Archiv článků

Filtrovat

Libuš - Hostivař 3:7 (1:2 0:2 1:3 1:0) - 15.09.2018 - Mladší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Libuš – SK Hostivař     3:7 (1:2 0:2 1:3 1:0)

Hráno:      15.09.2018 10:45
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Ládík, Kuba, Šimon, Robík, Marek, Jindra, Tomík, Maty, Honza H., Tonda
Branky:    2× Tomík, Šimon
 

V sobotním utkání jsme na domácím trávníku přivítali tým Hostivaře, který se předvedl ve velmi dobrém světle. I naši kluci se proti silnému soupeři snažili, a tak se hrálo oboustranně hezké utkání.

Do vedení šel hned v úvodu soupeř, když se prosadil po trestném kopu a o pár minut později přidal další gól. My jsme se dlouho nemohli prosadit, a tak když náš první gól vstřelil až v samotném závěru první čtvrtiny Tomík, radost byla obrovská.

V zápase jsme si vytvořili spoustu šancí, ale v útoku nám tentokrát nebylo tolik přáno. Nepamatuji, že bychom v zápase nastřelili tolikrát tyč (to bereme jako trenéři na sebe, příště branku postavíme o krok vedle :-). V sobotu se nám prostě nedařilo vstřelit góly, občas k tomu možná chybělo i trochu více klidu v zakončení, a tak jsme i další dvě čtvrtiny těsně prohráli, když jsme soupeři vstřelit některé góly vyloženě nabídli naší chybnou rozehrávkou.

Vyhrát se nám povedlo až poslední čtvrtinu po pěkné akci Šimona, který oklamal i výborného soupeřova brankáře a vstřelil krásný gól.

Nicméně utkání rozhodlo, že soupeř měl v bráně výškově nadstandardního i výkonnostně šikovného hocha, který převyšoval všechny ostatní hráče na trávníku. Ten mnoha našim šancím výborně zabránil včasným přístupem k našemu zakončujícímu hráči a navíc se i úspěšně zapojoval do kombinace jako další hráč v poli, čímž pro soupeřův tým vytvářel přesilové situace. I celkově však soupeřův tým musíme pochválit, hrál velmi dobře, dobře se pohyboval po celém hřišti, rychle přistupoval k našim hráčům a nechával nám tak minimum prostoru, takže na všechno bylo najednou velmi málo času. Pro naše hochy tak byl tento zápas cennou zkušeností do budoucna.

I když jsme tentokrát prohráli, naši kluci za dnešní výkon zaslouží velkou pochvalu. Zápas odmakali, snažili se, jen se nám prostě tentokrát nedařilo střílet branky.
Prohra je taky hra a velmi pozitivní (a pro nás důležitější než výsledek) je, že herně jsme rozhodně nebyli horší než kvalitní soupeř.

Štěrboholy - Libuš 0:58 (0:12 0:15 0:16 0:15) - 05.09.2018 - Mladší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Viktoria Štěrboholy – SK Libuš   0:58 (0:12 0:15 0:16 0:15)

Hráno:      05.09.2018 17:00
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Ládík , Kuba, Šimon, Robík, Honza V., Jindra, Tomík, Pavel, Maty, Marek, Honza H.
Branky:    8× Ládík, 8× Kuba, 6× Honza V., 6× Honza H., 6× Maty, 6× Šimon, 5× Tomík, 5× Robík,    4× Mára, 3× Jindra, Pavel
 

V prvním utkání na hřišti soupeře v nové sezoně jsme ve Štěrboholech nastoupili proti místním chlapcům. Domácí tým je úplně nový, tvořili ho hráči ročníků 2012 a 2013, tzn. většinou o 2 roky mladší než naši kluci. Tento věkový rozdíl se samozřejmě od samého začátku projevil i na hřišti, kde bylo ihned vidět, že se naši kluci fotbalu věnují přece jen už delší dobu.

Každý z týmu si dnes zahrál, vstřelil alespoň jeden gól, vyzkoušel si zahrát v obraně i v útoku. Kluci však byli dnes trošku „zbláznění“, hlavně ze začátku si každý chtěl dát gól, takže občas nekoukal nalevo napravo a snažil se projít sám k soupeřově brance přes klubko protihráčů, což se ne úplně dařilo…. Ale v přestávkách jsme si řekli, že si budeme nabíhat do volných prostorů a zkusíme si přihrávat, a když si to kluci vzali k srdci, v zápase se nám povedlo i docela dost hezkých akcí, které byly úspěšně zakončovány.

Další zápas sehrajeme na domácím trávníku příští sobotu proti týmu z Hostivaře. A věříme, že se nám bude dařit alespoň stejně dobře jako v dosavadních zápasech.

