Archiv článků

Filtrovat

Libuš - Modřany 10:6 (5:0 2:3 1:0 2:3) - 13.10.2018 - Mladší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Libuš – SK Modřany   10:6 (5:0 2:3 1:0 2:3)

Hráno:      13.10.2018 11:00
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Ládík, Jindra, Robík, Pavel, Honza V., Šimon, Honza H., Tonda, Kuba, Oskar, Mára
Branky:    3× Pavel, 3× Honza V., 2× Honza H., Šimon, Kuba
 

V dalším kole jsme za krásného počasí na domácím trávníku změřili síly se sousedy z nedalekých Modřan. Hned od začátku utkání kluci navázali na dobrý výkon z minulého zápasu v Cholupicích, hráli s chutí a hned během první čtvrtiny předvedli několik pěkných akcí zakončených gólem. Zejména Pavlík v první čtvrtině hýřil aktivitou, dobře se uvolňoval, a odměnou mu nakonec byly v zápase 3 vstřelené góly. Gratulace a jen tak dál, Pavle!

Po první čtvrtině, kterou jsme vyhráli o 5 gólů, se hra vyrovnala. I soupeř se osmělil a začal podnikat nebezpečné útoky. Ale oba týmy celkem dobře bránily a když už se někomu povedlo vystřelit, většinou ještě úspěšně zasáhli brankáři. Do konce zápasu už tak mnoho gólů nepadlo.

Kluci, pochvala za docela dobrý výkon v tomto zápase. Potěšilo nás, že jste se snažili hrát s míčem, nabíhat si do volných prostorů, kam několikrát přišla dobrá přihrávka a akce pak i celkem úspěšně dokončovat. Ne vždy se vše povede, ale důležité je, že už se pomalu začínáme i ve správný okamžik odpoutávat od soupeře, aby nám spoluhráč mohl jednodušeji přihrát. A i obranná hra se pomalu zlepšuje, po ztrátě míče už se docela dobře vracíme a snažíme se co nejdříve získat míč zpět, několikrát se dokonce rychlým návratem dozadu povedlo zastavit již dobře rozběhlou soupeřovu akci.

Takže, kluci, gratulace k výhře a zkuste vítěznou sérii udržet co nejdéle… Ale hlavně nepolevit, snažit se a makat dál!

Cholupice - Libuš 9:12 (2:3 2:1 2:6 3:2) - 07.10.2018 - Mladší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

TJ Sokol Cholupice – SK Libuš   9:12 (2:3 2:1 2:6 3:2)

Hráno:      07.10.2018 16:00
Hřiště:      Cholupice – tráva
Sestava:   Ládík, Jindra, Robík, Pavel, Honza V., Šimon, Ondra, Honza H., Filip, Tonda, Kuba,
  Maty, Tomík
Branky:    5× Honza H., 2× Šimon, Tonda, Maty, Tomík, Pavel, Kuba
 

V nedělním odpoledni jsme zavítali na hřiště do nedalekých Cholupic. Domácí borci – stejně jako my – dosud v letošní soutěži prohráli pouze jednou, a tak jsme očekávali vyrovnané utkání s dobrým soupeřem, což se v zápase i potvrdilo. Začátek se nám moc nepovedl, domácí tým na nás okamžitě „vletěl“, brzy po začátku nám vstřelil 2 góly, a tak jsme rychle prohrávali. Nicméně kluci se nevzdali a ještě do konce první čtvrtiny se nám podařilo skóre otočit zejména zásluhou 2 branek Šimona (zejména jeho střela z trestného kopu byla opravdu povedená) a jednoho přesného zásahu Honzy.

Ve druhé čtvrtině vyrovnaný zápas pokračoval, oba týmy se snažily útočit, akce se přelévaly ze strany na stranu, ale jelikož i obrany a brankáři na obou stranách se činili, gólů mnoho nepadlo. Domácí tým však přece jen v této části hry vstřelil o branku více (za nás se trefil pouze Tonda), a tak byl v poločase stav vyrovnaný – 4:4.

