Archiv článků

Filtrovat

Libuš - Braník 2:1 (2:1) - 15.09.2018 - Mladší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Libuš – ABC Braník   2:1 (2:1)

Hráno:      15.09.2018 16:00
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Ďuriník – Srb, Šenk, Belkhelifa, Dutčak – Slanina, Ulihrach, Beneš O., Mirvald –
  Adamopulos – Dubnov
Střídali:   Rebhon, Tverdyj, Holý, Jůza
Branky:    1' 1:0 Adamopulos (Dubnov), 22' 1:1, 31' 2:1 Holý (Adamopulos)
ŽK:    Slanina
 

V sobotu k nám zavítal tým ABC Braník, proti kterému se nám dlouhodobě nedaří a tak bylo na nás, abychom tuto nepříznivou statistiku vylepšili a zvlášť, když se nám podařil vstup do sezóny.

Kluci začali na jedničku a hned v první minutě, po přihrávce Dubnova, se prosadil Adamopulos. Soupeře rychle inkasovaná branka zaskočila a prvních patnáct minut se na něj valil jeden útok za druhým, bohužel jsme nedokázali přidat další branky a tak se Braník postupem času dostal do hry, což vedlo k vyrovnávací brance, když se po samostatném průniku, přes tři naše bránící hráče, prosadil hostující útočník. Od té doby byl spíše Braník týmem, který diktoval směr a tempo hry a my vyčkávali spíše na rychlé protiútoky a jeden z nich se nám povedl na jedničku, když po krásné přihrávce Adamopulose, zamířil Holý přesně k pravé tyči a opět nás poslal do vedení. Do konce poločasu se již nic vážného nestalo.

Po přestávce se dal čekat velký nápor Braníka, jelikož si určitě nepředstavoval, že by z Libuše odjel s prázdnou. Bohužel předpověď se naplnila a soupeř nás sevřel na vlastní pulce. Až do konce utkání jsme se snažili ubránit těsné vedení, což se s vypětím všech sil podařilo a my tak i nadále zůstáváme neporaženým týmem.

Toto vítězství patří mezi vybojované a obrovský dík všem hráčům za druhý poločas, kdy se někdy i na pokraji sil dokázali kousnout a jakýmkoliv způsobem zabránili Braníku skórovat, i když nutno dodat, že při nás stálo i štěstí :-D

Rozpis tréninků, docházka a hodnocení - Mladší dorost

  • informace
  • tréninky

Rozpis tréninků, docházka a hodnocení

Rozpis tréninků, docházky a hodnocení mladšího dorostu na podzim 2018 naleznete zde.

Zličín - Libuš 0:2 (0:1) - 09.09.2018 - Mladší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy

FK FC Zličín – SK Libuš   0:2 (0:1)

Hráno:      09.09.2018 11:00
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Ďuriník – Srb, Šenk, Belkhelifa, Dutčak – Mirvald, Ulihrach, Beneš O., Adamopulos – Marciano
  - Waiz
Střídali:   Rebhon, Tverdyj, Dubnov, Holý
Branky:    12' 0:1 Beneš O. (Ulihrach), 80' 0:2 Dubnov (Adamopulos)
ŽK:    Šenk, Rebhon
 

Po domácí předehrávce nás čekalo 1. kolo na hřišti FK FC Zličín. Se začátkem školy se nám vrátila i většina hráčů a tak jsme do utkání nastoupili skoro v plné síle.

Začátek poločasu byl plný nepřesností na obou stranách, nehrál se hezký fotbal, ale spíše bojovný – plný osobních soubojů. Když se hra uklidnila, byli jsme to naštěstí my, kdo začal kombinovat a vytvářet si gólové šance a tak se po přihrávce Ulihracha, z hranice vápna, krásnou přízemní střelou, prosadil Ondřej Beneš. I nadále jsme si vytvářeli brankové příležitosti, ale stejně jako v minulém utkání, jsme nedokázali žádnou proměnit.

Po změně stran už bylo na hřišti jenom jedno mužstvo a to bylo to naše. Bohužel pro mě z nepochopitelných důvodů, si cestu k zakončení děláme strašně složitou a nevyhovíme si, nebo začneme balón zbytečně dlouho držet u nohy. Místo toho, aby zápas skončil jasným výsledkem, tak se strachujeme až do poslední minuty, zdali se soupeři nepodaří náhodně vyrovnat. Až v poslední minutě utkání Adamopulos po hezkém průniku ukázkově přihrál na Dubnova a ten zvýšil na konečných 2:0.

Chceme kluky pochválit za vítězství a také za bojovný výkon, ale u některých hráčů chybí větší práce pro tým a jednoduchost ve finální fázi, na které musíme zapracovat.

Libuš - Ďáblice 2:2 (1:1) - 02.09.2018 - Mladší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Libuš – SK Ďáblice   2:2 (1:1)

Hráno:      02.09.2018 11:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Ďuriník – Srb, Šenk, Belkhelifa, Mirvald – Jůza, Ulihrach, Beneš O., Dutčak – Marciano –
  Adamopulos
Střídali:   Rebhon
Branky:    13' 0:1, 32' 1:1 Beneš, 55' 2:1 Adamopulos (Ulihrach), 77' 2:2
ŽK:    Mirvald, Šenk
 

Začátek nové sezóny a s ní zcela nový tým. Celou přípravu jsme nedokázali poskládat jedenáct hráčů pouze mladšího dorostu a proto jsme všechny zápasy odehráli se staršími kluky. Tento první mistrovský zápas měl ukázat, jak na tom doopravdy výkonnostně jsme. Bohužel byly stále prázdniny a tak poskládat jedenáct hráčů nebyl jednoduchý úkol, dokonce museli hrát i dva zranění hráči (Dutčak a Marciano).

Kluci začali hned od začátku překvapovat svojí kombinační hrou a dostávali se do zakončení, ale hned zkraje utkání ve 13. minutě přišla chyba/ztráta Mirvalda, který se snažil vyvézt balón a z následného protiútoku se soupeři podařilo skórovat poté, co obrana nepochopitelně vyklidila střed hřiště a tím umožnila přímou cestu k naší bráně. Na psychice kluků se to naštěstí neprojevilo a dále byli aktivnějším týmem, za což byli odměněni vyrovnávající brankou, kdy se po dorážce trefil Ondřej Beneš. Bohužel další příležitosti se nám nepodařilo využít a tak se šlo do šaten za vyrovnaného stavu.

Po změně stran jsme neustoupili z tlaku na branku a tak po krásné průnikové přihrávce Ulihracha předskočil Adamopulos bránícího hráče a poslal nás do vedení – 2:1. Stejně jako v prvním poločase se nám další gól nepodařilo vstřelit, ale sil začalo ubývat a tak se ke konci utkání dostal soupeř do zápasu a podařili se mu po krásných nůžkách vyrovnat na konečných 2:2.

Škoda nevyužitých gólových šancí, kterých jsme měli více. Před utkáním bychom remízu brali – vzhledem k neúplné a zdravotně ne zcela fit sestavě, ale po utkání bereme remízu spíše jako ztrátu. Budeme doufat, že ze začátkem školního roku se nám vrátí zbytek hráčů.

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další >