Archiv článků

Filtrovat

SK Libuš - výročí 100 let založení - Starší přípravka

 • informace

V týmu starší přípravky hrají fotbal kluci a holky ve věku devět až jedenáct let, kteří se stále ještě učí fotbalovým základům. Zápasy hrají na čtvrtinu hřiště s jedním brankářem a pěti hráči v poli na čtyřikrát sedmnáct minut. Všichni se střídají v brance i v poli na různých pozicích, aby se do budoucna naučili hrát fotbal co možná nejlépe. Výkonnost těchto hráčů je samozřejmě velice rozdílná, ale šanci musí dostat každý, protože často se stává, že i ti na začátku méně šikovní se časem vypracují na jedny z vůdčích typů týmu. My je v této kategorii učíme zpracovávat balón po přihrávce po zemi i vzduchem, krátké i dlouhé přihrávky, kličky a finty na všechny strany, střílet góly všemi možnými způsoby a mnoho a mnoho dalších fotbalových dovedností.
Poslední dobou se nám daří vychovávat čím dál více šikovných fotbalistů, kterým se snad stane fotbal zábavou na celý život, stejně jako nám, jejich trenérům.

Halový turnaj Říčany - 04.03.2023 - Starší přípravka

 • fotogalerie
 • informace
 • turnaj
 • zápasy

Halový turnaj Říčany – 7. místo

Hráno:        04.03.2023, 12:40 – 17:00
Hřiště:       Říčany – hala Fialka
Sestava:     Marek – Séba, Jumpy, Eliáš, Nazar, Arsenii, Vasyl, Vojta, Bin, Tom, Kuba
Branky:     Jumpy, Tom, Séba, Bin

Na poslední letošní halový turnaj jsme jeli v sobotu odpoledne znovu do haly Na Fialce. Podle rozlosování nás čekaly těžké zápasy a bylo to znát hned od začátku.

V prvním zápase s Xaverovem jsme dostali na rozjezd 0:4.

Ve druhém zápase se nám docela zadařilo a po parádně zvládnuté nátlakové hře jsme porazili béčko Bohnic 3:1 brankami Jumpyho, Toma a Séby.

Ve třetím zápase jsme dostali 0:8 od kluků z Hájů ročníku 2014 a zjistili, že fotbal se dá hrát i v tomto věku naplno a rychle.

V zápasech o umístění jsme nejprve prohráli s áčkem Bohnic 0:1 a v posledním utkání porazili jejich béčko gólem Bina 1:0 a skončili tak na celkově sedmém místě.

Dobrý výsledek, dobrá hra, uvidíme, jak nám to půjde dál.

Výsledky zápasů:

Základní skupina
   SK Libuš    SC Xaverov 0:4
   SK Libuš    TJ Slovan Bohnice B 3:1
   SK Libuš    FC Háje JM 0:8
Vyřazovací boje
   SK Libuš     TJ Slovan Bohnice A 0:1
Zápas o 5. místo
   SK Libuš     TJ Slovan Bohnice B 1:0

Halový turnaj Říčany - 25.02.2023 - Starší přípravka

 • fotogalerie
 • informace
 • turnaj
 • zápasy

Halový turnaj Říčany – 5. místo

Hráno:    25.02.2023, 13:00 – 16:00
Hřiště:    Říčany – Sportovní hala ve Škroupově ulici
 
Sestava:    Mára – Séba, Vojta, Nazar, Honza, Arsenii, Jumpy, Pepa, Bin, Tom, Vasyl, David
 
Branky:    4× Honza, 1× Bin

Po delší přestávce jsme se zúčastnili dalšího halového turnaje, tentokrát v nově zrekonstruované hale ve Škroupově ulici v Říčanech. Kluků jsme zkusili pozvat víc, aby si všichni dostatečně zahráli.

První zápas proti Hrdlořezům se nám moc nepovedl a výsledek 0:5 hovoří jasně. Kupodivu se ale kluci do dalších zápasů tímto nepovedeným výsledkem nakopli a další výsledky už byli mnohem lepší.

Kostelec u Křížku jsme porazili po dvou brankách Honzy a jedné Bina 3:1 a v posledním zápase ve skupině jsme hráli o postup mezi čtyři nejlepší.