Libuš - Uhříněves 14:8 (5:2 4:3 2:1 3:2) - 02.09.2018 - Mladší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Libuš – SK Čechie Uhříněves   14:8 (5:2 4:3 2:1 3:2)

Hráno:      02.09.2018 16:45
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Ládík, Kuba, Šimon, Robík, Honza V., Jindra, Tomík, Pavel, Maty, Fíla, Honza H.
Branky:    4× Honza V., 3× Honza H., 2× – Kuba, 2× Robík, Jindra, Šimon, Maty
 

Po letní přestávce a vydařeném letním soustředění v Kácově nás čekal první soupeř v nové sezóně, kluci z Uhříněvse. Kluci se na zápas hodně těšili a hned od začátku zápasu to na hřišti bylo vidět. Kluci na soupeře rychle „vletěli“, po pár minutách vstřelil první branku našeho týmu v nové sezóně Kuba a o chvíli později přidal další gól Honza V. Pak se prosadil i soupeř, ale kluci pokračovali v dobrém výkonu, přidali další branky a tak jsme po první čtvrtině vedli o 3 góly.

Od druhé čtvrtiny se hra vyrovnala, oba týmy si vypracovaly hodně šancí, útoky se přelévaly z jedné strany na druhou a přestože oba brankáři chytali výborně i tak padlo hodně gólů. Pozitivem je, že většina kluků v zápase vstřelila alespoň 1 gól a to včetně nejmladšího hráče na trávníku Matyho. Komu se to nepodařilo dnes, určitě se trefí příště. Pochvalu však zaslouží i kluci z Uhříněvse, kteří byli vyrovnaným soupeřem a předvedli také řadu pěkných akcí.

Naši kluci se v zápase snažili plnit to, co jsme si řekli před jeho začátkem. Snažili se hrát po stranách, roztahovat hřiště, nabíhat si do volných prostorů a útočné akce i zakončovat. V zápase se nám povedla řada hezkých kombinací, zejména na Robíkovy a Šimonovy krásné přihrávky na naše útočníky byla radost pohledět. Radost nám udělaly i pěkné akce po vhazování, kdy Jindra několikrát dobře vhodil míč dopředu do volného prostoru na nabíhající útočníky, po zpracování míče následovala přihrávka na spoluhráče a dobré zakončení celé akce.

Budeme však muset zlepšit bránění po ztrátě míče, stává se nám, že zejména útočníci se „zapomenou“ vepředu a nestihnou se pak vracet pomáhat spoluhráčům v obraně. A i přihrávka či střela se ne vždy úplně povede. Nicméně jsme na začátku sezóny a postupně se budeme určitě zlepšovat.

Děkujeme rodičům za skvělé povzbuzování i Lukášovi Semanovi za odpískání zápasu. A velké díky patří především klukům za předvedenou hru. Těšíme se, že stejně dobrý výkon předvedete i v dalším zápase, který už ve středu 5.9.2018 od 17:00 sehrajeme na hřišti Štěrbohol.

Libuš - Kunratice 10:18 (6:5 4:13) - 28.04.2018 - Mladší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Libuš – SK Slovan Kunratice   10:18 (6:5 4:13)

Hráno:      28.04.2018 13:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Vláďa, Dan Ö, Martin Ö, Tomáš, Maty, Marek, Kuba, Ondra, Robert, Pavel, Vašek, Dan P.,   Dan K., Max, Vojta, Honza Holík, Jarda, Tadeáš, Tommy, Jáchym
Branky:    2× Vláďa, 2× Dan K., Dan Ö., Tomáš, Maty, Max, Tommy, Robert,
 

V sobotní výhni jsme na domácím hřišti přivítali borce ze sousedních Kunratic. Na obou mužstvech bylo vidět, že nastupují k takovému malému derby a byli na zápas dobře nahecovaní. Před zápasem jsme si v kabině řekli pár věcí a rad a šli na to.

Od začátku zápasu bylo vidět, že si borci vzali rady k srdci a hrál se na obou hracích plochách opravdu líbivý fotbal. Oba mančafty i přes neskutečné vedro podávaly dobré výkony a hra se přelévala z jedné strany na druhou.

Na jedné hrací ploše to bylo drama až do konce a dlouho to vypadalo na remízu 5:5. Ale nakonec jsme se dokázali pěknou kombinací dostat až před soupeřovu branku a Tomáš pořádnou ranou rozvlnil síť a strhl tak vítězství na naší stranu. Na druhé hrací ploše už jsme tak šťastní nebyli a soupeř si vítězství pohlídal. Ale určitě ani tady nejde klukům odepřít snaha a zápal a chuť do zápasu.

Nakonec z toho celkové vítězství nebylo, ale za předvedenou hru se kluci určitě nemusí stydět a naopak si zaslouží velký potlesk!!!

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 další >