáme pomůže v další cestě za plným bodovým ziskem.

Další utkání odehrajeme na domácím hřišti s celkem Přední Kopaniny 27.04.2019 ve 13:­15.

Libuš - Vršovice 1:3 (1:2) - 06.04.2019 - Mladší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Libuš – SK Union Vršovice   1:3 (1:2)

Hráno:      06.04.2019 11:00
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Ďuriník – Mirvald, Srb, Šenk, Dutčak – Beneš – Adamopulos, Slanina, Waiz, Holý – Tverdyj
Střídali:   Karabynosh, Štulík, Procházka
Branky:    28´ Waiz (1:0), 32´ (1:1); 40´ (1:2); 42´ (1:3)
ŽK:           Ada­mopulos
 

Do utkání s celkem Vršovic, který je na předních místech tabulky, jsme nastoupili s cílem vlétnout na soupeře a vstřelit co nejdříve první branku, což se nám i povedlo ve 28. minutě, kdy Waiz z přímého kopu trefil ideálně na stranu golmana přes zeď (1:0). Poté jsme se uspokojili a přestali hrát. Již za krátkou chvíli ve 32. minutě jsme inkasovali vyrovnávací branku a dokonce poločasu jsme obdrželi ještě jednu, těsně před hvizdem rozhodčího (1:2). Tím soupeř dokonal dokonalý obrat.

O přestávce jsme si vše vysvětlili v kabině, ale úvod do druhého poločasu nám nevyšel, když ve 42. minutě jsme inkasovali potřetí. Nic naplat, že do konce utkáním jsme byli lepším týmem a odehráli jsme dost možná nejlepší poločas od začátku sezóny. Po vyložené šanci Karabynoshe zacinkala tyč. Posléze tentýž hráč zakončil nepřesně hlavou. A když už střídačka zvedala ruce nad hlavu, Waizovu střelu soupeřův brankař chytil a stejně tak i posléze pokus Adamopulose. Až do závěrečného hvizdu rozhodčího se stav již nezměnil, a tak znovu odcházíme bez bodu. Tentokrát jsme vyhořeli na koncovce.

I tak bychom chtěli ale kluky pochválit, že zápas nevzdali a snažili se až do samého konce.
Příští utkání odehrajeme na domácím hřišti 13.04.2019 od 13:15 s celkem SK Střešovice 1911.

Braník - Libuš 2:1 (1:0) - 31.03.2019 - Mladší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy

ABC Braník – SK Libuš   2:1 (1:0)

Hráno:      31.03.2019 12:15
Hřiště:      Braník – UMT
Sestava:   Ďuriník – Srb, Švejda, Šenk, Dutčak – Beneš – Mirvald, Slanina, Waiz, Dubnov – Adamopulos
Střídali:   Tverdyj, Holý, Štulík
Branky:    36' 1:0 (p.k.), 43' 1:1 Waiz, 49' 2:1
ŽK:            Slanina
 

Do 13. kola proti celku Braníka, který vede naši soutěž, jsme nastoupili s odhodláním zopakovat výkon z podzimní části, znesnadnit favoritovi hladkou cestu soutěží a hlavně odčinit špatný dojem z předvedené hry z posledního utkání proti Zličínu.

V první polovině jsme si nevytvořili takřka žádnou brankovou příležitost, až na příležitost Waize a Slaniny, ale ani soupeř nás nikterak nepřehrával a kluci se prezentovali sympatickým bojovným výkonem. Když už šlo do tuhého, zachránil nás kouzelník – brankař Ďuriník. Těsně před koncem poločasu, když už vypadalo, že do kabiny půjdeme za nerozhodného stavu, si vybral Ďuriník první slabou chvilku a po rozpačitém výběhu fauloval útočícího hráče soupeře. I přes dobrý odhad strany se z pokutového kopu soupeř nemýlil (1:0).

O přestávce jsme nabrali síly a s odhodláním jsme vlétli na soupeře, když po jasném faulu na Adamopulose, který od písknutí a zahájení hry sudím težce zatápěl soupeři, se krásně za přispění teče ve zdi trefil přízemní střelou na stranu golmana Waiz (1:1). V tu chvíli soupeř nevěděl, kde mu hlava stojí a my byli na koni. Bohužel naše snaha často končila faulem soupeře a píšťala arbitra zůstávala kupodivu stále němá. Z nenápadného rohového kopu soupeře ve 49. minutě, který v tu dobu nikterak nehrozil, přišlo potrestání a to když Ďuriník měl balón takřka v rukou, soupeřovu hráči se před nimi podařil balón usměrnit do branky (2:1). Druhý darovaný gól. I přes několik gólových situací, jako například přehození gólmana Adamopulosem z hranice šestnáctky nebo další rány Waize z tresného kopu v závěru utkání, se nám nepodařilo vstřelit alespoň vyrovnávací gól.

