Archiv článků

Filtrovat

Libuš - Kbely 25:2 (4:0 7:0 8:1 6:1) - 02.11.2019 - Mladší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Libuš – Spartak Kbely   25:2 (4:0 7:0 8:1 6:1)

Hráno:      02.11.2019 11:00
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Láďa – Robert, Jindra, Mára, Ondra M. – Ondra V., Karel, Theo, Sebík
Branky:    5× Mára, 4× Karel, 4× Láďa, 4× Ondra V., 3× Robert, 3× Ondra M., Jindra, Theo
 

Poslední venkovní zápas podzimní části sezóny jsme sehráli v sobotu dopoledne na umělce na Libuši stejně jako starší přípravka, abychom nerozšlapali hřiště starším, hrajícím po nás. Tentokrát přijeli kluci z Kbel, ale bohužel se nesešli v plné sestavě, a tak bylo utkání opět velmi jednostrannou záležitostí. To jsme ale na začátku utkání nevěděli. Protože nebyl přítomen rozhodčí, opět utkání odpískal jeden z místních dobrovolníků.

Od začátku chtěl do branky Láďa, a tak jsme mu to umožnili. Jonáš byl nemocný, ale jinak se dostavili všichni, kdo na podzim hráli a většinou byli i nominováni. Zvali jsme i kluky, kteří se s námi během podzimu rozloučili, ale nikomu z nich se asi nechtělo nebo měli jiný program. Brankostroj načal hned zkraje utkání Jindra, další branky přidali postupně Ondra M., Theo a Robert, ve druhé čtvrtině pokračovali ve střílení branek dvakrát Ondra M., jednou Mára, třikrát Karel a jednou z branky Láďa. Žádný gól jsme v první půli zápasu nedostali.

Ve třetí čtvrtině se střílením branek pokračoval dvakrát z branky Láďa, třikrát Ondra V., jednou Robert a dvakrát Mára. Jeden gól jsme i dostali. Do poslední čtvrtiny šel do branky Jindra a Láďa do útoku, který přidal ještě jeden gól, a ještě jeden jsme dostali. Další dva přidal Mára, jeden Ondra V., jeden Karel a poslední gól tohoto mužstva v této sezóně dal Robert. Pak už rozhodčí odpískal konec utkání a šli jsme si sednout k bohatě prostřenému stolu oslavit závěr úspěšné sezóny.

V podzimní části této soutěže jsme v domácím prostředí čtyřikrát vyhráli při celkovém skóre 69:25, venku třikrát vyhráli a dvakrát prohráli při skóre 69:55 a získali celkem 21 bodů, za což nám náleží třetí místo v tabulce jen díky horšímu rozdílu branek než mají druhé Klánovice.

Opět výborně, opět blahopřejeme, jen tak dál!!!

Újezd - Libuš 2:10 (1:4 0:3 1:0 0:3) - 26.10.2019 - Mladší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

FK Újezd n/Lesy – Libuš   2:10 (1:4 0:3 1:0 0:3)

Hráno:      26.10.2019 10:30
Hřiště:      Újezd n/Lesy – tráva
Sestava:   Láďa – Robert, Jonas, Mára, Sebík – Jindra, Ondra M., Theo, Karel
Branky:    3× Mára, 2× Robert, 2× Láďa, Jindra, Karel, Ondra M.
 

V sobotu dopoledne jsme nastoupili k dalšímu utkání v Újezdu nad Lesy. Opět celodenní výlet, další podobné nás ještě čekají na jaře. Kluci ze soupeřova týmu byli stejně velcí, trochu méně šikovní než naši, ale od začátku se hrál celkem pohledný fotbal, hlavně z naší strany.

Do branky nastoupil znovu Láďa, kterému to docela jde a ještě u toho stíhá hrát v poli a útočit. Zbytek jsme rozdělili na dvě přibližně vyrovnané čtyřky a pravidelně je po pár minutách střídali, aby si zahráli všichni. První branku v utkání vstřelil Robert, další pak přidali dvakrát Mára a jeden Karel. Mezi tím jsme také jeden dostali. Ve druhé čtvrtině stříleli do branky jenom naši v pořadí jednou Jindra a dvakrát Láďa. Tentokrát naší branku soupeř netrefil vůbec. Poločas tedy docela v pohodě.

