Archiv článků

Filtrovat

Halový turnaj Říčany - 25.02.2023 - Mladší přípravka

 • fotogalerie
 • informace
 • turnaj
 • zápasy

Halový turnaj Říčany – 3. místo

Hráno:    25.02.2023, 07:10 – 12:25
Hřiště:    Sportovní hala Říčany
Sestava:    Kolja, Willik, Péťa, Kuba S., Aleš, Dan, Matouš, Vítek
Branky:    5× Kolja, 3× Matouš, 3× Vítek, 2× Péťa, Aleš, Dan

Po necelém měsíci nás čekal další turnaj, tentokrát se však konal ve Sportovní hale Říčany ve Škroupově ulici. Sehráli jsme celkem 6 utkání systémem každý s každým a z nich bylo přímo určeno konečné umístění.

V prvním utkání nás čekal tým TJ Slavoj Čerčany. Kluci hráli z nějakého důvodu tak, že obránci moc nepomáhali útočit a útočníci moc nepomáhali bránit. To se pak trenéři snažili během celého turnaje změnit, abychom zase hráli jako jeden tým. Zápas byl nicméně velmi vyrovnaný a rozhodl ho nakonec jediný gól, který dal Vítek z půlky hřiště a zajistil nám tím výhru 1:0.

Druhý zápas jsme sehráli s týmem TJ Sokol Obříství. Kluci začali velice slibně a Péťa dal rychlý gól. Pak ale jako kdyby přestali hrát a soupeř zápas otočil, takže jsme nakonec prohráli 1:2.

Ve třetím zápase se nám postavil tým FK Radošovice. Toto utkání kluci sehráli velice dobře a odnesli si zaslouženou výhru 3:0.

Čtvrté utkání s týmem FK Viagem Příbram bylo velice vyrovnané a plné šancí na obou stranách. Oba týmy se snažili otočit výsledek ve svůj prospěch a před koncem ho ještě zdramatizovala penalta. Tu ale Kolja neproměnil a zápas tedy nakonec skončil vyrovnaným výsledkem 2:2.

V pátém zápase s týmem SK Kostelec u Křížků si chtěl vyzkoušet roli brankáře Sedlo a kluci o to více běhali, aby mu to co nejvíce ulehčili svým bráněním. Odměnou jim byla výhra 3:1.

Poslední utkání – proti týmu FK Říčany – kluci vzali jako finále a trenéři se navíc rozhodli, že Kolja a Vítek, kteří většinou plní roli obránců, budou hrát v útoku. Kluci si na to chvíli zvykali, ale ukázalo se, jak důležité je dávat góly i za cenu toho, že nějaký gól naopak dostaneme. Výhra 5:0 nakonec znamenala 3. místo, přičemž 2. místo nám uteklo jen díky horšímu skóre.

Výsledky zápasů:

Každý s každým
   SK Libuš    TJ Slavoj Čerčany  1:0   v bráně: Aleš
   SK Libuš    TJ Sokol Obříství 1:2  v bráně: Aleš
   SK Libuš    FK Radošovice 3:0  v bráně: Aleš
   SK Libuš    FK Viagem Příbram 2:2  v bráně: Aleš
   SK Libuš    SK Kostelec u Křížků 3:1  v bráně: Kuba S.
   SK Libuš    FK Říčany 5:0  v bráně: Aleš
 

Kluci si na tomto turnaji hodně zahráli a věřím, že se toho i dost naučili. Snad si tedy získané poznatky zapamatují i do dalších zápasů.

Halový turnaj Říčany - 15.01.2023 - Mladší přípravka

 • fotogalerie
 • informace
 • turnaj
 • zápasy

Halový turnaj Říčany – 3. místo

Hráno:    15.01.2023, 12:45 – 17:00
Hřiště:    Říčany – hala Fialka
Sestava:    Kolja, Aleš, Erik, Mark, Kuba T., Honzík T., Matouš, Bin, Vítek
Branky:    8× Matouš, 4× Kuba, 2× Aleš, 2× Bin, 2× Kolja, Bin.

Po Novém roce a několika tréninkových jednotkách nás čekal další turnaj. Konal se opět na námi oblíbeném místě, a to v říčanské hale Na Fialce.

V prvním utkání se proti nám postavil tým FK Hýskov. Z předešlých turnajů nám bylo dobře známo, že první utkání nejsou naší silnou stránkou. Tentokrát se však hrálo v odpoledních hodinách a kluci ukázali, že jim tento čas sedí lépe. Po vyrovnaném utkání plném šancí na obou stranách si odnášíme skromnou výhru 1:0.

