Archiv článků

Filtrovat

Libuš - Vršovice 7:2 (4:0) - 09.09.2020 - Mladší dorost

 • přátelské utkání
 • přípravné utkání
 • zápasy

SK Libuš – Union Vršovice   7:2 (4:0)

Hráno:      09.09.2020 18:00
Hřiště:      Písnice – tráva
1. pol.:     Jirka – Petr, Abdi, Alf, Zrzi – Hop, Honza, Filip, Tomáš – Alex – Dan
2. pol.:     Albert – Jára, Alf (Honza), Abdi (Petr), Koza – Filip N., Ondra H., Max, Pruďas – Tomáš -
    Dan (Zrzi)
Branky:    3' Dan (Abdi), 12' Dan (Naidy), 40' Alf (Zrzi), 45' Abdi (p.k.), 51' Pruďas (Nusky), 68' Dan,
   87' Filip (Zrzi)
 

Ve středu jsme sehráli přátelské utkání proti celku Vršovic. Dobrý zápas, kdy jsme prostřídali všechny kluky. Soupeř nastoupil (kromě tří kluků 2002) v sestavě, se kterou hraje soutěž staršího dorostu a pro nás to byla dobrá prověrka, se kterou se kluci výborně poradili.

Celý zápas jsme byli lepším týmem, jen škoda dvou zbytečně inkasovaných branek, které naší dominanci trochu sráží. Dnes to byl dobrý zápas, kdy na klucích byla vidět chuť a na výkonu to bylo znát!

Jen tak dál kluci, děláte nám velkou radost!!

Jílové - Libuš 0:18 (0:11) - 07.03.2020 - Mladší dorost

 • přátelské utkání
 • přípravné utkání
 • zápasy

FC Jílové – SK Libuš   0:18 (0:11)

Hráno:      07.03.2020 10:15
Hřiště:      Jílové – UMT
1. poloč.:  Mates – Srbák, Abdi, Alf, Ondra P. – Honza, Michis, Filip H., Duby – Žeňa – Dan
2. poloč.:  Ondra S. – Honza, Jirka, Abdi, Ondra P. – Dan, Ondra H., Alf, Menďas – Petr – Srbák
Branky:    3' Dan, 4' Filip (Michis), 10' Dan, 11' Žeňa, 12' Srbák, 15' Žeňa (Ondra P.), 20' Duby (Michis),
   26' Michis, 38' Dan (Duby), 40' Dan (Srbák), 45' Žeňa, 55' Petr (Ondra P.),
   58' Honza (Menďas), 69' Ondra H. (Ondra P.), 81' Dan (Menďas), 81' Srbák,
   88' Menďas (Ondra H.), 89' Srbák (Filip)
 

V sobotu jsme sehráli přátelské utkání proti týmu středočeské I.A třídy.

První poločas jsme předváděli rychlý pohledný fotbal, kdy jsme hráli maximálně na tři doteky. Dobrým napadáním jsme soupeři nedali prostor pro kombinaci a z následných jejich ztrát jsme nekompromisně trestali. V prvním poločase jsme dali 11 branek, ale bohužel další naše jasné šance lajdácky zahazovali.

Druhý poločas už z naší strany nebyl tak kvalitní, ale i tak jsme přidali dalších 7 branek. První branku v našem dresu dal Honza Naidr, kterému k brance gratuluji a přeji mu více takových radostných chvilek!
Soupeři děkuji za nabídku sehrání přátelského utkání.

Dnes kluky musím pochválit za pasáže hry, ve kterých hráli opravdu velmi dobře. Jen tak dál kluci, děláte nám velkou radost!!!

Braník - Libuš 0:2 (0:1) - 26.02.2020 - Mladší dorost

 • přátelské utkání
 • přípravné utkání
 • zápasy

ABC Braník – SK Libuš   0:2 (0:1)

Hráno:      26.02.2020 18:30
Hřiště:      Braník – UMT
1. poloč.:  Mates – Srbák, Abdi, Alf, Ondra P. – Filip H., Beny, Michis, Duby – Petr – Dan
2. poloč.:  Ondra S. – Honza, Jirka B., Abdi, Jirka F. – Menďas, Alf, Filip H., Hop – Ondra H. – Petr
Branky:    20' 0:1 Petr (p.k.), 48' 0:2 Petr (Ondra H.)
 

K generálce před soutěží si nás pozval divizní Braník. Soupeř za týden začíná soutěž a ze začátku utkání bylo znát, že v zimní přípravě jsou už oproti nám v jiné fázi. Chvilku nám trvalo, než jsme si zvykli na vysoké tempo utkání, ale po pár minutách jsme se i my rozběhali a hrálo se velice dobré utkání ve vysokém tempu.
Když se mě před utkáním zeptal domácí trenér, jestli jsme kompletní, tak jsem mu řekl, že skoro ano, že nám dnes jen v ofenzívě chybí 34 branek v soutěži (Žeňa 17×, Luky 17×), ale jinak komplet :-).

První naší branku v 5. minutě vypracoval Dan. V rychlosti si dovolili na dva stopery, kterým utekl a ty ho pouze ve vápně zfaulovali. Penaltu s přehledem proměnil Péťa – 0:1. Braník se snažil o kombinační fotbal s dlouhými křížnými balóny, které nám dělaly trochu problémy, ale po čase se kluci rozkoukali a už jsme dokázali náběhy dobře odbránit. Braník si vypracoval nějaké šance, které kluci odvrátili a nebo vyřešil Matěj v brance. Více šancí jsme si vypracovali my, ale bohužel zase špatně řešili. Několikrát se za obranu dostal Dan, byl i dobře doplněn, ale nedokázali jsme dotáhnout i situace dva na brankáře k brance. Z dalšího závaru jsme trefili břevno domácí branky. Několikrát stálo při domácích i štěstí, když se k nim před prázdnou brankou odrazil balón. A tak první poločas skončil „pouze“ naším jednobrankovým vedením.

