Archiv článků

Filtrovat

Libuš - D. Chabry 6:1 (3:1) - 16.10.2021 - Starší dorost A

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Libuš – SK Dolní Chabry   6:1 (3:1)

Hráno:      16.10.2021 15:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Maty – Petr (73' Hop), Jirka, Alf, Zrzi (61' Srbák) – Dan, Beny, Menďas, Duby (73' Tomáš) -
  Žeňa (80' Kami) – Alex
Branky:     8' Duby (Menďas), 29' Duby (Petr), 44' Žeňa (Petr), 50' Zrzi (Dan), 74' Dan (Srbák),
    89' Alex (Dan)
 

V desátém kole jsme doma hostili tým z Dolních Chaber.

Po minulém nevydařeném zápase jsme udělali několik změn v sestavě a apelovali na kluky, aby hráli od první do poslední minuty naplno.

Soupeř hrál v obranném bloku, ale dnes se kluci kvalitním a rychlým přechodem dostávali do zakončení. I mezihru jsme dnes měli dobrou, nechyběl nám pohyb, byla vidět i chuť a tak jsme zápas měli od začátku utkání pod kontrolou.
První naší branku a klid, vstřelil po nahrávce Menďase Duby – 1:0. Kluci dál na míči dominovali a soupeře dobrým presinkem nenechávali moc hrát. Druhá branka padla po kombinaci před vápnem, kdy Petr trochu šťastně našel Dubyho, který se opět nemýlil – 2:0. Chtěli jsme, aby kluci více stříleli z větší vzdálenosti. To si vzal k srdci Žéňa, který to zkusil z 25 metrů a nachytal brankáře hostů – 3:0. Běžela poslední minuta prvního poločasu, soupeř nakopl balón za naše stopery, kteří byli špatné postavení, Maty byl zalezlý a z toho pramenila chyba, kdy se pozdním výběhem srazil s Jirkou a propadlý balón uklidil útočník do opuštěné branky. A tak jsem z první a jediné „střely“ v zápase inkasovali branku – 3:1. O to větší škoda, že jsme na tuto věc před zápasem kluky připravovali. Tímto výsledkem skončil první poločas.

Druhý poločas probíhal stále v naší režii. Hosté už působili unaveným dojmem. Kluci se dál dostávali do zakončení, bohužel jsme opět zahazovali i nemožné. Dnes byl hodně vidět Dan, který si se soupeřem ve vápně dělal co chtěl a připravoval pro kluky šance jako na běžícím páse. Po jedné takové akci Dana se prosadil v 50. minutě Zrzi – 4:1. Pátou branku v zápase vsítil po nahrávce Srbáka Dan na 5:1. Skóre dnešního zápasu uzavřel po přistrčení Dana Alex – 6:1.

Soupeře musím pochválit, že i když prohrával, tak chtěl pořád hrát a snažil se o ohrožení naší branky. Kluky dnes pochválím, že odehráli dobré utkání, měli hezkou mezihru a hrou se bavili. Jen mě trochu mrzí, že když už je zápas rozhodnut, tak pořád nehrají na 100%. Pak nám to bude chybět v těžkých a náročnějších utkáních, kdy budeme muset pořád hrát na 100%, aby jsme byli úspěšní!

Jen tak dál kluci, děláte nám velkou radost!!
Ale i dnes jsme se znovu přesvědčili, že se máme ještě co učit, ale hlavně se chceme pořád zlepšovat!!!

Př. Kopanina - Libuš 1:1 (1:1) - 09.10.2021 - Starší dorost A

  • mistrovská utkání
  • zápasy

FC Přední Kopanina – SK Libuš   1:1 (1:1)

Hráno:      09.10.2021 10:30
Hřiště:      Přední Kopanina – tráva
Sestava:   Maty – Srbák (65' Jirka ), Abdi, Alf, Zrzi – Hlavi (60' Petr ), Beny, Kami (55' Menďas), Duby -
  Alex – Dan
Branky:     Dan (Maty)
ŽK:            Kami
 

V 9. kole jsme se představili u druhého celku soutěže a to na Přední Kopanině. Kluky jsme před začátkem utkání připravovali na těžký zápas, že dnes určitě soupeř nebude pouze bránit, ale že bude aktivní směrem dopředu a nedá nám nic zadarmo.

