Libuš - Vršovice 1:3 (1:2) - 06.04.2019 - Mladší dorost

Články > Mladší dorost > Libuš - Vršovice 1:3 (1:2)  |  06.04.2019

SK Libuš – SK Union Vršovice   1:3 (1:2)

Sestava:   Ďuriník – Mirvald, Srb, Šenk, Dutčak – Beneš – Adamopulos, Slanina, Waiz, Holý – Tverdyj
Střídali:   Karabynosh, Štulík, Procházka
Branky:    28´ Waiz (1:0), 32´ (1:1); 40´ (1:2); 42´ (1:3)
ŽK:           Ada­mopulos

Do utkání s celkem Vršovic, který je na předních místech tabulky, jsme nastoupili s cílem vlétnout na soupeře a vstřelit co nejdříve první branku, což se nám i povedlo ve 28. minutě, kdy Waiz z přímého kopu trefil ideálně na stranu golmana přes zeď (1:0). Poté jsme se uspokojili a přestali hrát. Již za krátkou chvíli ve 32. minutě jsme inkasovali vyrovnávací branku a dokonce poločasu jsme obdrželi ještě jednu, těsně před hvizdem rozhodčího (1:2). Tím soupeř dokonal dokonalý obrat.

O přestávce jsme si vše vysvětlili v kabině, ale úvod do druhého poločasu nám nevyšel, když ve 42. minutě jsme inkasovali potřetí. Nic naplat, že do konce utkáním jsme byli lepším týmem a odehráli jsme dost možná nejlepší poločas od začátku sezóny. Po vyložené šanci Karabynoshe zacinkala tyč. Posléze tentýž hráč zakončil nepřesně hlavou. A když už střídačka zvedala ruce nad hlavu, Waizovu střelu soupeřův brankař chytil a stejně tak i posléze pokus Adamopulose. Až do závěrečného hvizdu rozhodčího se stav již nezměnil, a tak znovu odcházíme bez bodu. Tentokrát jsme vyhořeli na koncovce.

I tak bychom chtěli ale kluky pochválit, že zápas nevzdali a snažili se až do samého konce.
Příští utkání odehrajeme na domácím hřišti 13.04.2019 od 13:15 s celkem SK Střešovice 1911.