Archiv článků

Filtrovat

JM Chodov - Libuš 1:4 (0:2) - 30.05.2018 - Starší žáci B

  • mistrovská utkání
  • zápasy

JM Chodov FK – SK Libuš   1:4 (0:2)

Hráno:      30.05.2018 17:30
Hřiště:      Chodov – tráva
Sestava:   Sam – Abdi, Péťa, Vláďa, Menďas – Hop, Žeňa, Ondra H., Filip – David – Dan, Otta, Roman,   Jožka, Medy (05), Fanda
Branky:    Žeňa, David, Dan, Péťa (p.k.)
 

K poslednímu mistrovskému zápasu jsme zavítali už k jistému vítězi naší skupiny a to na Chodov. Celý den bylo na padnutí, ale jen co začal zápas, tak začalo velmi prudce pršet a to nebylo jediné, co domácím pokazilo oslavu, ale především naše předváděná hra. Kluci předváděli skvělý rychlý fotbal a domácí celek jasně ve všem přehrávali. Bylo nás plné hřiště a domácí nás vůbec nestíhali bránit.

Už po pár minutách jsme Danem dali branku, kterou pan rozhodčí neuznal na pokyn domácího lajnového laika (bohužel někteří soupeři nechají mávat své mladé hráče, který ani neví co offside je a pak jsou následné, zcela zbytečné diskuze). Naštěstí nám sporný verdikt nevzal vítr z plachet a kluci dál pokračovali v krasojízdě. První branku jsme vstřelili hodně kuriózně – Žeňa zahrával rohový kop, který k údivu všech skončil v síti a my se dostali do vedení 1:0. Po dvou minutách se skvěle ve vápně uvolnil David a následná střela málem protrhla síť v brance – 2:0. I dnes přišla naše slabina v proměňování šancí. Do poločasu to mohlo být klidně 5:0 a nikdo by se nemohl divit.

Druhý poločas jsme si začali myslet, že nám nic nemůže stát a začali jsme zbytečně sólovat a držet balón. Po následných, po sobě jdoucích chybách, se prosadili i domácí. Bylo sníženo na 1:2, ale kdo si myslel, že bude nějaké drama, tak musel být zklamaný. Kluci začali zase pořádně hrát. Po několika minutách se prosadil Dan na 1:3 a konečnou podobu výsledku 1:4 dal Péťa, který proměnil pokutový kop a my v zápase, v kterém jsme až na pár minut jasně dominovali, zvítězili.

Po zápase byli kluci trochu smutní, protože si uvědomili zbytečně ztracených zápasů (Kunratice, Dubeč, Háje), které kdyby lépe zvládli, tak mohli skončit v konečné tabulce první!!! Dnešní výhrou skončíme v tabulce třetí.

Samozřejmě vždy chceme vyhrát, ale B tým jsme založili pro kluky, který zatím nemají výkonnost na A tým a v jarních odvetách jsme nechávali hrát především kluky, kteří se potřebují vyhrát a už jsme zkoušeli i kluky mladších ročníků, kteří si poprvé vyzkoušeli velké hřiště!!! Vítězný Chodov v soutěži prohrál pouze třikrát a to DVAKRÁT s námi :-).

Klukům musím za celou sezonu poděkovat za dobrou reprezentaci klubu a krásné třetí místo v soutěži. Každý ví, v čem a jak se má zlepšovat, aby se výkonnostně někam posunul a já doufám, že si každý naše rady vezme k srdci a začne pořádně makat.

Děláte nám velkou radost, kluci!!!

Libuš - Kunratice 4:0 (1:0) - 27.05.2018 - Starší žáci B

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Libuš – SK Slovan Kunratice   4:0 (1:0)

Hráno:      27.05.2018 12:30
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Alf – Jožka, Abdi, Ondra H., Roman – Hop, Vláďa, David D., Fanda – Petr – Řízek, Otto,   Tomáš, Srbák
Branky:    2× David, Petr, Tomáš
 

V neděli jsme doma přivítali nedalekého rivala a to kluky z Kunratic. Na podzim jsme prohráli jediný zápas a to zrovna v Kunraticích a tak jsme jim to dnes chtěli vrátit. Po prvních pár oťukávacích minutách, kdy se spíše bojovalo ve středu hřiště se naši kluci rozhodli, že začnou hrát fotbal. Na míči jsme byli lepší a po stranách soupeře začali přehrávat. Hrál se hezký fotbal, jen zápasu chyběly branky. Až ve 32. minutě jsme se konečně prosadili, kdy odražený balón ve vápně se dostal k Petrovi a ten hezkou střelou poslal naše barvy do vedení – 1:0.

