Archiv článků

Filtrovat

Halový turnaj Říčany - 04.03.2023 - Starší přípravka

 • fotogalerie
 • informace
 • turnaj
 • zápasy

Halový turnaj Říčany – 7. místo

Hráno:        04.03.2023, 12:40 – 17:00
Hřiště:       Říčany – hala Fialka
Sestava:     Marek – Séba, Jumpy, Eliáš, Nazar, Arsenii, Vasyl, Vojta, Bin, Tom, Kuba
Branky:     Jumpy, Tom, Séba, Bin

Na poslední letošní halový turnaj jsme jeli v sobotu odpoledne znovu do haly Na Fialce. Podle rozlosování nás čekaly těžké zápasy a bylo to znát hned od začátku.

V prvním zápase s Xaverovem jsme dostali na rozjezd 0:4.

Ve druhém zápase se nám docela zadařilo a po parádně zvládnuté nátlakové hře jsme porazili béčko Bohnic 3:1 brankami Jumpyho, Toma a Séby.

Ve třetím zápase jsme dostali 0:8 od kluků z Hájů ročníku 2014 a zjistili, že fotbal se dá hrát i v tomto věku naplno a rychle.

V zápasech o umístění jsme nejprve prohráli s áčkem Bohnic 0:1 a v posledním utkání porazili jejich béčko gólem Bina 1:0 a skončili tak na celkově sedmém místě.

Dobrý výsledek, dobrá hra, uvidíme, jak nám to půjde dál.

Výsledky zápasů:

Základní skupina
   SK Libuš    SC Xaverov 0:4
   SK Libuš    TJ Slovan Bohnice B 3:1
   SK Libuš    FC Háje JM 0:8
Vyřazovací boje
   SK Libuš     TJ Slovan Bohnice A 0:1
Zápas o 5. místo
   SK Libuš     TJ Slovan Bohnice B 1:0

Halový turnaj Říčany - 25.02.2023 - Starší přípravka

 • fotogalerie
 • informace
 • turnaj
 • zápasy

Halový turnaj Říčany – 5. místo

Hráno:    25.02.2023, 13:00 – 16:00
Hřiště:    Říčany – Sportovní hala ve Škroupově ulici
 
Sestava:    Mára – Séba, Vojta, Nazar, Honza, Arsenii, Jumpy, Pepa, Bin, Tom, Vasyl, David
 
Branky:    4× Honza, 1× Bin

Po delší přestávce jsme se zúčastnili dalšího halového turnaje, tentokrát v nově zrekonstruované hale ve Škroupově ulici v Říčanech. Kluků jsme zkusili pozvat víc, aby si všichni dostatečně zahráli.

První zápas proti Hrdlořezům se nám moc nepovedl a výsledek 0:5 hovoří jasně. Kupodivu se ale kluci do dalších zápasů tímto nepovedeným výsledkem nakopli a další výsledky už byli mnohem lepší.

Kostelec u Křížku jsme porazili po dvou brankách Honzy a jedné Bina 3:1 a v posledním zápase ve skupině jsme hráli o postup mezi čtyři nejlepší.

S týmem z Říčan jsme však pouze remizovali 0:0 a tak díky lepšímu skóre postoupili domácí a my bohužel zase hráli jen skupinu o páté až osmé místo.

Třeboradice jsme v dalším kole vyřazovacích bojů porazili po velké převaze jen 1:0 parádní brankou Honzy a šli se připravit na poslední náš zápas o páté místo proti Babicím.

Po pěkné kombinaci Bina s Honzou jsme vstřelili vedoucí branku, ale postupem času nás soupeř zatlačil do obrany a nakonec střelou do prázdné branky vyrovnal na konečných 1:1. Šlo se na penalty. První naší proměnil Jumpy a soupeřův střelec vyrovnal, druhou neproměnil ani Arsenii ani soupeřův exekutor a třetí proměnili Honza i soupeř. Muselo se pokračovat dál, a protože si náš brankář Marek věřil, šel kopat a proměnil. Vzápětí soupeřovu střelu chytil a zařídil nám tak celkově páté místo v turnaji.

Prozatím nejlepší výsledek v zimní přípravě a konečně snad povzbuzení do budoucích zápasů. Výborně, blahopřejeme!

Výsledky zápasů:

Základní skupina
   SK Libuš    Spartak Hrdlořezy 0:5
   SK Libuš    SK Kostelec u Křížků 3:1
   SK Libuš    SK Říčany 0:0
Vyřazovací boje
   SK Libuš     SK Třeboradice 1:0
Zápas o 5. místo
   SK Libuš     TJ Sokol Babice 1:1 (3:2 p.k.)