A musím uznat, že na nás Kopanina byla velmi dobře připravená! Bohužel my jsme v prvním poločase nepředvedli vůbec nic! Chyběla nám chuť, pohyb, udělali jsme hromadu chyb a zkažených přihrávek, pomalý byl přechod do útoku, ale hlavně nám nefungoval střed hřiště, kdy veškeré druhé a odražené balóny získával soupeř a tím měl více balón na kopačkách. V 15. minutě jsme se z ničeho dostali do nezaslouženého vedení, kdy po rohu Maty dobře dlouhým balónem hledal vysunutého Dana. Domácí stoper neodhadl odskok balónu a podskočil ho, následně byl Dan u balónu dříve než brankář a do prázdné se nemýlil – 0:1.
I dále pokračoval náš zoufalí výkon. Po zásluze se domácí prosadili ve 27. minutě a srovnali na 1:1. Domácí byli v prvním poločase lepším týmem, my jsme bohužel nepředvedli vůbec nic…

O přestávce jsem se musel trochu vzpamatovat z našeho výkonu a důrazně klukům vysvětlit, že takhle tedy ne.
Druhý poločas jsme začali už trochu lépe, bohužel někteří naši hráči neměli správně nastavenou hlavu. Z toho pramenila naše nervozita, podráždění a zkraty. Po jednom takovém měl být vyloučen Kami, kdy po přetahované v souboji, rozhodčí správně nechal pokračovat ve hře, podkopl zezadu protihráče. Rozhodčí se nad ním smiloval a dal pouze žlutou kartu. Já pro takové chování ale pochopení nemám a tak šel dolů.

Naše hra se trochu zlepšila a domácí jsme dostali pod tlak, vypracovali jsme si sedm šancí, ale bohužel ani jednu v klidu nezakončili. Vše jsme řešili zbrkle a uspěchaně. Domácí už hrozili z brejků a po jednom takovém nás hodně podržel Maty. V 90. minutě střela Alfa zpoza vápna orazítkovala tyč a tak jsme na Kopanině poprvé v sezóně ztratili body.

Nutno přiznat, že dnes jsme si vyhrát nezasloužili, po tom co jsme předvedli v prvním poločase. Domácí celek odehrál dobré utkání a myslím si, že je remíza zcela zasloužená.
Dnes jsem bohužel hodně zklamaný z našeho výkonu v prvním poločase a hlavně z našeho chování, kdy jsme určitě zápas neměli dohrávat v plném počtu! Za to se domácím omlouvám, to není hra, se kterou se chceme prezentovat.

Bohužel je vidět, že nám chybějí těžké zápasy, kdy musíme hrát naplno od první do poslední minuty.
Dnes jsme se znovu přesvědčili, že se máme ještě hodně co učit, ale hlavně se chceme pořád zlepšovat!!!

Libuš - Junior 7:0 (3:0) - 02.10.2021 - Starší dorost A

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Libuš – Junior Praha 1960   7:0 (3:0)

Hráno:      02.10.2021 14:45
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Maty – Petr (46' Srbák), Abdi, Alf, Zrzi (82' Jirka) – Hlavi (63' Menďas), Beny, Kami, Duby
  (68' Tomáš) – Alex – Dan
Branky:     35' Alex, 41' Alex (Beny), 42' Alex (Duby), 73' Duby (Beny ), 81' Alex (Kami), 85' Beny,
    87' Abdi (Jirka)
 

V osmém kole jsme doma přivítali celek Junioru.

Zápas začal hned naší velkou šancí v první minutě, kdy po rychlé akci z výkopu centroval Duby na Dana, ale ten míč pořádně netrefil. Ve třetí minutě měl samostatný únik na brankáře Duby, ale také nedal.. A pak po zbytek celého utkání jsme hráli házenou ve velkém stylu.. V 35. minutě se prosadil po střele z vápna Alex – 1:0. Druhou branku jsme přidali po nahrávce Benyho znovu Alexem – 2:0. O minutku později zkompletoval Alex dnešní hattrick, když ho našel Duby – 3:0. Alexovi k hattricku blahopřeji! Jestli si někdo myslel, že to soupeř otevře a bude chtít s výsledkem něco udělat, tak se spletl. Autobus stál ve vápně zaparkovaný po celý zápas :-(. První poločas skončil naším vedením 3:0.

V kabině jsme museli otrávené kluky, trochu povzbudit! Druhý poločas už byli všichni hráči a to včetně Matyho na naší útočné polovině a dál pokračovalo obléhání vápna. Na rozdíl čtyř branek po nahrávce Benyho zvýšil Duby – 4:0. Pátou branku a svou dnešní čtvrtou přidal Alex a nahrával Kami – 5:0. Poté předvedl Beny svou chytrost a kopací techniku, když se krásně trefil z přímého kopu – 6:0. Poslední naší branku po nádherném pasu od Jirky dal Abdi – 7:0.

Kluky dnes musím pochválit za morálku a dobře nastavenou hlavu, i když to bylo velmi těžké!
Jen tak dál kluci, děláte nám velkou radost!!

Ale i dnes jsme se přesvědčili, že se máme pořád ještě co učit, ale hlavně se chceme pořád zlepšovat!!!