Ve druhém poločase už naše převaha byla značná. Ve 40. minutě se skvěle individuálně prosadil David, kdy ve vápně přešel přes tři hráče a následná jeho střela skončila v brance – 2:0. I dnes bylo naší největší slabinou zakončení. Kluci se dobře vykombinují do šance, ale pak přijde lajdácké nebo zbrklé zakončení, které většinou brankou neskončí :-(. Na další branku se čekalo do 59. minuty, kdy se prosadil Tom. Konečný výsledek 4:0 zařídil dnes dvougólový David.

Klukům se odplata povedla a v derby zvítězili 4:0. Dnes musím kluky pochválit za pasáže hry, kdy dobře roztahovali hru do stran a pak přicházely kolmé průnikové nahrávky na rozběhnuté útočníky. Klukům se dnes tohle velmi dařilo. Dobře bojovali a hráli jako tým a tím nás dnes velmi bavili a připravili nám hezkou podívanou.

Skvělá práce kluci. Jen tak dál, děláte nám velkou radost!!

Slivenec - Libuš 1:3 (1:1) - 19.05.2018 - Starší žáci B

  • mistrovská utkání
  • zápasy

TJ AFK Slivenec – SK Libuš   1:3 (1:1)

Hráno:      19.05.2018 10:30
Hřiště:      Slivenec – tráva
Sestava:   Sam – Jožka, Abdi, Ondra H., Menďas – Fanda, Beny, David D., Tomáš – Peter – Řízek,   Roman, Kuba Proschl (06)
Branky:    David, Peter, Abdi
 

V sobotu dopoledne jsme vyrazili k mistrovskému zápasu do Slivence. V nádherném areálu, za krásného počasí, po sérii špatných výsledků, jsme doufali, že naši chlapci předvedou trochu jiný výkon a navážou tak na první polovinu soutěže.

Od prvních minut jsme byli jasně lepším týmem, vytvářeli jsme jednu šanci za druhou. Bohužel se projevila naše stará bolest, kterou je neproměňování gólových příležitostí. Navíc po ojedinělém protiútoku a zaváhání našeho gólmana se domácí ujali vedení. Naštěstí naši hráči zareagovali správně a zatlačili soupeře ještě více před jeho branku. Do poločasu jsme stihli vyrovnat zásluhou Davida Dubnova.

Druhý poločas byl už plně v naší režii, kluci výborně kombinovali a po gólech Petera Mišutky a Abdiho jsme zápas zlomili na naší stranu.

Za dnešní výkon musím všechny kluky pochválit, bojovali, snažili se hrát fotbal a ani za nepříznivého stavu nepřestali věřit ve vítězství. Kéž by to tak bylo v každém zápase!

Tempo - Libuš 9:2 (2:1) - 06.05.2018 - Starší žáci B

  • mistrovská utkání
  • zápasy

FC Tempo Praha B – SK Libuš   9:2 (2:1)

Hráno:      06.05.2018 13:30
Hřiště:      Tempo – UMT
Sestava:   Sam – Roman, Abdi, Kuba, Menďas – Hop, Ondra H., Fanda, Peter – David D. – Řízek,   Tomáš, Tobi, Max 05
Branky:    Peter, Fanda
 

Po nevydařeném domácím zápase s Dubči jsme vyjeli k sousedům z Tempa. První poločas byl z naší strany docela povedený, sice jsme většinou bránili, ale kluci se stihali vracet a přesunovat, občas jsme vyrazili do brejku a z nich byli nebezpeční před brankou soupeře. Do kabin se šlo za stavu 2:1 pro Tempo, když snižoval krásnou ránou z dálky Petr Mišutka.

Začátek druhé půle byla naprostá katastrofa, soupeř nám v jedné minutě vsítil dvě branky a naše hra se zbořila jak domeček z karet. Kluci se začali hádat mezi sebou a skóre narůstalo v nás neprospěch. Od potupné desítky nás zachránil výborný výkon Sama v brance, který chytil, co se dalo. Nutno dodat, že soupeř byl o třídu lepší a ve všech fotbalových dovednostech nás od první minuty převyšoval.

Rozhodně tedy máme na čem pracovat, ale bojovnost, zaujetí a disciplína na hřišti by měl být naprostý základ, jak na tréninku, tak v zápase. Bez toho to prostě nepůjde.

< 1 2 3 4 další >