Archiv článků

Filtrovat

Letní příprava 2020/2021 - Starší dorost

  • informace
  • přátelské utkání
  • přípravné utkání
  • rozpis zápasů

Přípravná utkání – léto 2020/2021 – starší dorost

Začátek letní přípravy 20.7.2020, 18:00, hřiště SK Libuš
 Datum   Den   Čas   Domácí   Hosté   Hřiště  Výsledek
 21.05.2020  ČT  18:00  SK Hostivař  SK Libuš  Hostivař – tráva 1:10 (1:3)
 24.05.2020  NE  17:00  Sokol Kolovraty  SK Libuš  Kolovraty – tráva 5:6 (4:2)
 29.05.2020  PÁ  17:00  SK Libuš  SK Viktoria Žižkov  Zlatníky – tráva 2:1 (1:0)
 30.05.2020  SO  17:00  SK Libuš  FC Slavoj Vyšehrad  Zlatníky – tráva 3:1 (0:1)
 03.06.2020  ST  18:00  SK Libuš  FC Tempo  Písnice – tráva 8:2 (2:1)
 07.06.2020  NE  17:00  FK FC Zličín  SK Libuš  Zličín – tráva 3:5 (2:2)
 11.06.2020  ČT  18:00  TJ Sokol Písnice  SK Libuš  Písnice – tráva 5:5 (2:3)
 13.06.2020  SO  11:00  SK Libuš  ABC Braník  Zlatníky – tráva 5:2 (2:1)
 14.06.2020  NE  14:00  TJ Spartak Žebrák  SK Libuš  Bzová – tráva 1:10 (0:5)
 19.06.2020  PÁ  16:00  SK Libuš  FC Háje JM  Zlatníky – tráva 3:2 (3:2)
 24.06.2020  ST  17:30  SK Libuš SD  SK Libuš MD  Libuš – tráva 6:4 (3:3)
 29.07.2020  ST  17:30  TJ Kunice  SK Libuš  Zrušeno
 31.07.2020  PÁ  16:00  SK Libuš  SK Slavoj Vyšehrad  Zlatníky – tráva 3:2 (1:0)
 01.08.2020  SO  10:30  SK Libuš  SK Střešovice 1911  Písnice – tráva 3:0 (1:0)
 05.08.2020  ST  17:00  AFK Pečky  SK Libuš  Pečky – tráva  
 09.08.2020  NE  16:00  SK Libuš  SK Aritma Praha  Zlatníky – tráva  
 16.08.2020  NE  18:00  SK Libuš  FK Pšovka Mělník  H. Počáply – tráva  
 18.08.2020  ÚT  18:00  SK Libuš  VOŠ Roudnice n/Labem  H. Počáply – tráva  

Zimní příprava 2019/2020 - Starší dorost

  • Aktualizováno
  • informace
  • přátelské utkání
  • přípravné utkání
  • rozpis zápasů

Zimní příprava – 2019/2020 – starší dorost

 Datum   Den   Čas   Domácí   Hosté   Hřiště   Výsledek
 18.01.2020  SO  11:00  SK Libuš  FK Čechie Dubeč  ZT Strašnice – UMT 3:0 (1:0)
 19.01.2020  NE  17:00  TJ Junior Praha  SK Libuš  Junior – UMT 1:3 (0:1)
 25.01.2020  SO  09:00  FK Union Strašnice  SK Libuš  ZT Strašnice – UMT 2:3 (0:0)
 26.01.2020  NE  12:00  SK Libuš  SK Slavia Jesenice  Újezd P4 – UMT 2:7 (0:2)
 02.02.2020  NE  14:00  SK Libuš  FK Dukla JM  ZL SD Gordic – UMT 4:1 (2:1)
 08.02.2020  SO  14:30  SK Libuš  Spartak Hrdlořezy  ZT Strašnice – UMT 4:0 (1:0)
 15.02.2020  SO  12:00  SK Libuš  SK Union Čelákovice  Újezd P4 – UMT 2:3 (2:1)
 23.02.2020  NE  12:00  SK Libuš  FK Pšovka Mělník  Újezd P4 – UMT 3:0 (2:0)
 01.03.2020  NE  10:00  SK Libuš U19  SK Libuš U17  Újezd P4 – UMT 5:3 (3:0)
 07.03.2020  SO  13:00  SK Libuš  FK Kunice  ZT Strašnice – UMT 3:2 (1:2)

Plán přípravy - léto 2019 - Starší dorost

  • Aktualizováno
  • informace
  • přátelské utkání
  • přípravné utkání
  • rozpis zápasů
  • soustředění
  • turnaj

Plán přípravy – léto 2019 – starší dorost

  Datum    Den    Čas    Akce    Hřiště
  29.07.2019   PO   18:00   první trénink   Libuš
  31.07.2019   ST   18:00   Přípravný zápas – Kunice   Libeň
  03.08.2019   SO   17:00   Přípravný zápas – Kladno   Zlatníky
  07.08.2019   ST   17:00   Přípravný zápas – Čelákovice   Čelákovice
  11.08.2019   NE   10:00   Turnaj Dobříš   Dobříš
  12.08.2019   PO   18:30   Přípravný zápas – Jesenice   Zlatníky
  14.08.2019   ST   18:00   Přípravný zápas – Junior   Zlatníky
  17.08.2019   SO     Odjezd na soustředění   Horní Počáply
  20.08.2019   ÚT   17:00   Přípravný zápas – Roudnice   Horní Počáply
  21.08.2019   ST      Návrat ze soustředění   Praha
Srazy na zápasy a treninky budou upřesněny po začátku přípravy.

Zimní liga - 2018/2019 - Starší dorost

  • informace
  • přípravné utkání
  • rozpis zápasů
  • zimní liga

Zimní liga – 2018/2019 – Starší dorost

 Datum   Den   Čas   Domácí   Hosté   Hřiště  Výsledek
 09.12.2018  NE  13:00  Spartak Hrdlořezy  SK Libuš  Strašnice – UMT 1:6 (0:4)
 13.01.2019  NE  11:00  SK Libuš  SK Slavia Kunice  Strašnice – UMT 5:1 (1:1)
 20.01.2019  NE  15:00  SK Libuš  TJ Sokol Řepy  Strašnice – UMT 1:3 (0:1)
 03.02.2019  NE  11:00  Sokol Kolovraty  SK Libuš  Strašnice – UMT 2:3 (1:2)
 10.02.2019  NE  11:00  Sokol Ostředek  SK Libuš  Strašnice – UMT 2:4 (2:0)
 10.03.2019  NE  11:00  AFK Slavoj Podolí  SK Libuš  Strašnice – UMT 1:2 (0:0)
 17.03.2019  NE  09:00  SK Libuš  FK Union Strašnice  Strašnice – UMT 2:1 (0:0)

Při nesehrání utkání z důvodů nepříznivého počasí či jiných závažných důvodů stanoví HK náhradní termíny:     SO 9. února 2019 (pro předehrávky a dohrávky 1. až 4. kola)
                  ­všední dny (po domluvě a podle možností FK Union Strašnice)

V rozpisu může dojít k malým změnám nebo přehozením jednotlivých zápasů z důvody nevyhovujících termínů nebo dojížděcí vzdálenosti jednotlivých mužstev. Změny budou vždy vystaveny na webu.

< 1 2 další >