Rozhodlo se tak ve třetí čtvrtině, kdy se nám úspěšným napadáním soupeřovy rozehrávky povedlo několikrát získat míč nedaleko soupeřovy branky a hned soupeře za tyto ztráty i gólově „potrestat“. Po úspěšných trefách Matyho, Tomíka, Pavlíka a hattricku Honzy se nám tak povedlo soupeři brankově odskočit. A tak už ani tolik nevadilo, že jsme poslední čtvrtinu o jednu branku prohráli, když naše branky vstřelili Kuba a Honza.

V dnešním zápase kluci zaslouží pochvalu za bojovnost, snahu a dobré napadání soupeřovy rozehrávky, které v podstatě ve třetí čtvrtině rozhodlo celý zápas. Zapracovat však ještě budeme muset na bránění, stále se nám občas stává, že se zapomínáme vepředu a soupeř se pak valí do naší otevřené obrany. Celkově se však naše obranná hra pomalu zlepšuje a již i v tomto zápase byl návrat do obrany několikrát přímo vzorový … Zároveň však musíme pochválit i dobrý výkon soupeře, který se snažil hrát kombinačně a zejména jeho protiútoky, kdy hráč vyvezl míč po jedné straně dopředu a krásnými přihrávkami přes šířku hřiště vyslal do samostatného nájezdu na brankáře nabíhajícího spoluhráče, domácí sehráli několikrát velmi pěkně.

Děkujeme oběma týmům za předvedenou hru, fanouškům a rodičům za povzbuzování. A těšíme se na další utkání, které sehrajeme v sobotu na domácím hřišti s dalším „sousedem“, týmem SK Modřany.

Libuš - Královice 8:3 (2:0 3:0 2:3 1:0) - 28.09.2018 - Mladší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Libuš – TJ Sokol Královice   8:3 (2:0 3:0 2:3 1:0)

Hráno:      28.09.2018 11:00
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Ládík, Šimon, Tonda, Honza H., Marek, Robík, Jindra, Pavel, Ondra
Branky:    3× Honza, 2× Tonda, 1× Marek, 1× Pavel, 1× Ondra
 

V pátečním svátečním dopoledni jsme na domácím trávníku sehráli další utkání s týmem Královic. Vstup do zápasu jsme měli dobrý, první branku vstřelil Tonda krásnou střelou z dálky, která se od břevna odrazila na zem a do sítě. O pár minut později se Tondovi podařil další chytrý kousek, když se trefil do soupeřovy branky přímo z rohového kopu.

Ve druhé čtvrtině jsme náskok navýšili, když se pěknou střelou prosadil Mára a chvilku po něm i Ondra, který ve svém prvním zápase v našem týmu hned vstřelil i svůj první gól. Velká gratulace a jen tak dál, pánové! Soupeř si v této části hry také vytvořil řadu dobrých šancí a pěkných střel, ale skvěle chytající Ládík žádný míč do naší branky nepropustil. A když těsně před koncem první poloviny zápasu po krásné Markově přihrávce proměnil svůj nájezd na branku i Honza, v poločase jsme vedli 5:0.

Na začátku třetí čtvrtiny jsme si vybrali slabší chvilku, soupeř nás zatlačil a v rychlém sledu nám vstřelil 3 góly. Jeden z nich nám vstřelil také přímo z rohového kopu, čímž nám tuto naši kulišárnu z první čtvrtiny oplatil. Ale pak se hra opět vyrovnala a nám se podařilo přidat další branky, když se trefil dnes aktivní Pavlík a po něm opět Honza. V poslední čtvrtině pak padl už jen jediný gól, který vstřelil Honza, opět po krásné přihrávce od Marka.

Dnes velká pochvala Ládíkovi, který v brance předváděl parádní zákroky a hodně týmu v zápase pomohl. Poděkování za výkon a snahu patří i chlapcům v poli, kteří v zápase také ukázali řadu pěkných momentů. A i když se dnes v zápase ne vše dařilo, budeme se snažit, aby se nám příště vedlo lépe.