Do druhé poloviny zápasu se kluci v brance vyměnili a chytat šel Jonas. Takhle jsme se domluvili a kluci to zatím dodržují. Ve třetí čtvrtině jsme z několika jasných tutovek žádný gól nedali a naopak jeden dostali. V poslední čtvrtině přidali po jedné brance ještě Robert, Mára a Ondra M. a zvítězili jsme opět poměrně velkým rozdílem. V tomto utkání si kluci poprvé cíleně sami od sebe začali trochu nahrávat a jejich fotbal vypadal trochu jinak než do teď.

Další vítězství, hodně gólů, opět výborně, blahopřejeme!

Libuš - Kyje 20:6 (6:0 4:2 5:0 5:4) - 19.10.2019 - Mladší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Libuš – TJ Kyje Praha 14   20:6 (6:0 4:2 5:0 5:4)

Hráno:      19.10.2019 12:30
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Jonas – Robert, Jindra, Ondra M., Karel – Ondra V., Theo, Sebík
Branky:    6× Karel, 5× Jonas, 3× Robert, 2× Jindra, 2× Ondra V., 2× Ondra M.
 

V dalším zápase jsme měli trochu problém s dostatečným počtem nominovaných hráčů, protože někteří se rozhodli, že o nepřítomnosti nás budou informovat na poslední chvíli a ne dopředu (dovolená, víkend …). Máme možnost pozvat kluky z předpřípravky, kteří si určitě nominaci zaslouží a v podobných případech nám mohou pomoci.

Protože se Tom rozhodl, že na fotbal chodit nebude, hledali jsme, kdo si do prostoru před brankou stoupne místo něj. Chtěl Jonas, a tak začal v brance. V první čtvrtině vstřelili dva góly Robert a Karel a po jednom Jindra a Ondra V. Ve druhé čtvrtině v brance pokračoval Jonas a dvě branky přidal Ondra M. a po jedné Karel a Ondra V. V této části hry jsme i dvě branky inkasovali.

O poločase se kluci v brance vystřídali a šel chytat Ondra M. a Jonas do pole. Dva góly přidal opět Karel, další dvě Jonas, jednu Jindra a žádný jsme nedostali. V poslední čtvrtině, která byla jediná gólově i herně, trochu vyrovnaná, vstřelil tři branky Jonas a po jedné Robert a znovu Karel, kterému se dnešní utkání mimořádně povedlo, protože vsítil celkem šest branek. Rovněž pět Jonasových branek za poločas je velmi slušný střelecký průměr.

Opět výborně, znovu hodně branek, blahopřejeme!

Klánovice - Libuš 13:7 (7:2 3:3 1:0 2:2) - 11.10.2019 - Mladší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

FK Klánovice – SK Libuš   13:7 (7:2 3:3 1:0 2:2)

Hráno:      11.10.2019 17:00
Hřiště:      Klánovice – tráva
Sestava:   Tom – Ládík, Jindra, Ondra M., OndraV. – Robert, Jonas, Karel, Mates, Mára, Theo, Sebík
Branky:    2× Ládík, 1× Jonas, Karlos, Ondra M., Mára, Tom
 

Hrát zápas v pátek odpoledne v Klánovicích, blahopřeji tomu, kdo tohle vymýšlí. Vyjet se muselo o něco dříve, na což některé maminky nebyly připraveny a stěžovaly si naprosto zbytečně slečně vedoucí, která za jejich nepozornost a nezájem nemůže a hlavně není kompetentní určovat, kdo bude anebo nebude hrát. Základem normálního chování při pozdním příchodu je stále omluva.

Do branky chtěl znovu Tom, ale po pátém gólu chtěl z branky odejít. Nechali jsme ho dochytat první čtvrtinu a do další části ho nahradili opět Jonasem. Ten však dostal zblízka ránu míčem do hlavy a tak i on musel za chvíli z branky ven a zápas dochytal Ládík. Tentokrát jsme opět vzali všechny hráče, protože nemá cenu nominaci v tomto věku jakkoliv omezovat, jen ať si všichni zahrají.

První čtvrtina nic moc, ale od druhé části hry se náš herní projev hodně zlepšil, začali jsme dávat góly, víc si věřit a zkoušet různé věci, které jsme se při tréninku naučili nebo ještě učíme. Zbylé tři čtvrtiny byly naprosto vyrovnané a zcela určitě jsme udělali chybu, že jsme znova nechali chytat Toma, kterému to v brance moc nejde a vůbec ho to poslední dobou nebaví. Příště tedy určitě přijde v brance změna hned od začátku utkání. Nakonec jsme prohráli o šest gólů, které jsme úplně zbytečně dostali v první čtvrtině.

Blahopřejeme, sice bez vítězství, ale hra i výkon byly o hodně lepší než minule.

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 další >