Archiv článků

Filtrovat

Braník - Libuš 4:0 (3:0) - 25.10.2018 - Starší žáci U14

  • mistrovská utkání
  • zápasy

ABC Braník – SK Libuš   4:0 (3:0)

Hráno:      25.10.2018 17:00
Hřiště:      Braník – UMT
Sestava:   Albert – Honza, Šíma, Filip, Jára – Lukáš (52' Sony), Medy, Péťa, David (35' Keny) – Max -   Dominik (52' Kuba)
Branky:    -
 

Dnes jsme se utkali proti velmi silnému týmu. Kluci zápas poctivě odmakali a uhráli docela i slušný výsledek. Z některých pasáží utkání mám radost, že se kluci snaží hrát kombinačně a chtějí konstruktivně balón rozehrát a ne ho jenom někam odkopnout. Už trochu lépe vnímají prostor velkého hřiště a i když tam máme pořád ještě nedostatky, tak malý posun je vidět. Myslím si, že jsou kluci na dobré cestě se fotbalem bavit a to je náš hlavní cíl.

Kluky dnes musím pochválit za slušný výkon a poctivě odmakaný celý zápas. Jen tak dál kluci, děláte nám velkou radost!!

Táborsko - Libuš 15:0 (6:0) - 21.10.2018 - Starší žáci U14

  • mistrovská utkání
  • zápasy

FC MAS Táborsko – SK Libuš   15:0 (6:0)

Hráno:      21.10.2018 11:45
Hřiště:      Tábor – tráva
Sestava:   Albert – Honza (50' Kuba), Filip, Šíma, Jára – Lukáš (56' Sony), Péťa, Max, David -
  Dominik – Keny
Branky:    -
 

Po zápase U15 byli ještě nějací domácí fanoušci překvapení naší hrou a tak zůstali i na druhý zápas – tentokráte U14.
Ale zápas měl bohužel jednoznačný průběh a domácí celek nám nedal vůbec žádnou šanci. Dnes jsme stáli asi proti zatím nejfotbalovějšímu týmu a na konečném výsledku to je znát :-(. Ke cti kluků je musím pochválit, že se snažili hrát celý zápas fotbal a když mohli, tak kombinovali a předvedli i několik dobrých kombinačních akcí. Dokonce jsme Filipem nastřelili i břevno domácí branky, ale branky dávali dnes pouze domácí.

Zatím se s takovými týmy nemůžeme moc měřit, ale věřím, že odveta nebude už tak jednoznačná. Pořádně přes zimu potrénujeme, dáme se dohromady a půjdeme nahoru. Máme výhodu, že se můžeme už jen zlepšovat a věřím, že kluci se ještě více zvednou. Myslím si, že už malý posun udělali, ale je to běh na dlouhou trať a musíme být všichni hodně trpěliví.

Hlavu nahoru kluci a dál bojujeme!!!

Libuš - Střešovice 2:1 (1:0) - 14.10.2018 - Starší žáci U14

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Libuš – SK Střešovice 1911   2:1 (1:0)

Hráno:      14.10.2018 12:45
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Albert – Honza (60' Keny ), Šimon, Filip, Jára – Lukáš (67' Sony ), Medy, Max, David -
  Filip – Míra
Branky:    Filip, Max (p.k.)
 

Po dobrém výsledku na Vyšehradě jsme dnes už chtěli konečně udělat nějaký bodík v soutěži. Na klucích bylo vidět, že jsou dnes na zápas více namotivovaní než jindy.

Od začátku utkání byl soupeř více na balónu, kombinačně byl na tom lépe než my, ale kluci poctivě makali a byli v dobrém obranném bloku, ze kterého vyráželi do rychlých brejků. Po jednom takovém chyběl Maxovi větší klid a balón mu po kličce gólmanovi utekl za brankovou čáru. I soupeř si vytvářel šance, které dobře zachytávala obrana a když někdo proklouzl, tak vše pochytat i dnes výborný Albert v naší brance. Jednou jsme měli i velké štěstí, když po střele z trestného kopu balón trefil břevno. Tři minuty před koncem prvního poločasu nám vyšel zase rychlý přechod a Max se řítil sám na brankáře, znovu mu udělal kličku a ten ho stihl ještě před vápnem, tentokrát šetrně, zastavit a my měli možnost kopat z vápna přímý kop. K rozehrání se postavil Filip a střelou přes zeď nás poslal do vedení – 1:0. Zbytek poločasu jsme v klidu dohráli.

