Archiv článků

Filtrovat

Radotín - Libuš 2:2 (0:1 1:0 1:1) - 22.03.2018 - Starší žáci

  • přípravné utkání
  • zápasy

SC Radotín – SK Libuš   2:2 (0:1 1:0 1:1)

Hráno:         22.03.2018 16:30
Hřiště:         Radotín – UMT
Sestava 1:   David – Srbák, Jirka, Péťa, Filip D. – Filip W. (Dom), Beny, Vláďa, Žeňa – Alf – Luky
Sestava 2:   Sam – Roman, Abdi, Kuba, Menďas – Hop, Ondra H., Peter, Zrzi – David D. – Dan, Řízek
Sestava 3:   Jirka – Srbák, Péťa, Vláďa, Filip D. (Zrzi) – Dan (Hop), Beny, David R., Žeňa – Dom –   Tomáš (Luk )
Branky:        Vláďa, Dom
 

Místo tréninku jsme si vyjednali přátelské utkání v nedalekém Radotínu, kde nás čekal velmi kvalitní soupeř, hrálo se 3×25 minut.

Nám se zápas moc nevyvedl, ze začátku utkání jsme neproměnili několik vyložených šancí, které by klukům pomohly, aby hráli více v pohodě. Dnes to bylo z naší strany hodně křečovité a chyběla lehkost. V zápase jsme dvakrát vedli po krásné brance Vládi a Doma, ale soupeř dokázal pokaždé srovnat krok. Byl to velmi vyrovnaný zápas, kdy obě mužstva neproměnila hodně šancí.

Pozitivní je, že jsme prostřídali 23 kluků, ale ne každý hrál stejný čas, kdo jak trénuje, tak i hraje!!!

Libuš - Benešov 7:1 (2:0) - 10.03.2018 - Starší žáci

  • zápasy
  • zimní liga

SK Libuš – SK Benešov   7:1 (2:0)

Hráno:      10.03.2018 14:50
Hřiště:      Háje – UMT
Sestava:   Sam – Srbák, Péťa, Kuba, Filip D. – Žeňa, Beny, Vláďa, Filip W. – Alf – Lukáš, Dan, Hop,   Abdi, Ondra H., Menďas
Branky:    4× Lukáš, 2× Žeňa, Filip D.
 

Poslední zápas zimní ligy. Znovu velmi kvalitní soupeř a to divizní celek SK Benešov U14, který pro nás byl dobrou prověrkou, jak na tom jsme.

Znovu se opakoval náš špatný vstup do utkání, kdy nás soupeř dostal pod tlak. Byli jsme pasivní a chyběl nám důraz. Sami jsme se dostávali do problémů: místo, abychom hráli dopředu, tak jsme vše řešili zpětnou nahrávkou až k Samovi a tím byli neustále pod tlakem.
Chvilku nám trvalo, než jsme se přizpůsobili tvrdé, ale čisté hře soupeře. Soupeř z počátečního tlaku nevytěžil nic a my jsme se s postupem času dostávali do hry. Do vedení nás poslal dnes dobře hrající Lukáš, který se s kluky zápas od zápasu začíná více sehrávat – 1:0. Hrál se svižný a napínavý zápas, kdy si kluci na hřišti nic nedarovali a byli vidět i hezké fotbalové kombinace na obou stranách. Do poločasu jsme ještě Lukášem přidali druhou branku, kdy si velmi hezky poradil se samostatným nájezdem na brankáře, kterého naznačením posadil na zadek a už pro něj nebyl problém trefit prázdnou branku – 2:0. A tím první poločas také skončil.