Do druhého poločasu jsme vyměnili skoro celou sestavu, některé kluky vyzkoušeli na jiných postech, ale naše hra tím vůbec neutrpěla. Fyzicky kluci zápas odehráli bez problémů a kombinačně jsme vůbec nezaostávali, spíše naopak. V brance za nás první zápas odchytal Ondra (dříve Braník), který měl zvýšenou motivaci a nevedl si vůbec špatně! Další novic Honza se předvedl také v dobrém světle, tak uvidíme. Druhou naší branku po hezké kombinaci vsítil dnešní střelec Petr, kdy ho hezky uvolnil Ondra H. – 0:2. I v druhém poločase jsme si vypracovali více brankových příležitostí než soupeř, ale ani my ani soupeř jsme další branku nepřidali, a tak velmi pěkný a běhavý zápas skončil naším vítězstvím 2:0.

Výsledek a předvedená hra je pro nás velkým povzbuzením i nás velmi potěšily, ale stále se jedná pouze o přípravu na mistrovské zápasy. Všichni kluci dnes zápas velice dobře odpracovali a po zásluze zvítězili.

Jen tak dál kluci!!!

Libuš - Belegrad 1:4 (0:2) - 09.02.2020 - Mladší dorost

 • přátelské utkání
 • přípravné utkání
 • zápasy

SK Libuš – FK International Belegrad U19   1:4 (0:2)

Hráno:      09.02.2020 10:00
Hřiště:      Eden – UMT
Sestava:   Matěj – Ondra P., Abdi (Jirka B.), Alf, Menďas (Jirka F.) – Hop (David), Beny, Michis, Duby
  (Ondra H.) – Žeňa – Luky
Branky:    Michis (Žeňa)
 

Využili jsme nabídku sehrát přátelské utkání proti srbskému celku z Bělehradu. I když je celek z nejvyšší srbské soutěže a ještě o dva roky starší, tak pro kluky je každý mezinárodní zápas velkou zkušeností a vůbec jsem nepřemýšlel, či měl strach, nad tím, aby zápas neskončil nějakým naším debaklem. Neberu v přípravě pouze zápasy, které by jsme měli vyhrát :-), ale i ty, které kluky obohatí i z jiné stránky.

A myslím si, že se zápas musel líbit. Soupeř byl velmi kvalitní, měl klid na míči, dobrý pohyb a i velkou rotaci v nabídce na balón. S rotací hráčů nám velmi pomohl zápas proti Spartě, kde si kluci vyzkoušeli jí bránit a proti Bělehradu to už bylo vidět, že některé věci pochopili a neodkrývali prostor. Soupeř měl nacvičené nějaké akce, které hrál z jednoho doteku, ale kluci vše stačili oběhat.

K první brance jsme sami pomohli soupeři. Kdy se Abdi snažil v našem vápně obejít soupeře, který mu balón vypíchl a předložil před prázdnou branku spoluhráči – 0:1.
I druhá branka padla po naší chybě. Střelu na zadní tyč Matěj místo aby jí vyrazil, tak chytal a mokrý balón mu proklouzl mezi prsty – 0:2.

I my jsme se dostali do několika šancí, ale naše střely buď chytil brankář nebo jsme netrefili branku. V prvním poločase byl soupeř o trochu lepší a zaslouženě vyhrál 2:0.

Druhý poločas už kluci lépe kombinovali a dostávali se do tlaku. Soupeř měl dobře fyzicky připravené kluky, rychlostní typy, ale ke konci mu docházely trochu síly a kluci se už více dostávali do přečíslení. Bohužel udeřilo na druhé straně, střelu která šla mimo branku nešťastně odrazil zpátky před branku Alf a tam balón doklepl soupeř do branky – 0:3. Kluci dál makali a soupeře několikrát ohrozili, ale bohužel naše střely létaly mimo branku. Soupeř využil další naše zaváhání a nedorozumění – Matěj ve vápně fauloval útočníka a kopala se penalta – 0:4. Čestný úspěch si připsal po nahrávce Ženi Michis – 1:4.

Měli jsme i další šance – tu největší, když Luky utekl obránci a šel sám na brankáře. Obránce, kterého obešel, ho před vápnem dost nešetrně zezadu sestřelil a měl dostat červenou kartu. Tu rozhodčí neudělil a následný přímý kop chytl brankář.
Konec zápasu byl ze strany Srbů trochu ostřejší a pár zákroků bylo zbytečných, tak jsem rád, že se nikomu nic nestalo :-). Zápas jsme po dobrém a statečném výkonu prohráli, ale určitě se dnes nemáme za co stydět! Hráli jsme proti dobrému, o dva roky staršímu soupeři a přesvědčili jsme se, že se dá hrát s každým!

Chtěl bych moc poděkovat tátovi Menďase, který přivezl dresík Libuše, aby jsme ho mohli dát soupeři a neudělat si ostudu a samozřejmě klukům za dobrou reprezentaci klubu, ale hlavně sami sebe!!!

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 další >