Archiv článků

Filtrovat

Uhříněves - Libuš 7:1 (5:0) - 16.09.2023 - Mladší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Čechie Uhříněves – SK Libuš   7:1 (5:0)

Hráno:        16.09.2023 15:30
Hřiště:       Uhříněves – tráva
Sestava:    Seman – Mazaný, Ondřejek, Ötwös D., Dastych, Novák, Vojta, Zeman, Frank, Slepčík,
   Shaynoha
Střídali:    Tuček, Slavíček, Kovalets
Branky:      84' Shaynoha

Po dvou zbytečných prohrách, kdy jsme byli schopni soupeře potrápit a ztížit mu cestu za vítězstvím, jsme narazili na výborného soupeře. Domácí nám nedali dýchat a první poločas si námi dělali co chtěli. Výsledek byl jednoznačný a měli jsme strach, co s námi provedou ve 2. poločase.

Naštěstí soupeř zvolnil a my jsme se zlepšili ve všech činnostech, takže ve 2. poločase jsme podali dobrý výkon a to bylo jediné pozitivum tohoto zápasu, kromě krásné branky Martina ze 30 metrů z přímého kopu.

Máme na čem stavět a každý bod v této soutěži bude pro nás odměnou.

SK Libuš - výročí 100 let založení - Mladší dorost

  • informace

Letošní sezóna mladšího dorostu je pro nás spíše nabrání zkušeností a vyzkoušení si 3. nejvyšší soutěže v naší republice. Složili jsme silný kádr, který v přípravě proti kvalitním soupeřům ukázal sílu. Je škoda, že se nám některé víkendy nedaří tyto výkony přenést do mistrovských utkání. Naše nejlepší výhry tuto sezónu byly: Dukla – Libuš 0:5 a stejným výsledkem jsme porazili i divizní tým Brandýsa.

Oproti podzimu vidíme na klucích, že je fotbal baví a to je to hlavní. Ne jenom to, ale i úroveň fotbalu se zvedla. Škoda je, že se to nepromítá do výsledků, neboť jsme odehráli vyrovnané zápasy s týmy z horní poloviny tabulky.

Pro nás trenéry bylo trénování první zkušenost a jsme za to vděční klubu a rodičům za jejich důvěru.

Chomutov - Libuš 6:0 (2:0) - 13.05.2023 - Mladší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy

FC Chomutov – SK Libuš   6:0 (2:0)

Hráno:        13.05.2023 12:15
Hřiště:       Chomutov – tráva
Sestava:    Denys – Nazi, Beny, Koudy, Saša – Keny, Šális, Šajny (80. Michal) – Habib (70. Tadeáš),
   Jony, Mery
Branky:       -

Do Chomutova jsme jeli s touhou prolomit výsledkové trápení. Do zápasu jsme nevstoupili špatně a vytvářeli si šance. Zápas se odehrával v dobrém tempu a byly k vidění šance na obou stranách. První, kdo se však dokázal prosadit, byli ve 40. minutě domácí. Poté ve 45. soupeř využil standardku a před poločasem nám uštědřil druhou ledovou sprchu.

O poločase jsme si řekli, že nic není ztracené, a že jdeme zabojovat o dobrý výsledek. Bohužel i přes naše šance se znovu prosadili domácí a to hned dvakrát za tři minuty a bylo po zápase. Zas a znova, zbytek utkání se dohrával pouze z povinnosti a bez nějakého vyššího tempa.

Pokud chceme, aby nám tyto zápasy něco daly, musíme se naučit hrát od první do poslední minuty.
Příští týden nás čeká doma Litvínov, kde budeme chtít už konečně naplno bodovat!

Libuš - Sokolov 1:3 (0:3) - 08.05.2023 - Mladší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Libuš – FK Baník Sokolov   1:3 (0:3)

Hráno:        08.05.2023 12:45
Hřiště:       Libuš – tráva
Sestava:    Keny – Nazi, Beny, Koudy, Saša – Šális, Jonáš (86' Tadeáš) – Mery, Denys (81' Petr), Micha
   (46' Šajny) – Rooney (66' Habib)
Branky:       83' Koudy
ŽK:              -

Na státní svátek jsme přivítali doma Sokolov. Jasně jsme si v kabině řekli, co chceme ze zápasu a z čeho se poučit ze soboty.

Vstup do zápasu nám úplně nevyšel a již v 10. minutě jsme prohrávali. Na druhou stranu naše hra se zvedala postupem času a hosté hrozili pouze z protiútoků – díky naší nedbalosti s balónem. O poločase jsme tedy prohrávali již 0:3, ale to neodpovídalo hře.

V kabině jsme si ukázali chyby, které vedly ke gólům a do druhého poločasu jsme vstoupili s hlavou nahoře. Sokolov jsme v druhém poločase zatlačili na jejich půlce a nedovolili žádné velké šance. Denys trefil krásnou střelou břevno a tyč cinkala po dalším pokusu. Při jednom rohu také balón skákal na brankové čáře Sokolova. Jediný kdo dokázal prostřelit brankáře byl Koudy v 83. minutě. Závěrečný tlak hosté zvládli a výsledek zůstal 1:3.

Ze zápasu bych pochválil kluky za jejich nasazení a klobouk dolu za druhý poločas, ale naše otázka je, proč s takovým nasazením nehrajeme každý víkend.
V dalším zápase nás čeká FC Chomutov

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 další >