Libuš - Tempo 0:11 (0:8) - 14.04.2019 - Starší žáci U14

Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Albert – Kuba, Šíma, Filip, Jára – David (50´ Kryštof), Max S., Ondra, Lukáš (45´ Denis) -
  Dominik (55´ Habib) – Sony (27 ´Max P.)
Branky:    -

Proti suverénně prvnímu celku naší tabulky jsme od první minuty zaostávali ve všech činnostech. Kluci bojovali, ale na šikovnějšího a pohybově lepšího soupeře jsme prostě neměli a Tempo zcela zaslouženě u nás vyhrálo větším rozdílem.

Pro nás byl zápas velkou zkušeností. V naší sestavě v tomto utkání bylo pět kluků ročníku 2006, kteří se seznamují s velkým hřištěm a určitě se v zápase neztratili.

Hlavu nahoru kluci, soupeř byl výborný, ale bojovali jste a to se cení!!!

Č. Budějovice - Libuš 4:1 (1:1) - 06.04.2019 - Starší žáci U14

• zápasy

SKP České Budějovice – SK Libuš   4:1 (1:1)

Hráno:      06.04.2019 17:00
Hřiště:      Hluboká n/Vltavou – UMT
Sestava:   Albert – Honza (26´ Kuba), Šíma, Filip, Jára – David (46´ Kuba), Max S., Ondra, Dominik -
  Max P. – Sony (54´ Denis)
Branky:    Max P. (Ondra)

Podruhé v sezóně jsme si zahráli proti ligovému výběru SK Dynamo Č. Budějovice ročníku 2006. Kluci nemají svojí soutěž a tak hrají místo SKP Č. Budějovice jejich soutěž.

Kluci odehráli rovnocenný první poločas, jak po fotbalové stránce, kdy se akce střídaly na obou stranách, tak i skóre bylo 1:1. Na domácí první branku odpověděl Max Pištora, kterému před branku nahrával Ondra Haluza.

Kluci soupeři stačili ještě v začátku druhé půle, ale dopředu už jsme tolik nebezpeční nebyli. Soupeř nám dal tři hezké branky, na které jsme už odpověď nenašli a tak jsme po statečném výkonu soupeři podlehli 1:4. Nicméně se kluci prezentovali dobrým výkonem, za který se určitě nemusí stydět!! Pomalu se kluci zlepšují v jednotlivých činnostech hry, ale pořád máme ještě co dohánět.
Věřím, že jsme na dobré cestě, kdy se kluci budou jen a pouze zlepšovat :-)!

Libuš - Admira 2:3 (1:3) - 31.03.2019 - Starší žáci U14

• zápasy

SK Libuš- FK Admira Praha   2:3 (1:3)

Hráno:      31.03.2019 12:45
Sestava:   Albert – Honza, Šíma, Filip, Jára – Dominik, Ondra H., Max S., David (51´ Lukáš) – Max P. -
  Míra (51´Kryštof)
Branky:    Ondra H. (Max P.), Max P. (Max S.)

Po starších nastoupili naši mladší a sehráli velice napínavý zápas, kdy do poslední minuty bojovali o vyrovnání, které se i po velké snaze bohužel nepodařilo.

V zápase jsme se dostali do vedení po hezké akci, kdy Max Pištora přehrál svého obránce, ustál faul a nádherně nacentroval před branku, kde našel Ondru Haluzu, který v těžké pozici hlavou skóroval – 1:0. Dál byli kluci nebezpeční, dobře na sebe mluvili a bojovali o každý balón. Soupeř do poločasu skóre otočil na 1:3.

V druhém poločase kluci pokračovali v dobrém výkonu a po hezké kombinační akci, kdy si vyměnili čtyři kluci balón z první rychlými nahrávkami až se balón dostal k Maxovi Sandanusovi, který kolmicí vyslal Maxe Pištoru. Ten přesprintoval svého obránce a prostřelil vyběhlého brankáře a dal na 2:3. Bohužel už jsme do konce zápasu nevyrovnali, ale kluci poctivě zápas odmakali a je na nich vidět proti podzimu velké zlepšení! Doufám, že budou dál pokračovat v dobrých výkonech, kterými se zatím ve dvou jarních kolech prezentovali.

Jen tak dál kluci, děláte nám velkou radost!!!

Aritma - Libuš 3:0 (1:0) - 24.03.2019 - Starší žáci U14

• zápasy

SK Aritma Praha – SK Libuš   3:0 (1:0)

Hráno:      24.03.2019 16:00
Hřiště:      Aritma – UMT
Sestava:   Albert – Honza, Šíma, Filip, Jára – David (35´ Sony), Max S., Ondra, Dominik (Jakub 06) -
  Max P. – Míra

První jarní zápas jsme odehráli venku na hřišti SK Aritma Praha.
První půli šli domácí v 9. min. do vedení, ale přesto naši kluci bojovali a hráli dobře. Sem tam byla vidět kombinace, ale předností byla bojovnost. Tak skončil i první poločas a kluci nás velice mile překvapili.

V druhém poločase jsme hráli dál nebojácně a po pěkně vykombinované akci, kdy ze strany nahrával Ondra Haluza před bránu a nabíhající Dominik bohužel trefil ležícího brankáře. To byla naše velká první šance.. Kluci se ale nevzdávali a dál bojovali za lepší výsledek. Po pěkné akci se řítil sám na brankáře Max a dal i gól, ale bohužel pozdní písknutí a zvednutá ruka pomezního znamenalo, že gól nebyl uznán pro ofsajd. Škoda, kluci si gól z této akce zasloužili, protože si myslíme, že gól měl platit. Poslední desetiminutovku už domácí byli lepší a přidali 2 góly.

Kluci za dnešní výkon zaslouží velkou pochvalu. Soupeř byl o trošku lepší, ale naši kluci mu zápas velmi znepříjemnili a hlavně bojovali až do konce.