S týmem z Říčan jsme však pouze remizovali 0:0 a tak díky lepšímu skóre postoupili domácí a my bohužel zase hráli jen skupinu o páté až osmé místo.

Třeboradice jsme v dalším kole vyřazovacích bojů porazili po velké převaze jen 1:0 parádní brankou Honzy a šli se připravit na poslední náš zápas o páté místo proti Babicím.

Po pěkné kombinaci Bina s Honzou jsme vstřelili vedoucí branku, ale postupem času nás soupeř zatlačil do obrany a nakonec střelou do prázdné branky vyrovnal na konečných 1:1. Šlo se na penalty. První naší proměnil Jumpy a soupeřův střelec vyrovnal, druhou neproměnil ani Arsenii ani soupeřův exekutor a třetí proměnili Honza i soupeř. Muselo se pokračovat dál, a protože si náš brankář Marek věřil, šel kopat a proměnil. Vzápětí soupeřovu střelu chytil a zařídil nám tak celkově páté místo v turnaji.

Prozatím nejlepší výsledek v zimní přípravě a konečně snad povzbuzení do budoucích zápasů. Výborně, blahopřejeme!

Výsledky zápasů:

Základní skupina
   SK Libuš    Spartak Hrdlořezy 0:5
   SK Libuš    SK Kostelec u Křížků 3:1
   SK Libuš    SK Říčany 0:0
Vyřazovací boje
   SK Libuš     SK Třeboradice 1:0
Zápas o 5. místo
   SK Libuš     TJ Sokol Babice 1:1 (3:2 p.k.)

Halový turnaj Říčany - 29.01.2023 - Starší přípravka

 • fotogalerie
 • informace
 • turnaj
 • zápasy

Halový turnaj Říčany – 7. místo

Hráno:    29.01.2023, 12:30 – 17:00
Hřiště:    Říčany – hala Fialka
 
Sestava:    Mára – Séba, Eliáš, Radek, Honza, Nazar, Vojta, Adam, Pepa, Arsenii
 
Branky:    2× Adam, 2× Arsenii, Honza, Séba

Další sobotní odpoledne jsme se opět rozhodli strávit se svými svěřenci v hale Na Fialce. Tentokrát byl los trochu milosrdnější, a tak se nám jelo zase o trochu veseleji. Tentokrát jsme jeli téměř v plné sestavě, nikdo nebyl nemocen ani se neomluvil, kromě Jumpyho.

Od prvního utkání šel do branky Mára a zdálo se, že to byla dobrá volba. Turnaj jsme zahájili bezbrankovou remízou s klukama z Bohnic. V následujícím utkání jsme po brankách Séby a Arseniiho z penalty po ruce brankáře venku z pokutového území porazili 2:0 béčko Boleslavi a šli se chystat na poslední utkání ve skupině proti Hradišťku. Ti nás po vyrovnaném boji porazili po jediné zbytečné chybě při hře dozadu 0:1 a my se šli chystat jen díky horšímu skóre než Bohnice na utkání ve skupině o páté až osmé místo.

V souboji proti Pragovce se nám moc nedařila hra dopředu a na některých hráčích začínala být znát únava a výsledek 0:1 v náš neprospěch byl asi spravedlivý. Utkání o sedmé místo jsme začali velice dobře a po parádní akci celé čtveřice vstřelil Honza náš nejhezčí gól po parádní Radkově nahrávce. Druhý gól vybojoval Arsenii a míč doslova dokopal do prázdné branky. Třetí a čtvrtý gól přidal Adam po několika dalších pěkných akcích a tak jsme tentokrát obsadili parádní sedmé místo.
Snad už se blýská na lepší časy a další výsledky a umístění už budou jen lepší.

 

Výsledky zápasů:

Základní skupina
   SK Libuš    TJ Slovan Bohnice 0:0
   SK Libuš    Mladá Boleslav B 2:0
   SK Libuš    Slovan Hradišťko 0:1
Vyřazovací boje
   SK Libuš     TJ Praga 0:1
Zápas o 7. místo
   SK Libuš     Mladá Boleslav B 4:0

< 1 2 další >