Archiv článků

Filtrovat

Hamr - Libuš 10:3 (1:0 1:1 2:1 6:1) - 06.09.2019 - Starší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Hamr – SK Libuš   10:3 (1:0 1:1 2:1 6:1)

Hráno:      06.09.2019 16:30
Hřiště:      ČAFC – UMT
Sestava:   Ondra, Hody, Kuba, Šimon, Dominik, Filip, Tomáš, Séba, Pavel, Alex, Jirka, Honza V.,
  Honza N.
Branky:     2× Alex, Hody
 

Letní fotbalová přestávka je již minulostí a my už máme za sebou první mistrovský zápas nové sezóny. Ten jsme odehráli v pátek odpoledne na hřišti ČAFC proti mančaftu SK Hamr. Na první zápas jsme nominovali všechny borce, aby si i ti, kteří k nám přišli z mladší přípravky, vyzkoušeli větší hrací plochu a rozestavení 5+1.

Zápas jsme nezačali vůbec špatně a hned od začátku jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu. Bohužel se nám nepodařilo z našeho tlaku skórovat a soupeř se začal pomalu dostávat do zápasu. Hra byla v první čtvrtině vcelku vyrovnaná a svědčí o tom i hubené skóre 1:0, kdy se dokázal prosadit soupeř.

Druhá čtvrtina byla přesnou kopií té první a hra se přelévala z jedné strany na druhou a obě mužstva si nevytvářela příliš brankových situací. Ale nakonec přeci jen dvě branky k vidění byly. Svůj druhý gól přidal soupeř a my jsme si taky poprvé v letošní nové sezóně mohli zakřičet „gól“, když se trefil Alex.

Ve třetí čtvrtině už nám malinko začali docházet síly a více ze hry začínal mít soupeř. Tomu se povedlo dvakrát prosadit a začal pomalu kontrolovat hru. Naší odpovědí byla druhá branka Alexe, když dokázal utéct soupeřově obraně a střelou k tyči zakončit.

Poslední část zápasu nám bohužel vůbec nevyšla a soupeř jí vyhrál poměrem 6:1, když naší jedinou branku v této části hry přidal Hody.

I když z toho byla nakonec docela vysoká prohra, tak není důvod věšet hlavu. Máme za sebou teprve první zápas sezóny a na naši otázku v kabině po zápase, jestli si kluci zápas užili a zahráli si fotbal, všichni jednohlasně odpověděli, že „ANO“.

Fotbal přeci hrajeme především pro zábavu a ne jenom pro výsledky.

Uhříněves - Libuš 5:15 (2:7 3:8) - 25.05.2019 - Starší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Čechie Uhříněves – SK Libuš   5:15 (2:7 3:8)

Hráno:      25.05.2019 09:00
Hřiště:      Uhříněves – tráva
Sestava:   Dan, Tomáš, Jarda, Martin, Ondra S., Maty, Kuba, Alex, Ondra P., Marek, Matias, David
Branky:    3× Jarda, 3× Maty, 2× Dan, 2× David, Tomáš, Matias, Ondra S., Martin, Jáchym
 

K dalšímu zápasu jarní části sezóny jsme jeli do krásného fotbalového areálu v Uhříněvsi. Začátek zápasu byl naplánován již od devíti hodin ráno a tak jsme se trochu obávali, aby kluci neprospali začátek. Ale hned od prvních minut nás borci vyváděli z omylu. Po dohodě s trenéry soupeře jsme zápas odehráli na dva poločasy mimo obvyklých čtyř čtvrtin.

Hned od začátku zápasu jsme se na dokonale připraveném trávníku do soupeře doslova zakousli a prakticky po celou dobu drželi otěže zápasu pevně v rukou. Tentokrát jsme střídali Kubu a Máru v bráně, takže si oba zachytali a předváděli skvělé zákroky. Kluci v poli předváděli nádherné fotbalové akce, které obsahovaly všechno, co by měly mít. Průnikové přihrávky, zabíhání si za soupeřovu obranu, kluci měli hlavu nahoře a tím pádem i přehled ve hře. Výsledkem toho byla celkem jasná výhra, ale více než výsledek nás těší to, jakou hrou se kluci prezentovali. Bylo na nich vidět, že si naše rady před zápasem vzali k srdci a u samotné hry přemýšleli.

Za dnešní výkon nezbývá nic jiného, než kluky pochválit!!! Dnes opravdu hráli jako jeden tým. Jen tak dál borci!!! Poděkování patří i fanouškům a rodičům, co nás přijeli podpořit.
Další zápas sehrajeme v sobotu 1.6. od 13:15 proti sousedním Cholupicím, tak nás přijďte podpořit.