O přestávce bylo na klucích vidět, že se v zápase nikdo nešetří a všichni makají naplno. Trochu jsme prostřídali a šlo se na druhý poločas. V tom dál pokračoval velmi kvalitní podívaná. Soupeři jsme naší chybou dovolili snížit a na chvilku zdramatizovat utkání – 2:1. Od nějaké desáté minuty se začala projevovat naše fyzická převaha. Kluci dál pokračovali ve vysokém tempu, které už soupeř nestíhal tak, jak v prvním poločase a my se dostávali k zakončení, které jsme tentokráte i proměňovali. Krásnou střelou se prosadil Filip D. na 3:1, kdy si dobře prsama zpracoval odražený balón a z jedné ho přesně napálil pod břevno. I dnes se zapsal mezi střelce Žeňa a to hned dvakrát. Svůj první hattrick v našem dresu si připsal Lukáš, ke kterému moc gratuluji a přeji mu více takových radostných chvilek a aby toho nebylo málo, tak přidal i svou dnešní čtvrtou branku. Soupeři jsme už nic nedovolili a tak jsem dnes velmi silného a kvalitního soupeře porazili 7:1.

Dnešní zápas měl velmi vysokou úroveň a jsem moc rád, že si kluci s tak kvalitním soupeřem poradili. Jen škoda toho začátku, který jsme nezachytili a na kterém budeme muset zapracovat, aby se už neopakoval. Dnes musím kluky pochválit (až na začátek utkání), v jakém tempu zápas odehráli a jak celý tým pracoval a makal. Skvělý týmový výkon, kdy všichni útočí a všichni brání!!!

Pozápasová slova chvály od soupeřova trenéra, který ocenil naší silovou a kombinační hru, mi určitě udělala radost :-)

Skvělý týmový výkon kluci!!!
Jen tak dál, děláte nám velkou radost!!!

Libuš - Střešovice 4:1 (2:1) - 03.03.2018 - Starší žáci

  • zápasy
  • zimní liga

SK Libuš – SK Střešovice 1911   4:1 (2:0)

Hráno:      03.03.2018 11:40
Hřiště:      Háje – UMT
Sestava:   David, Sam – Srbák, Abdi, Kuba, Ondra P. – Žeňa, Beny, Vláďa, Otto – Alf – Lukáš, Dom,   Dan, Hop, Menďas
Branky:    2× Žeňa, Dom, Srbák (p.k.)
 

V dalším kole zimní ligy jsme se utkali zatím s nejtěžším soupeřem a to s divizním celkem Střešovic U15. Soupeř byl fyzicky narostlý a i fotbalově na tom nebyl špatně.

Hned začátek utkání nám ukázal, že nás dnes nečeká lehký zápas. Soupeř na nás vyrukoval vysokým napadáním, který nám dělal velké problémy, lépe se pohyboval a byl důraznější i v osobních soubojích. Nám se nedařilo, měli jsme hodně zbytečných ztrát v rozehrávce a vůbec jsme se nemohli dostat do tempa. Po zásluze se soupeř dostal do vedení a nám ještě chvilku po obdržené brance trvalo, než jsme se probudili..

Prostřídali jsme sestavu a od 15. minuty jsme hru vyrovnali a začali trochu hrát i my. Začali jsme být nebezpeční a po jednom rychlém brejku jsme se dočkali vyrovnání Žeňou, který trochu se štěstím překonal soupeřova brankáře – 1:1. Od té doby se kluci uklidnili a začali hrát. Do poločasu jsme stihli zápas otočit, kdy po hezké kombinaci byl ve vápně faulován Dom. Následnou penaltu s přehledem proměnil Martin Srb na 2:1. Následné velké šance Lukáše zůstaly neproměněny a tak poločasový výsledek byl 2:1 pro naše kluky.

Druhý poločas už jsme byli lepším a nebezpečnějším týmem. Soupeř si v mnoha případech počínal velmi nevybíravým způsobem, kdy kluci pocítili někdy až zbytečnou surovost a následné řeči o simulování. Uklidnění a naší další branku vsítil Dom, který dnes zahrál velmi dobře. Naskočil do zápasu a hned rozhýbal a hlavně zpřesnil naší hru. A my vedli 3:1. Poslední naší branku v zápase dal znovu Žeňa po krásné přihrávce Dana – 4:1. Jelikož se už nikomu jinému v zápase nepodařilo skórovat, tak konečný výsledek zůstal 4:1 pro naše kluky, což soupeřovy hráči jen těžce nesli (naopak trenéři soupeře velcí sympaťáci).