Ve druhém zápase nás vyzval tým SK Poříčany B. Za tento zápas náleží klukům velký dík. Ač soupeř nastoupil s kluky mladšího věku, naši kluci nenechali nic náhodě. Bojovali, kombinovali, doslova létali po hřišti. Do zápasu jsme mohli nasadit celý tým, včetně nejmladšího Honzíka (ročník 2018). Všichni svoji úlohu zvládli na jedničku. V zápase se vyznamenal Matouš, který díky své bojovnosti vstřelil tři góly. Celkový výsledek 7:1 je tak zasloužený.

V posledním zápase skupinové fáze nás čekal soupeř TJ Tatran Kamenný Přívoz. Zde se znovu nabízí velká pochvala pro celý tým. Především výborná bojovnost a obětavost nás dovedla k výhře 8:1. Zde se znovu zaskvěl Matouš, který dokázal vstřelit tentokrát již čtyři branky. V zápase znovu obstáli i mladší kluci.

V semifinálovém boji nám byl soupeřem tým TJ Sokol Královice. Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně a nějaký čas soupeře nepouštěli z jeho půlky. Výsledkem nám byl úvodní gól, který vstřelil Matouš po velmi dobrém tlaku na hostující obranu. Potom jsme znervózněli a začali dělat chyby v rozehrávce. To se nám stalo osudným a soupeř zaslouženě vyrovnal na 1:1. Ke konci zápasu se nám nepovedlo proměnit další šance a zápas tudíž skončil 1:1 a šlo se na penalty. Tentokrát jsme měli bohužel smůlu. Rozhodující penaltu vychytal výborný brankář hostí a v další sérii jsme za stavu 2:2 již nebyli úspěšní. Je to pro nás poučení do dalších penaltových bojů.

V boji o třetí místo nás čekal soupeř ze základní skupiny FK Hýskov. V tomto zápase jsme nepřipustili žádné zaváhání a dokázali soupeře porazit 2:0.

Výsledky zápasů:

Základní skupina
   SK Libuš    FK Hýskov  1:0   v bráně: Erik
   SK Libuš    SK Poříčany B 7:1  v bráně: Erik
   SK Libuš    TJ Tatran Kamenný Přívoz 8:1  v bráně: Erik
SEMIFINÁLE
   SK Libuš     TJ Sokol Královice  1:1 (2:3 p.k.)  v bráně: Erik
O 3. místo
   SK Libuš     FK Hýskov  2:0  v bráně: Aleš
 

I když nás mrzí semifinálová prohra na penalty, kluci si zaslouží velkou pochvalu za to, jak k celému turnaji přistoupili. Velkou radost máme hlavně ze zapojení mladších kluků, kteří v konkurenci starších skvěle obstáli. Avšak stále nás čeká hodně práce. Tento turnaj nám znovu odhalil nedostatky, na kterých je potřeba pracovat.
Turnaj jsme zakončili třetím místem se skóre 19:4.

Halový turnaj Říčany - 17.12.2022 - Mladší přípravka

 • informace
 • turnaj
 • zápasy

Halový turnaj Říčany – 5. místo

Hráno:    17.12.2022, 08:30 – 12:30
Hřiště:    Říčany – hala Fialka
Sestava:    Kolja, Péťa, Kuba S., Erik, Mark, Dan, Matouš, Bin, Vítek
Branky:    5× Kolja, 2× Péťa, 2× Vítek, Matouš.

V sobotu 17.12. nás čekal poslední předvánoční turnaj roku 2022. První utkání jsme odehráli proti týmu TJ Praga Vysočany. Jak jsme si již na předchozích turnajích vyzkoušeli, první zápasy nám opravdu nevoní. Znovu jsme byli velmi pasivní a v prvních chvílích to vypadalo, že míč vidíme poprvé v životě. Naštěstí se nám povedlo vybojovat remízu a zápas skončil shodně 2:2.

Ve druhém utkání se nám postavili kluci z FK Jirny A. Tentokrát nás čekal bojovnější soupeř. Kluci k zápasu přistoupili mnohem lépe a odměnou nám byla remíza 1:1.

Poslední zápas ve skupinové fázi jsme odehráli proti nám známému soupeři ČAFC Praha. Z minulého turnaje nám měli co vracet, avšak díky brance Péti jsme šli brzo do vedení. Bohužel se nám i přes naši bojovnost a dobrou hru nepodařilo udržet výsledek a po otočce soupeře jsme prohráli 1:2.

Ve skupině jsme obsadili třetí místo, tudíž nás čekal boj o nejlépe 5. místo. V prvním utkání o postup jsme narazili na Sokol Chotětov. Tento zápas kluci zvládli velmi dobře a díky tomu jsme brali zaslouženou výhru 3:0.

