Archiv článků

Filtrovat

Libuš - Lochkov 11:9 (4:1 1:1 1:5 5:2) - 06.10.2018 - Starší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Libuš – TJ Sokol Lochkov   11:9 (4:1 1:1 1:5 5:2)

Hráno:      06.10.2018 13:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Dan, Martin, Jarda, Tomáš, Ondra S., Ondra P., Maty, Marek, Matias, Vojta, Jáchym,
  Dominik, Honza
Branky:    4× Dan, 3× Ondra S., Martin, Vojta, Matias, Dominik
 

V sobotu po poledni jsme v pátém kole přivítali na domácím stadiónu mančaft z Lochkova. V kabině, před samotným výkopem, jsme si řekli, co chceme hrát a bojovně naladěni jsme šli do zápasu.

Do první čtvrtiny jsme vstoupili velice dobře a po brankách Dana, Martina, Vojty a Ondry S. jsme šli do tříbrankového náskoku, protože soupeř se dokázal prosadit pouze jednou. Vše nasvědčovalo tomu, že by pro nás mohl zápas probíhat celkem hladce. Ale opak byl pravdou.

Druhá čtvrtina už byla mnohem víc vyrovnaná a tomu odpovídal i její výsledek. Po naší páté brance, kterou zařídil Dominik a byla to jeho první trefa v libušských barvách, k čemuž mu gratuluji, se prosadil i soupeř a jelikož už víc gólů v této části hry nepadlo, skončila tahle sedmnáctiminutovka nerozhodně.

Ve třetí části zápasu jsme vypadli úplně z role a nechali hrát soupeře, který svým výkonem zadělal ještě na pořádné drama. Postupně nám nastřílel pět branek, a protože my se dokázali prosadit jen jednou a to díky Danovi, soupeř dokázal skóre otočit a my náhle prohrávali.

Ale čtvrtá čtvrtina zas patřila nám a borci předvedli výborný výkon. Bylo na nich vidět, že chtějí, aby tři body zůstaly doma na Libuši. Zásluhou Dana a Ondry S., kteří se trefili dvakrát a Matiase, soupeři vrátili pětibrankový „výprask“ ze třetí čtvrtiny a vrátili vedení zpět na naší stranu. Nakonec z toho byla výhra o dvě branky, ale drama až do konečného hvizdu.

Borci dnes předvedli znovu dobrý výkon a zaslouží si pochvalu a velký potlesk. Jen se musíme naučit koncentrovat na celý zápas, protože jsme si dnes dokázali, že žádné sebevětší vedení není zárukou vítězného konce.

Spoje - Libuš 2:18 (0:7 0:3 2:5 0:3) - 27.09.2018 - Starší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

TJ Spoje Praha – SK Libuš   2:18 (0:7 0:3 2:5 0:3)

Hráno:      27.09.2018 17:00
Hřiště:      Dubeč – tráva
Sestava:   Dan, Tomáš, Jarda, Ondra S., Maty, Kuba, Helča, Ondra P., Marek, Matias, Dominik
Branky:    7× Ondra S., 3× Dan, 2× Jarda, 2× Tomáš, Maty, Ondra P., Marek, Helča
 

Další zápas jsme odehráli v trochu netradičním čase a to ve čtvrtek od sedmnácti hodin na stadiónu ve Vysočanech. I když rozměr hřiště, které soupeř postavil, neodpovídal velikostně ani rozměrům hřiště pro mladší přípravku, nechali jsme to být a v kabině jsme si řekli, že si v zápase aspoň potrénujeme hru na zhuštěném prostoru a budeme muset rychleji dávat balón od nohy, abychom o něj nepřišli.

Od první minuty jsme na soupeře vlétli jako uragán a prakticky ho nepustili z jeho obrané poloviny. I když nám malá hrací plocha a hodně zhuštěný prostor dělaly docela problémy, dokázali jsme se v první čtvrtině prosadit hned sedmkrát a tím rozhodli o osudu utkání.

V průběhu zápasu naši borci i borkyně začali postupně chápat, že na tak malém prostoru nemá smysl dělat víc jak jednu kličku a dali na naši radu „jedna klička a přihrát“ a tak se i naše hra začala ještě víc zlepšovat a přinášela i hezké fotbalové okamžiky. V druhé čtvrtině toho byla důkazem rychlá kombinace na půli hřiště, průniková přihrávka na Dana, který zatáhl míč až k rohovému praporku odkud poslal centr před bránu a Tomáš krásně zavěsil hlavou.

Od této chvíle kluci i holky pochopili, že rvát míč středem hřiště nemá smysl a veškeré akce zakládali po krajích a to přinášelo kýžené ovoce a krásné góly. Zápas jsme nakonec zvládli s přehledem a připsali si třetí vítězství v sezóně.

Celý tým si zaslouží za předvedený výkon velkou pochvalu i potlesk, který nakonec sklidili i od našich příznivců a rodičů. V příštím kole změříme síly s borci z Lochkova a to v sobotu 6.10. od 13:15 na domácím pažitu.

Tak nás přijďte podpořit!!!

Libuš - Královice 8:9 (0:3 2:1 3:3 3:2) - 22.09.2018 - Starší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Libuš – TJ Sokol Královice   8:9 (0:3 2:1 3:3 3:2)

Hráno:      22.09.2018 13:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Dan, Jarda, Tomáš, Ondra S., Ondra P., Kuba, Maty, Helča, Marek, Matias, Vojta,
  Tomáš P.
Branky:     6× Jarda, Ondra S., Tomáš
 

V sobotu, v dalším mistrovském utkání, jsme na domácí půdě přivítali mužstvo Královic. Dal se očekávat vyrovnaný zápas, protože obě dvě mužstva, v rozjíždějící se sezóně, ještě nepoznali přemožitele. V šatně před zápasem jsme si řekli, co budeme hrát a hlavně, že do toho jdeme naplno hned od začátku.