Libuš - Lochkov 11:9 (4:1 1:1 1:5 5:2) - 06.10.2018 - Starší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Libuš – TJ Sokol Lochkov   11:9 (4:1 1:1 1:5 5:2)

Hráno:      06.10.2018 13:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Dan, Martin, Jarda, Tomáš, Ondra S., Ondra P., Maty, Marek, Matias, Vojta, Jáchym,
  Dominik, Honza
Branky:    4× Dan, 3× Ondra S., Martin, Vojta, Matias, Dominik
 

V sobotu po poledni jsme v pátém kole přivítali na domácím stadiónu mančaft z Lochkova. V kabině, před samotným výkopem, jsme si řekli, co chceme hrát a bojovně naladěni jsme šli do zápasu.

Do první čtvrtiny jsme vstoupili velice dobře a po brankách Dana, Martina, Vojty a Ondry S. jsme šli do tříbrankového náskoku, protože soupeř se dokázal prosadit pouze jednou. Vše nasvědčovalo tomu, že by pro nás mohl zápas probíhat celkem hladce. Ale opak byl pravdou.

Druhá čtvrtina už byla mnohem víc vyrovnaná a tomu odpovídal i její výsledek. Po naší páté brance, kterou zařídil Dominik a byla to jeho první trefa v libušských barvách, k čemuž mu gratuluji, se prosadil i soupeř a jelikož už víc gólů v této části hry nepadlo, skončila tahle sedmnáctiminutovka nerozhodně.

Ve třetí části zápasu jsme vypadli úplně z role a nechali hrát soupeře, který svým výkonem zadělal ještě na pořádné drama. Postupně nám nastřílel pět branek, a protože my se dokázali prosadit jen jednou a to díky Danovi, soupeř dokázal skóre otočit a my náhle prohrávali.

Ale čtvrtá čtvrtina zas patřila nám a borci předvedli výborný výkon. Bylo na nich vidět, že chtějí, aby tři body zůstaly doma na Libuši. Zásluhou Dana a Ondry S., kteří se trefili dvakrát a Matiase, soupeři vrátili pětibrankový „výprask“ ze třetí čtvrtiny a vrátili vedení zpět na naší stranu. Nakonec z toho byla výhra o dvě branky, ale drama až do konečného hvizdu.

Borci dnes předvedli znovu dobrý výkon a zaslouží si pochvalu a velký potlesk. Jen se musíme naučit koncentrovat na celý zápas, protože jsme si dnes dokázali, že žádné sebevětší vedení není zárukou vítězného konce.

Spoje - Libuš 2:18 (0:7 0:3 2:5 0:3) - 27.09.2018 - Starší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

TJ Spoje Praha – SK Libuš   2:18 (0:7 0:3 2:5 0:3)

Hráno:      27.09.2018 17:00
Hřiště:      Dubeč – tráva
Sestava:   Dan, Tomáš, Jarda, Ondra S., Maty, Kuba, Helča, Ondra P., Marek, Matias, Dominik
Branky:    7× Ondra S., 3× Dan, 2× Jarda, 2× Tomáš, Maty, Ondra P., Marek, Helča
 

Další zápas jsme odehráli v trochu netradičním čase a to ve čtvrtek od sedmnácti hodin na stadiónu ve Vysočanech. I když rozměr hřiště, které soupeř postavil, neodpovídal velikostně ani rozměrům hřiště pro mladší přípravku, nechali jsme to být a v kabině jsme si řekli, že si v zápase aspoň potrénujeme hru na zhuštěném prostoru a budeme muset rychleji dávat balón od nohy, abychom o něj nepřišli.

Od první minuty jsme na soupeře vlétli jako uragán a prakticky ho nepustili z jeho obrané poloviny. I když nám malá hrací plocha a hodně zhuštěný prostor dělaly docela problémy, dokázali jsme se v první čtvrtině prosadit hned sedmkrát a tím rozhodli o osudu utkání.

V průběhu zápasu naši borci i borkyně začali postupně chápat, že na tak malém prostoru nemá smysl dělat víc jak jednu kličku a dali na naši radu „jedna klička a přihrát“ a tak se i naše hra začala ještě víc zlepšovat a přinášela i hezké fotbalové okamžiky. V druhé čtvrtině toho byla důkazem rychlá kombinace na půli hřiště, průniková přihrávka na Dana, který zatáhl míč až k rohovému praporku odkud poslal centr před bránu a Tomáš krásně zavěsil hlavou.

Od této chvíle kluci i holky pochopili, že rvát míč středem hřiště nemá smysl a veškeré akce zakládali po krajích a to přinášelo kýžené ovoce a krásné góly. Zápas jsme nakonec zvládli s přehledem a připsali si třetí vítězství v sezóně.

Celý tým si zaslouží za předvedený výkon velkou pochvalu i potlesk, který nakonec sklidili i od našich příznivců a rodičů. V příštím kole změříme síly s borci z Lochkova a to v sobotu 6.10. od 13:15 na domácím pažitu.

Tak nás přijďte podpořit!!!

< 1 2 3 4 5 6 7 8 další >