Archiv článků

Filtrovat

Ďáblice - Libuš 4:1 (1:1) - 17.06.2018 - Mladší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Ďáblice – SK Libuš   4:1 (1:1)

Hráno:      17.06.2018 11:00
Hřiště:      Ďáblice – tráva
Sestava:   Borovička – Mirvald, Barnet, Šenk, Holub – Brettschneider, Štulík, Kroužecký, Adamopulos –   Marciano – Januška
Střídali:   Beneš O.
Branky:    17´ 0:1 Januška, 20´ 1:1, 41´ 2:1, 44´ 3:1, 80´ 4:1
ŽK:    Holub
 

Po sobotní výhře Kolovrat nad Kopaninou jsme k utkání v Ďáblicích nastoupili již jako zachráněný tým a vzhledem k tomu, že soupeři taktéž o nic nešlo, tak se utkání odehrálo bez emocí a v poklidu. Průběh utkání byl vyrovnaný, ale jak tomu bylo mnohokrát tuto sezónu, opět rozhodovaly individuální chyby našich hráčů, které soupeř potrestal.

Libuš - Loko 2:3 (1:1) - 09.06.2018 - Mladší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Libuš – Loko Vltavín   2:3 (1:1)

Hráno:      09.06.2018 11:00
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Takacs S. – Mirvald, Barnet, Šenk, Beneš – Adamopulos, Štulík, Holub, Brettschneider –   Marciano – Januška
Střídali:   Panýrek, Beneš O., Karabynosh, Holý
Branky:    5´ 1:0 Panýrek, 16´ 1:1, 68´ 1:2, 73´ 1:3, 80´ 2:3 Adamopulos
 

Po vítězném utkání v Kolovratech by nám k jistotě udržení soutěže stačilo proti Vltavínu uhrát bod. I když jsme po většinu zápasu byli lepším týmem, tak soupeř dokázal naše chyby trestat a byl lepší v zakončení. Zápasu by slušela spíše remíze, ale bohužel až poslední utkání bude rozhodovat zdali soutěž udržíme i pro příští rok.

Kolovraty - Libuš 1:2 (1:2) - 03.06.2018 - Mladší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Sokol Kolovraty – SK Libuš   1:2 (1:2)

Hráno:      03.06.2018 17:00
Hřiště:      Kolovraty – tráva
Sestava:   Borovička – Mirvald, Barnet, Šenk, Beneš T. – Waiz, Štulík, Holub, Brettschneider –   Marciano – Januška
Střídali:   Beneš O., Slanina, Panýrek, Adamopulos
Branky:    6´ 0:1 Štulík, 20´ 1:1, 36´ 1:2 Januška
 

V neděli 3. června nás čekal další z řady veledůležitých zápasů o bytí či nebytí v soutěži. Nastoupili jsme na půdě Sokola Kolovraty, který je jedním z našich nejbližších soupeřů o záchranu.

Už od začátku byla v projevu mužstev cítit velká nervozita, ale přesto se nám hned v úvodu utkání podařilo skórovat po akci středem hřiště a po kolmé přihrávce za obranu se podařilo Jakubovi Štulíkovi zachovat chladnou hlavu a s přehledem poslat míč do sítě soupeře. Následně po gólu soupeř výrazně přidal na iniciativě a tvrdosti, která často hraničila s bezohledností. Díky tomu někteří hráči nedohráli. Ve 21. minutě se soupeři podařilo vyrovnat střelou z hranice velkého vápna přesně k tyči, na kterou náš brankář bohužel nemohl dosáhnout. Je pro nás dobrou zprávou, že to na nás nezanechalo žádné velké stopy a krátce po vyrovnání se podařilo ze standardní situace Jakubovi Januškovi hlavou vrátit vedení na naši stranu.

Od té doby na hřišti obě mužstva začala předvádět výrazně bojovný výkon, který bohužel trpěl spoustou nepřesností. Nicméně ani jednomu mužstvu se už nepodařilo přidat žádnou branku a my jsme získali další cenný skalp z hřiště soupeře, který nám, doufám, pomůže k záchraně soutěže.

Je potřeba pochválit naše mladé fotbalisty za příkladně bojovný výkon.

Libuš - Dukla JM 1:3 (1:0) - 24.05.2018 - Mladší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Libuš – FK Dukla JM   1:3 (1:0)

Hráno:      24.05.2018 10:30
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Takacs S. – Mirvald, Barnet, Šenk, Beneš – Adamopulos, Kroužecký, Holub, Waiz –   Brettschneider – Kverka
Střídali:   Marciano, Panýrek
Branky:    38´ 1:0 Panýrek, 48´ 1:1, 59´ 1:2, 79´ 1:3
 

Po důležité výhře na Pragovce jsme doma přivítali druhé mužstvo tabulky – Duklu JM. V tomto utkání jsme nebyli favoritem, ale chtěli jsme se pokusit uspět, vzhledem k tomu, že Újezdu nad Lesy se podařilo s tímto soupeřem uhrát remízu.

V prvním poločase se nám se soupeřem dařilo držet krok a hlavně pohyb. I když Dukla držela více balón, dokázali jsme se včasně posouvat a tak většina jejich šancí, až na pár výjimek, končila po vápno. Dokonce jsme byli dopředu nebezpečným týmem a vypracovali si několik slušných šancí, ze kterých se ujal samostatný únik Panýrka, který ve 38. minutě chladnokrevně zakončil k tyči a my šli nečekaně do vedení. Vzhledem k tomu, že se ve zbytku poločasu už nic nestalo, tak i do šaten.

Po změně stran ukázal soupeř svoji sílu a my absolutně nezvládali držet krok. Všude jsme byli druzí, nechávali se jednoduše obcházet, nestačili zavírat prostory, a navíc nám prostě a jednoduše docházely síly, což vyústilo ke dvěma brankám soupeře, kterému se zápas podařilo zaslouženě otočit. Ke konci utkání nám nezbývalo nic jiného než hru otevřít, ale ani tak jsme už nedokázali branku soupeře ohrozit. Gól na 1:3 už vyplynul ze hry na tři obránce.

Dnešní prohra opět bolí, ale pokud takto budeme hrát i příští velice důležité utkání v Kolovratech, tak věřím, že vyhrajeme a uděláme velký krok směrem k záchraně.

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 další >