O přestávce se kluci pořádně vydýchali a šlo se znovu bojovat. Druhý poločas probíhal ve stejném duchu jako ten první. Nám určitě pomohlo, že hostující trenéři na své hráče ještě více začali křičet a ti pak z nervozity dělali chybičky. Po dobrém napadání donutil k chybě Max obránce, sebral mu balón a pelášil na brankáře. Dostal se do vápna, kde ho stíhající hráč fauloval a pan rozhodčí pískl jasnou penaltu. Známé pravidlo, že penaltu nekope sám faulovaný, Max neřešil a zcela chladnokrevně trefil pavučinu v horním rohu branky a my rázem vedli 2:0. Už se zdálo, že dnes neinkasujeme, protože kluci dál dobře bránili a Albert čaroval v naší brance. V poslední minutě jsme zbytečně faulovali před vápnem a soupeř kopal přímý kop. Soupeřův hráč trefil naší zeď, o kterou míč změnil směr a Albert už byl bezmocný – 2:1.

Utkání se nastavovalo a my ještě chvilku trnuli. Když pan rozhodčí naposledy dnes zapískal, tak na hřišti propukla velká a zasloužená radost našich kluků, kteří získali první divizní body a už nejsou poslední v tabulce :-).

Dnes musím kluky velmi pochválit za srdíčko a poctivý týmový výkon okořeněný dvěma hezkými góly. Jsem rád, že se kluci přesvědčili o tom, že můžou také vyhrávat a ne jen prohrávat. Jediná negativní věc je, že se nám zranil Míra (nalomený palec u nohy), který se nám už začínal trochu probouzet a hrát. Tak mu přeji brzké uzdravení a zapojení do dalších zápasů a získávání zkušeností.

Jen tak dál kluci, děláte nám velkou radost!!

Vyšehrad - Libuš 1:0 (1:0) - 07.10.2018 - Starší žáci U14

  • mistrovská utkání
  • zápasy

FK Slavoj Vyšehrad – SK Libuš   1:0 (1:0)

Hráno:      07.10.2018 11:45
Hřiště:      Krč – tráva
Sestava:   Albert – Honza, Medy, Filip, Jára – David, Péťa, Max, Dan ( 45´Sony ) – Dominik – Míra
Branky:    -
 

A další utkání o zvednutí psychiky kluků s velmi dobrým soupeřem. Dnes jsme na hřišti viděli 12 bojovníků, kteří bojovali celých 70 minut o výborný výsledek. Základ dnešní naděje na dobrý výsledek byl Albert v naší brance, který přiváděl svými zákroky domácí střelce k šílenství. Ale také velké štěstí – co nechytil Albert, tak šlo těsně vedle, nebo na tyč, ale hlavně velká bojovnost a velmi dobrý týmový výkon všech kluků!!!

První poločas jsme inkasovali až ve 26. minutě a jak se později ukázalo, tak to byl jediný a také rozhodující gól v utkání.

Kluci fyzicky vydrželi a v závěru utkání podnikli několik akcí na vyrovnání. Jednou jsme si nepohlídali offside, kdy mohl jít Max sám na brankáře. V 60. minutě se nám podařila hezká akce, kdy Sony vysunul Maxe, který postupoval sám na brankáře, udělal mu kličku a ten ho jen stihl před vápnem zezadu skopnout. K naší smůle Max zákrok neustál (nekompromisně ho brankář poslal zezadu k zemi), protože pak by určitě do prázdné branky míč dovezl. Pan rozhodčí brankáři udělil červenou kartu a my jsme měli z vápna možnost zahrávat přímý kop. Bohužel Filip z následného kopu branku netrefil.

Kluci se dál snažili o vyrovnání, ale to už se nám nepodařilo a tak i dnes jsme odešli ze zápasu jako poražení. Za dnešní výkon se kluci stydět rozhodně nemusí i když při nás stálo velké štěstí, tak zápas odjezdili a předvedli nám i hezké kombinační fotbalové akce.

Kluci hlavu vzhůru a dál bojujeme!! Když budete hrát a bojovat jako dnes, tak se dobré výsledky dostaví.

< 1 2 3 další >