Důležité je, že si kluci zápas užili, o čemž svědčí i společná pozápasová děkovačka obou týmů přihlížejícím rodičům a fanouškům.

Újezd P4 - Libuš 6:7 (4:0 2:1 0:1 0:5) - 21.09.2018 - Mladší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Újezd Praha 4 – SK Libuš   6:7 (4:0 2:1 0:1 0:5)

Hráno:      21.09.2018 17:00
Hřiště:      Újezd P4 – UMT
Sestava:   Ládík, Šimon, Jindra, Robík, Tomík, Marek, Tomík, Filip, Honza H., Tonda, Honza V.
Branky:    5× Honza H., Honza V., Jindra
 

V dalším kole naší soutěže jsme zavítali do pěkného areálu v Újezdu u Prahy, kde jsme na umělé trávě změřili síly s domácími borci.

Začátek se nám moc nepovedl, celou první čtvrtinu jsme se na hřišti nemohli srovnat, domácí chlapci byli u všeho rychleji, dobře nás obsazovali a nenechávali nám žádný prostor. Nám se naopak nedařilo skoro nic, těžko jsme se dostávali dopředu, špatně jsme bránili, navíc si nešťastně vstřelili 2 vlastní góly, takže výsledkem bylo, že jsme po první čtvrtině prohrávali o 4 branky a vypadalo to na debakl.

Druhá čtvrtka už byla lepší, trošku jsme přeskládali sestavu a na hřišti se to začalo okamžitě projevovat. Hned naše první čtveřice na trávníku se do soupeře doslova zakousla, ihned ho přitlačila před vlastní branku a netrvalo dlouho a Honza H. konečně vstřelil i náš první gól. Naše útočné akce jsme ale bohužel často zakončovali z až moc velké vzdálenosti, takže je domácí brankář celkem v klidu pochytal. Neměli jsme ani moc štěstí, protože asi 3× v této čtvrtce jsme trefili jen tyč. A tak když se dvakrát znovu prosadil soupeř, v polovině zápasu jsme prohrávali 1:6. A to přesto, že jsme do té doby vstřelili více branek než soupeř. Bohužel 3 z nich nešťastně do vlastní sítě…Ale i to se stává…

Druhá polovina zápasu, to byla z naší strany jedna velká paráda. Kluci začali bojovat, celý tým zapnul na vyšší obrátky, začali jsme si vytvářet šance, ale branku jsme vstřelili v této části jen jedinou, neboť ve třetí čtvrtině nás ještě buď vychytal soupeřův brankář nebo jsme několikrát opět trefili jen tyč či Tonda krásnou střelou břevno domácí branky.

A výborný výkon předvedli naši kluci v poslední čtvrtině. Dobře se pohybovali, rychlým přístupem nenechávali soupeři prostor, poctivě se všichni vraceli do obrany a i dopředu předvedli hodně hezkých akcí. Nejhezčí byla asi spolupráce Honza V. – Honza H. – Jindra, kterou kluci přešli přes celé hřiště a Jindra po krásné přihrávce uklidil míč do prázdné branky. A když se konečně rozstříleli i naši střelci Honzové, povedlo se nám dokonale otočit výsledek a nakonec těsně vyhrát již téměř prohraný zápas.

Kluci, dnes velká pochvala za bojovnost, přístup a výkon ve druhé polovině zápasu. Žádný zápas není nikdy ztracený, dnes jste viděli, že i když se celkem výrazně prohrává, utkání se pořád dá ještě vyhrát. Tak příště naše motory zapneme naplno hned od začátku…

A velké díky patří i maminkám a tatínkům za dnešní fantastické povzbuzování. Máte velký podíl na tom, že se kluci nevzdali a dokázali utkání nakonec otočit ve vítězný konec!

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 další >