Halový turnaj Říčany - 29.01.2023 - Starší přípravka

 • fotogalerie
 • informace
 • turnaj
 • zápasy

Halový turnaj Říčany – 7. místo

Hráno:    29.01.2023, 12:30 – 17:00
Hřiště:    Říčany – hala Fialka
 
Sestava:    Mára – Séba, Eliáš, Radek, Honza, Nazar, Vojta, Adam, Pepa, Arsenii
 
Branky:    2× Adam, 2× Arsenii, Honza, Séba

Další sobotní odpoledne jsme se opět rozhodli strávit se svými svěřenci v hale Na Fialce. Tentokrát byl los trochu milosrdnější, a tak se nám jelo zase o trochu veseleji. Tentokrát jsme jeli téměř v plné sestavě, nikdo nebyl nemocen ani se neomluvil, kromě Jumpyho.

Od prvního utkání šel do branky Mára a zdálo se, že to byla dobrá volba. Turnaj jsme zahájili bezbrankovou remízou s klukama z Bohnic. V následujícím utkání jsme po brankách Séby a Arseniiho z penalty po ruce brankáře venku z pokutového území porazili 2:0 béčko Boleslavi a šli se chystat na poslední utkání ve skupině proti Hradišťku. Ti nás po vyrovnaném boji porazili po jediné zbytečné chybě při hře dozadu 0:1 a my se šli chystat jen díky horšímu skóre než Bohnice na utkání ve skupině o páté až osmé místo.

V souboji proti Pragovce se nám moc nedařila hra dopředu a na některých hráčích začínala být znát únava a výsledek 0:1 v náš neprospěch byl asi spravedlivý. Utkání o sedmé místo jsme začali velice dobře a po parádní akci celé čtveřice vstřelil Honza náš nejhezčí gól po parádní Radkově nahrávce. Druhý gól vybojoval Arsenii a míč doslova dokopal do prázdné branky. Třetí a čtvrtý gól přidal Adam po několika dalších pěkných akcích a tak jsme tentokrát obsadili parádní sedmé místo.
Snad už se blýská na lepší časy a další výsledky a umístění už budou jen lepší.

 

Výsledky zápasů:

Základní skupina
   SK Libuš    TJ Slovan Bohnice 0:0
   SK Libuš    Mladá Boleslav B 2:0
   SK Libuš    Slovan Hradišťko 0:1
Vyřazovací boje
   SK Libuš     TJ Praga 0:1
Zápas o 7. místo
   SK Libuš     Mladá Boleslav B 4:0

Halový turnaj Říčany - 15.01.2023 - Starší přípravka

 • fotogalerie
 • informace
 • turnaj
 • zápasy

Halový turnaj Říčany – 8. místo

Hráno:    15.01.2023, 08:30 – 12:30
Hřiště:    Říčany – hala Fialka
 
Sestava:    Pepa – Séba, Jumpy, Mára, Adam, Vojta, Radek, Kuba, Arsenii, Vasil
 
Branky:    Séba

Cestou na první turnaj v tomto roce jsme se všichni těšili, že konečně postoupíme do vyšších pater vyřazovacích bojů. Bohužel se nám od začátku turnaje opět nedařilo moc se dostávat na útočnou polovinu hřiště a ohrozit soupeřova brankáře nějakou střelou. V prvním zápase šel chytat Marek, ale moc mu to nešlo, a tak jsme dostali od Pragovky 0:4.
V dalším zápase jsme brankáře prostřídali a chytat šel Adam. Ani tomu to v brance moc nešlo, kluci v poli mu taky moc nepomohli a tak jsme znovu dostali 0:4, tentokrát od Baníku Stříbro.
Do posledního zápasu ve skupině šel do branky Pepa a od Viktorky Žižkov gólů dostal pět (0:5). Ve skupině poslední místo a opět dolní polovina pavouka.

V zápasech o umístění jsme ještě prohráli s Kamenným Přívozem 0:3 a v souboji o poslední místo se nám konečně podařilo dát gól po pěkně rozehraném rohu Sébou. Vzápětí jsme však dva dostali a nakonec prohráli s týmem Dolních Jirčan 1:2. Nám se za celý turnaj opět nepodařilo dát moc gólů a ani jsme si to moc neužili. Ke spokojenosti je totiž potřeba vyhrávat a k tomu je potřeba trochu víc přidat hlavně srdíčko. Jinak to bohužel nejde. Nevadí, snad to příště bude lepší.
 

Výsledky zápasů:

Základní skupina
   SK Libuš    TJ Praga 0:4
   SK Libuš    Baník Stříbro 0:4
   SK Libuš    Viktorka Žižkov 0:5
Vyřazovací boje
   SK Libuš     Kamenný Přívoz 0:3
Zápas o 7. místo
   SK Libuš     Dolní Jirčany 1:2

< 1 2 další >