V posledním zápase – o 5. místo jsme se utkali s týmem FK Jirny B. Tento zápas kluci opět výborně zvládli a po výhře 3:0 jsme obsadili konečné 5. místo.

Výsledky zápasů:

Základní skupina
   SK Libuš    TJ Praga Vysočany  2:2   v bráně: Erik
   SK Libuš    FK Jirny A 1:1  v bráně: Erik
   SK Libuš    ČAFC Praha 1:2  v bráně: Erik
O umístění
   SK Libuš     Sokol Chotětov  3:0  v bráně: Erik
O 5. místo
   SK Libuš     FK Jirny B  3:0  v bráně: Bin
 
Ve výsledku musím kluky znovu pochválit. Skupina nám bohužel nevyšla podle představ, avšak v další části turnaje kluci předvedli skvělé výkony a my se mohli s turnajem rozloučit pozitivní bilancí dvou výher, dvou remíz a jedné prohry s celkovým skóre 10:5.

Halový turnaj Říčany - 11.12.2022 - Mladší přípravka

 • fotogalerie
 • informace
 • turnaj
 • zápasy

Halový turnaj Říčany – 2. místo

Hráno:    27.11.2022, 08:30 – 12:30
Hřiště:    Říčany – hala Fialka
 
Sestava:    Kolja, Maty, Péťa, Kuba S., Aleš, Erik, Mark, Kuba T., Dan, Matouš, Bin, Velen, Vítek
 
Branky:    4× Kolja, 3× Bin, Aleš, Kuba T., Mark, Matouš, Péťa.

V nedělních ranních hodinách nás čekal další turnaj v říčanské hale Na Fialce. První utkání jsme odehráli proti celku TJ Sokol Královice. Zápas se nám moc nepovedl, kluci zřejmě ještě spali a na našem výkonu to bylo velmi znát. V konečném výsledku jsme prohráli 1:2. Za zmínku stojí nádherný Koljův gól skoro přes celé hřiště.

Druhé utkání jsme odehráli proti týmu TJ Slovan Hradištko. Tento zápas už byl úplně jiný, kluci začali běhat, přestali se bát a bojovali. Zasloužená výhra 5:0 a první 3 body do tabulky, a hlavně si kluci dokázali, že jen poctivá práce a odhodlání je může dovést k dobrému výsledku.

V posledním zápase základní skupiny nám byl soupeřem TJ Tatran Kamenný Přívoz. Kluci motivovaní předchozím výkonem na soupeře vlítli a zápas vyhráli 4:1.

V semifinálovém boji nás čekal velmi těžký soupeř, a to mužstvo SK Třeboradice. Dosud neporažený tým byl velkým favoritem celého turnaje. Měli jsme velké problémy se vůbec dostat z naší poloviny hřiště, za celý zápas jsme měli pouze šanci z trestného kopu. Jinak jsme celý zápas pouze bránili. Soupeř měl několik velkých šancí včetně několikrát nastřelené tyče. Soupeř byl velmi fyzicky zdatný, běhavý a silný na balónu. S velkým štěstím se nám podařilo udržet výsledek 0:0 po základní hrací době. Následovaly penalty a tady se naši kluci vyznamenali. Penaltu proměnili Kolja a Bin, včetně výborného výkonu Erika, který v naší bráně exceloval proti mnohem větším klukům. Poslední penaltu Erik chytil a my se mohli těšit z finálové účasti.

Ve finále nás čekal soupeř z prvního kola, tedy kluci z Královic. Věděli jsme, že jim můžeme prohru z prvního kola oplatit. To se bohužel nestalo, a ač kluci bojovali, tentokrát se k nám fotbalové štěstí obrátilo zády. I přes velký tlak před koncem utkání jsme bohužel 0:1 prohráli a na turnaji tak obsadili krásné 2. místo.

Výsledky zápasů:

Základní skupina
   SK Libuš    TJ Sokol Královice  1:2   v bráně: Aleš
   SK Libuš    TJ Slovan Hradištko 5:0  v bráně: Péťa
   SK Libuš    TJ Tatran Kamenný Přívoz 4:1  v bráně: Erik
SEMIFINÁLE
   SK Libuš     SK Třeboradice  0:0 (2:1 p.k.)  v bráně: Erik
FINÁLE
   SK Libuš     TJ Sokol Královice 0:1  v bráně: Erik
 
Všem klukům patří velký dík za přístup k celému turnaji. Stále máme spoustu práce před sebou a co se učit.

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 další >