Zbraslav - Libuš 1:5 (0:4) - 28.09.2021 - Starší dorost A

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Zbraslav – SK Libuš   1:5 (0:4)

Hráno:      28.09.2021 16:30
Hřiště:      Zbraslav – tráva
Sestava:   Maty – Petr, Abdi, Alf, Zrzi – Hlavi (75' Jirka ), Beny, Kami (77' Menďas), Duby
  (81' Ondra H.) – Alex – Dan
Branky:     4' Alex (Dan), 6' Hlavi (Alex), 23' Dan, 45' Duby (Hlavi), 74' Alex (Zrzi)
 

Na Svatého Václava jsme si předehráli 13. kolo na Zbraslavi, kde nás čekal třetí tým tabulky.

Šlágr kola jsme si nechali na závěr v našem nabitém programu, kdy kluci v deseti dnech odehráli čtvrté utkání a k tomu někteří i zápasy za béčko. Bohužel nás provází i nějaká viróza a tak jsme pro dnešek měli pouze tři kluky na střídání. Ale i tak jsme si jeli pro tři body a odsunutí Zbraslavi na rozdíl 9 bodů.

A zápas začal v naší režii. Běžela čtvrtá minuta a my zahrávali rohový kop, kdy do čistého souboje s domácím brankářem šel Alf, míč brankář vyrazil pod sebe a Alex dobře dohrál situaci a poslal nás do vedení – 0:1. V 6. minutě jsme už vedli o dvě branky. Dobře jsme presovali, získali balón a po nahrávce Alexe se prosadil Hlavi – 0:2. Domácí byli celkem opařeni naší aktivitou, kdy kluci jezdili po zadku po celém hřišti a nenechávali domácí vůbec hrát! Bohužel jsme v tempu nevydrželi a měli trochu slabší desetiminutovku, kdy jsme nechali domácí trochu nadechnout, ale bez nějaké brankové šance. Ve 23. minutě dobře Dan vystihl domácím rozehrávku obránce s brankářem, u balónu byl dříve než brankář, kličkou se ho zbavil a do prázdné se nemýlil – 0:3. To už se hrál svižný fotbal s obou stran, bohužel kdo tempo a rychlost zápasu vůbec nestíhal, tak byl pan rozhodčí, který byl bohužel úplně mimo :-(.
Domácí na nás trochu více přiostřili a některé zákroky, byly už trochu za hranou… Ve 32. minutě dostal rozběhnutý Dan balón za stopery a šel sám na brankáře, ale zezadu ho jasně, ale hlavně viditelně silně zatáhl stoper za ruku a dres, měl být vyloučen! Rozhodčí, který byl od zákroku čtyři metry, ale vůbec nereagoval… Běžela 38. minuta a Dan byl ve vápně i s balónem sestřelen a měla se pískat penalta, zase nic…, za protesty jsem obdržel žlutou kartu, kterou ale rozhodčí napsal do zápisu Menďasovi :-) – jen pro obrázek :-)
Minutu před poločasem jsme přidali další branku, po krásném vysunutí od Hlaviho, byl Duby v nájezdu na brankáře nekompromisní – 0:4. A tímto výsledkem skončil první poločas.

Druhý poločas už z naší strany nebyl tak dominantní, domácí hru vyrovnali a měli pasáže, kdy nás ve středu hřiště přehrávali, ale spíše se hrálo od vápna k vápnu. Bylo vidět, že už toho kluci mají plné kecky, přeci jenom, náročný program, bez možnosti se více prostřídat, byl znát. Ale dál makali. V 74. minutě jsme domácím dali pověstného bůra! Po nahrávce Zrziho se trefil opět Alex – 0:5.

Zápas se blížil ke konci, my jsme domácí, který nehráli vůbec špatně a musím říci, že to byl zatím nejlepší celek, který proti nám v soutěži hrál, do větších šancí nepouštěli. Bohužel opět do děje utkání zasáhl ten, kdo by měl být vidět nejméně, a to pan rozhodčí. Po přetaženém centru byl na brankové čáře malého vápna u balónu dříve Abdi, balón odkopl, domácí útočník kopl do Abdiho, který zařval a pan rozhodčí odpískal pokutový kop pro domácí!!!! Domácí hráč se nemýlil a dal výsledku konečnou podobu na 1:5.

Jsou věci, které nepochopím…, chci po ostřejších zákrocích, aby naše kluky ochránil od zranění, tak za zákroky za hranou nedal a že jich bylo dost, ani jednu žlutou pro domácí a my jsme dostali pět žlutých za běžné souboje! :-))). A pak se kouknu a pan rozhodčí je z Kunratic a je mi to jasné :-))).

Tak jsme dnes alespoň trochu pomstili naše áčko, který doma se Zbraslaví prohrálo!

Kluky dnes musím pochválit za to, že se pořádně vydali a zápas odmakali i přes různé komplikace a zátěž, která nás teď provází!
Jen tak dál kluci, děláte nám velkou radost!!
Ale i dnes jsme se přesvědčili, že se ještě pořád máme co učit, ale hlavně se chceme pořád zlepšovat!!!

< 1 2 3 další >