Nicméně, týmovému výkonu, co se týče bojovnosti a chuti do hry se nedalo v zásadě nic vytknout. Ten, kdo byl přítomen na obou zápasech a hráče nezná, by si mohl říci, že hrál jiný tým. Kluci si dokázali, že hrát se dá opravdu s každým. I přes nepřesnosti v rozehrávce, byly na hřišti vidět hezké fotbalové momenty a jak se říká, prohrát se může, ale musí se na hřišti odevzdat vše a to kluci udělali. Dnes bohužel rozhodly individuální chyby na místě, kde jsou vidět nejvíce. Hlavu vzhůru! Do konce soutěže zbývá ještě 9 kol a pokud všichni budou táhnout za jeden provaz jako proti Braníku, určitě budeme atakovat horní část tabulky, kam patříme.

Příští utkání odehrajeme na domácím hřišti 6.4.2019 od 11:00 s celkem Union Vršovice.

Libuš - Zličín 2:6 (0:2) - 23.03.2019 - Mladší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Libuš – FK FC Zličín   2:6 (0:2)

Hráno:      23.03.2019 16:00
Hřiště:      Újezd Praha 4 – UMT
Sestava:   Srb, Slanina, Šenk, Dutčak – Holub – Rebhon (Dubnov), Waiz (K), Švejda, Mirvald (Tverdyj) -
  Adamopulos
Branky:    53' Slanina, 75' Adamopulos
ŽK:           Mirvald
 

Do prvního utkání vzhledem k výsledku z podzimní části soutěže a výsledkům v zimní přípravě, kde kluci odehráli obstojně několik utkání v turnaji staršího dorostu, jsme nastoupili jako favorité, avšak bez zraněných hráčů Ulihracha, Beneše O., Karabynoshe a Jůzy. Další hráči, Šrejber a Belkhalifa odešli do jiných mužstev, Marciano odjel na studia do zahraničí, a tak jsme museli zamíchat se sestavou a angažovat do středu pole A. Holuba z mužstva starších žáků a vysunout stopera Švejdu, který přišel z Plzně.

Naše hra již od počátku působila bez klíčových hráčů ze středu pole Beneše O. a Ulihracha dosti ospale, bezradně a již ve 4. minutě po trestném kopu soupeře u rohu z levé strany, zaskočila přízemní střela na přední tyč našeho brankáře a skončila v síti. Soupeř nás jednoznačně přehrával a byla otázka času, kdy přidá další branku. Ta padla relativně zanedlouho ve 14. minutě, opět po standardní situaci soupeře a sice po rohovém kopu, kdy dvojice našich bránících hráčů na zadní tyči zaspala – (0:2). Postupně jsme se začali dostávat do hry a tu a tam jsme ohrozili branku soupeře. Za zmínku by však stála pouze střela Holuba. Slibné šance soupeře končily na dnes skvěle hrajícím Slaninovi nebo gólmanovi Ďuriníkovi, který si svou slabou chvilku vybral pouze v úvodu utkání, a tak se brankový stav do konce poločasu již neměnil.

Do druhého poločasu jsme si jasně řekli, co je na hřišti třeba změnit, ale bohužel hned z kraje hry ve 48. minutě po nedůrazném vystoupení a bránění našich dvou středových hráčů Švejdy a Šenka a individuální akci soupeřova hráče zakončené střelou z velkého vápna přišel trest – (0:3). V 53. minutě přišla korekce skóre Filipem Slaninou, který zaslouženě vstřelil první branku našeho týmu v jarní části soutěže (1:3). Kluci se nadechli k poslednímu odporu, který však v 60. minutě po individuální chybě při hře hlavou Rebhona a nedůrazu v našem pokutovém území skončil brankou soupeře (1:4). Ještě chvíli se hrálo nahoru a dolu, bohužel Šenk špatně vyhodnotil situaci, to běžela 66. minuta a nemohlo se pískat postavení mimo hru (1:5). Poté trestuhodně zahodil po centru Adamopulose svou jedinou šanci Tverdyj z hranice penalty. Uběhlo pár minut a podobnou situaci vzal Adamopulos na sebe, střelou po zemi k zadní tyči s přehledem zakončil a korigoval skóre (2:5). Ke konci utkání jsme inkasovali ještě jedenkrát a to v 78. minutě po stejné chybě téhož hráče, jako 12 minut předtím (2:6).

Soupeř byl jednoznačně lepším týmem a výhru si zasloužil. Myslím, že nemluvím jen z pohledu nás trenérů, ale i přihlížejících diváku, že předvedená hra by neměla úspěch ani v kategorii mladších žáků. Kluci zcela neplnili taktické pokyny a zápas spíše „odchodili“. Chyběl zájem o hru a chuť, převládala diskuze s rozhodčím, která nám spíše ubližovala, než pomohla a naprostá nekázeň a hloupé nesportovní oplácení nepovolených zákroků, zapříčiněné frustrací z výsledku. To je to, co by se na hřišti z naší strany nemělo již v budoucnu opakovat. Nulová komunikace mužstva a časté nadávky mezi hráči podtrhli celkový špatný dojem z předvedené hry a utkání.
Příští klání odehrajeme na hřišti soupeře ABC Braník v neděli 31.03. od 12:15, kterého jsme jako jediní v podzimní části dokázali porazit.

Nejlepší hráči z pohledu SK:   1. Slanina;   2. Ho­lub

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 další >