Dnes pro nás velmi dobrý zápas, v dobrém tempu, kdy kluci museli celý zápas naplno makat. Takový zápas nám dá více než jasné vítězství 10:0. V našem týmu jsou převážně kluci ročníku 04 (10:6), tak to byl pro kluky i dobrý fyzický test, v kterém obstáli. Tímto vítězstvím si kluci už kolo před koncem vybojovali celkové vítězství v zimní lize!!!
Kluky dnes musím pochválit za 50 minut hry. Po hrůzostrašném začátku utkání, kdy nám nefungovalo vůbec nic, začali bojovat a nás znovu přesvědčili, že se nikdy nevzdávají a jsou velcí bojovníci, kteří věří ve své schopnosti a chtějí každý zápas vyhrát!!!

Jen tak dál kluci, děláte nám velkou radost!!!

SK Libuš - TJ Sokol Řepy 8:1 (2:1) - 25.02.2018 - Starší žáci

  • přípravné utkání
  • zápasy

SK Libuš – TJ Sokol Řepy   8:1 (2:1) – zimní liga za MD

Hráno:      25.02.2018 11:00
Hřiště:      PSK Union Strašnice – UMT
Sestava:   David – Kuba, Jirka, Bárny, Ondra P. – Žeňa, Beny, Vláďa, Filip D. – Alf – Lukáš, Hop,   Menďas, Dan
Branky:    2× Žeňa, Alf, Bárny, Filip D., Dan, Vláďa, Lukáš
 

Dnes jsme využili nabídky našeho dorostu zahrát si proti mladšímu dorostu Řep v zimní lize. Soupeř měl tým hodně namíchaný a ročníkově tam bylo pouze 7 kluků patřící do dorostu, tak jsem byl hodně zvědavý, jak se s tím kluci popasují.

V začátku utkání nám chvilku trvalo, než jsme z hlav dostali, že dnes hrajeme proti větším, silnějším a starším klukům. Což vyústilo i k první brance, kterou jsme inkasovali my. Po chvilce přišlo naše vyrovnání a tím si kluci dokázali, že se nemusejí bát a začali hrát naší hru. Po řadě našich neproměněných šancí přišla ukázka naší rychlé hry, kdy z našeho levého rohu vápna na tři kolmé nahrávky kluci otočili hru a Filip šel sám na brankáře, kterému nedal šanci a my šli do vedení. Už ke konci poločasu bylo vidět na soupeři, že nestíhá!!!

Druhý poločas kluci dál pokračovali v dobré hře, soupeř nám vzdoroval ještě deset minut a pak fyzicky odpadl a tím nám dal více prostoru a času pro naší útočnou hru. Když Lukáš přidal třetí naší branku, bylo o vítězi jasno.

Od kluků chci, aby pořád hráli naplno – i když je výsledek jasný a dnes tomu nebylo jinak!! Dál rychle kombinovali, tím se dostávali do přečíslení a samostatných nájezdů, které jsme proměňovali. Skóre narůstalo (a to jsme ještě neproměnili pokutový kop :-( .. ).., kluci dál makali a poslední písknutí pana rozhodčího v zápase bylo vysvobozením pro našeho soupeře, který fyzicky úplně odpadl!!

Kluci dnes velká pochvala, za velmi náročný zápas. Jen zbytečný respekt a trochu strach na začátku utkání, jinak super!!! Znovu jste se přesvědčili, že náročným stylem hry a týmovým výkonem, jakým hrajete, se dají porazit i starší a silnější soupeři.

Klobouk dolů, jak jste si dnes poradili!!! Skvělý týmový výkon a předvedená hra!!!
Jen tak dál kluci, děláte nám velkou radost!!!

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 další >