Starší přípravka

SK Libuš - Starší přípravka se v sezóně 2023/2024 účastní soutěže G3K – 1. B třída, skupina K.

Články mužstva


Aktuální tabulka výsledků - G3K

#.    Klub Z   V   R   P   Skóre B  
1.    SK Slovan Kunratice 15   14   0   1   246:77 42  
2.    SK Libuš 15   12   1   2   200:104 37  
3.    TJ Březiněves 15   10   2   3   357:97 32  
4.    SA Praha 15   10   1   4   223:114 31  
5.    Běchovičtí sršni 15   7   0   8   153:159 21  
6.    SK Uhelné sklady 15   6   2   7   153:171 20  
7.    SK Aritma Praha 15   4   1   10   121:151 13  
8.    SK Čechie Smíchov 15   4   1   10   139:341 13  
9.    TJ Sokol Řepy 15   4   0   11   137:235 12  
10.    FK Klánovice 15   0   0   15   65:345 0  

Rozpis zápasů - G3K - starší přípr. - 1. B tř., skupina K - 2023/2024

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info  Skóre
 07. 09. Čt  17:00  FK Klánovice  SK Libuš  Klánovice - UMT 4:28
 09. 09. So  11:15  SK Libuš  SA Praha  Libuš - UMT 6:15
 15. 09. Pá  17:00  SK Čechie Smíchov  SK Libuš  Čechie - tráva 10:12
 23. 09. So  11:00  SK Libuš  TJ Sokol Řepy  Libuš - UMT 18:5
 05. 10. Čt  17:15  TJ Březiněves  SK Libuš  Březiněves - tráva 10:10
 07. 10. So  16:30  SK Libuš  SK Uhelné sklady  Libuš - UMT 13:8
 10. 10. Út  17:00  Běchovičtí sršni  SK Libuš  Běchovice - tráva 7:9
 15. 10. Ne  10:00  SK Slovan Kunratice  SK Libuš  Kunratice - tráva 9:4
 22. 10. Ne  10:30  SK Libuš  SK Aritma Praha  Libuš - UMT 10:8
 13. 04. So  11:30  SK Libuš  FK Klánovice  Libuš - UMT 28:3
 20. 04. So  11:00  SA Praha  SK Libuš  Chaplinovo n. - UMT 9:10
 27. 04. So  11:30  SK Libuš  SK Čechie Smíchov  Libuš - UMT 14:4
 04. 05. So  17:00  TJ Sokol Řepy  SK Libuš  Řepy - tráva 3:21
 11. 05. So  11:00  SK Libuš  TJ Březiněves  Libuš - UMT 5:4
 18. 05. So  14:30  SK Uhelné sklady  SK Libuš  Uhelné sklady - tráva 5:12
 26. 05. Ne  10:30  SK Libuš  SK Slovan Kunratice  Libuš - UMT
 30. 05. Čt  17:00  SK Aritma Praha  SK Libuš  Aritma - UMT
 04. 06. Út  17:00  SK Libuš  Běchovičtí sršni  Libuš - UMT

Kádr mužstva



Nejnovější články

SK Libuš - výročí 100 let založení - Starší přípravka

  • informace

Libuš - Loko 6:12 (2:5) - 13.05.2023 - Starší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - Bohnice 5:14 (3:8) - 25.04.2023 - Starší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Tempo - Libuš 27:2 (9:2) - 22.04.2023 - Starší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - FA Praha 2:25 (2:11) - 15.04.2023 - Starší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Halový turnaj Říčany - 04.03.2023 - Starší přípravka

  • fotogalerie
  • informace
  • turnaj
  • zápasy

Halový turnaj Říčany - 25.02.2023 - Starší přípravka

  • fotogalerie
  • informace
  • turnaj
  • zápasy

Halový turnaj Říčany - 29.01.2023 - Starší přípravka

  • fotogalerie
  • informace
  • turnaj
  • zápasy

Halový turnaj Říčany - 15.01.2023 - Starší přípravka

  • fotogalerie
  • informace
  • turnaj
  • zápasy

Halový turnaj Říčany - 11.12.2022 - Starší přípravka

  • fotogalerie
  • informace
  • turnaj
  • zápasy


Archiv článků