Bohužel se nám to nepovedlo dodržet a začátek zápasu jsme zaspali a nechali hrát jen soupeře. Výsledkem toho bylo, že jsme museli třikrát lovit míč pouze z naší sítě a velmi dobře hrající soupeř si tak vypracoval slušný náskok do další fáze zápasu.

O přestávce jsme si znovu zopakovali, co dnes chceme hrát a šli na druhou čtvrtinu. Ta z naší strany byla už mnohem vydařenější a soupeř začínal chápat, že Libuš se jen tak nevzdává. Dnešní zápas patřil především Jardovi, který z našich osmi branek vstřelil hned šest. Velká gratulace Jardo, jen tak dál. Ve druhé části jsme se díky Jardovi prosadili dvakrát a soupeři dovolili skórovat pouze jednou. A tak průběžný výsledek po poločase byl 2:4 v náš neprospěch.

Od třetí čtvrtiny se začal hrát opravdu kvalitní fotbal z obou stran a jedna hezčí akce střídala druhou. Za nás se dokázal prosadit Ondra S. a další dva góly přidal znovu Jarda. Kluci z Královic, ale nechtěli zůstat pozadu a dokázali nám vstřelit taky tři branky. A tak jsme do poslední sedmnácti minutovky vstupovali se ztrátou dvou branek.

Tu se nám ale opět díky Jardovi podařilo rychle smazat a zápas byl najednou vyrovnaný. Bohužel jsme ale dovolili soupeři dvakrát za sebou se prosadit a museli opět dohánět ztrátu. Na tu už se nám podařilo reagovat jen jednou, když se trefil do černého Tomáš, a tak po infarktovém závěru, jsme odcházeli poraženi nejtěsnějším možným rozdílem.

Ale kluci i holky mohli za svůj výkon odcházet se vztyčenou hlavou. Všem patří za jejich výkon velké dík a ještě větší potlesk. Dnes všichni předvedli opravdu dobrý výkon. Jen tak dál!!! Díky samozřejmě patří i rodičům i fanouškům, kteří nás přišli podpořit a celý zápas nás hlasitě podporovali.

Dubeč - Libuš 5:20 (2:5 0:5 3:3 0:7) - 15.09.2018 - Starší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

FK Čechie Dubeč – SK Libuš   5:20 (2:5 0:5 3:3 0:7)

Hráno:      15.09.2018 09:00
Hřiště:      Dubeč – tráva
Sestava:   Dan, Martin, Tomáš, Jarda, Ondra S., Maty, Kuba, Helča, Marek, Matias, Vojta, Tomáš
Branky:    4× Ondra S., 4× Jarda, 3× Matias, 3× Helča, 2× Maty, 2× Dan, Marek, Vojta
 

Na druhé kolo nové sezóny jsme v sobotu vyrazili na venkovní zápas a cílem nám byl stadion v Dubči. Výkop byl stanoven již na devátou hodinu ranní a tak jsme si museli malinko přivstat. Soupeř v prvním kole, stejně jako my, vysoko zvítězil a tak se dal očekávat vyrovnaný zápas.

Z počátku se hrálo na dost vlhkém, ale velmi dobře upraveném terénu a našim borcům a borkyním to dělalo docela problémy. Hned od první minuty se do nás soupeř pořádně zakousl a celých pět minut nás skoro nepustil z naší obranné poloviny. Výsledkem toho byl gól v naší síti a soupeř šel do vedení. Obdržená branka jako by nás nakopla a hru jsme začali postupně vyrovnávat. A to mělo za následek i vyrovnání skóre, když se za nás trefil Matias. Pak nám soupeř opět odskočil na rozdíl jedné branky, ale náskok jsme stačili rychle smazat, když se důraznou hrou prosadil Vojta. Od téhle chvíle jsme už otěže zápasu přebrali my a začali se více prosazovat. Postupně se trefil Ondra S., Jarda a Maty. A my tak první čtvrtinu vyhráli 5:2.

Ta druhá byla zcela v naší režii a nedovolili jsme soupeři se ani jednou prosadit. Naopak my to zvládli znovu celkem pětkrát a dokázali tak soupeři odskočit na rozdíl pěti gólů. Jako první se trefil Jarda z nařízené penalty po té, co soupeř zahrál ve vápně rukou. Pak se dvakrát prosadil Matias a po něm ještě znovu Jarda a Helča.

Ve třetí části zápasu se soupeř ještě nadechl a chtěl zápas zdramatizovat. Opět nás, tak jako na začátku zápasu, doslova přišpendlil na naší polovině a nebýt skvěle chytajícího Kuby, mohlo být ještě zaděláno na drama. Z toho množství střel, kterými nás soupeř zasypal, za své záda pustil jen tři a výrazně tak přispěl k tomu, že výsledek třetí čtvrtiny skončil smírně 3:3. Za nás se prosadil dvakrát Ondra S. a jeden gól přidal Marek.

Poslední čtvrtina gólově patřila opět jenom nám. Po dvou brankách Dana a Helči se ještě prosadili Maty, Ondra S. a Jarda a my tak mohli slavit vítězství 20:5.

Dnes všichni zaslouží velký potlesk a poděkování za předvedený výkon. Všichni až na pár chvilek hráli naplno a plnili to, co jsme si před zápasem řekli. Poděkování patří i soupeři a fanouškům a rodičům, kteří nás celý zápas podporovali. Třetí kolo odehrajeme opět na domácí půdě a to v sobotu 22.9. od 13:15.
Soupeřem nám bude mužstvo z Královic, tak nás přijďte podpořit!

< 1 2 3 4 5 6 7 další >