Starší žáci

SK Libuš - Starší žáci se v sezóně 2023/2024 účastní soutěže E2A - 1. A třída, skupina A.

Články mužstva


Aktuální tabulka výsledků - E2A

#.    Klub Z   V   R   P   Skóre B  
1.    SK Hostivař 11   11   0   0   77:8 33  
2.    Sokol Dolní Počernice 11   9   1   1   48:16 28  
3.    FA Alexe Zbura 11   8   1   2   45:9 25  
4.    FK Újezd nad Lesy 11   7   1   3   33:37 22  
5.    SK Čechie Smíchov 11   7   0   4   40:20 21  
6.    FK Union Strašnice 11   6   1   4   32:25 19  
7.    Spartak Hrdlořezy 11   5   0   6   29:34 15  
8.    TJ Praga 11   4   1   6   14:25 13  
9.    SK Libuš 11   3   1   7   20:46 10  
10.    SK Uhelné sklady 11   2   0   9   10:59 6  
11.    SK Modřany 11   1   0   10   15:42 3  
12.    SK Slovan Kunratice 11   0   0   11   13:55 0  

Rozpis zápasů - E2A - starší žáci, 1. A třída, skupina A - 2023/2024

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info  Skóre
 02. 09. So  10:00  SK Slovan Kunratice  SK Libuš  Kunratice - tráva 3:5
 09. 09. So  14:45  SK Libuš  Sokol D. Počernice  Libuš - tráva 1:3
 13. 09. St  17:00  FK Újezd nad Lesy  SK Libuš  I. kolo poháru PFS 9:0
 16. 09. So  11:00  SK Čechie Smíchov  SK Libuš  Čechie - tráva 9:1
 23. 09. So  14:30  SK Libuš  FK Újezd n/Lesy  Libuš - tráva 2:7
 01. 10. Ne  15:00  SK Modřany  SK Libuš  Modřany - tráva 1:2
 07. 10. So  09:30  SK Libuš  SK Uhelné sklady  Libuš - tráva 5:0
 15. 10. Ne  09:15  FA Alexe Zbura  SK Libuš  Zličín - UMT 5:0
 21. 10. So  15:15  SK Libuš  FK Union Strašnice  Libuš - tráva 1:6
 28. 10. So  13:30  SK Hostivař  SK Libuš  Hostivař - tráva 8:0
 04. 11. So  14:15  SK Libuš  TJ Praga  Libuš - tráva 1:1
 12. 11. Ne  11:45  Spartak Hrdlořezy  SK Libuš  Hrdlořezy - tráva 4:2
 06. 04. So  13:00  Sokol D. Počernice  SK Libuš  D. Počernice - tráva
 13. 04. So  13:00  SK Libuš  SK Čechie Smíchov  Libuš - tráva
 21. 04. Ne  14:30  FK Újezd n/Lesy  SK Libuš  Újezd n/Lesy - tráva
 27. 04. So  13:00  SK Libuš  SK Modřany  Libuš - tráva
 01. 05. St  11:00  SK Libuš  SK Slovan Kunratice  Libuš - tráva
 05. 05. Ne  14:00  SK Uhelné sklady  SK Libuš  Uhelné sklady - tráva
 11. 05. So  14:15  SK Libuš  FA Alexe Zbura  Libuš - tráva
 18. 05. So  10:45  FK Union Strašnice  SK Libuš  Strašnice - tráva
 25. 05. So  16:30  SK Libuš  SK Hostivař  Libuš - tráva
 02. 06. Ne  14:45  TJ Praga  SK Libuš  Praga - tráva
 08. 06. So  11:30  SK Libuš  Spartak Hrdlořezy  Libuš - tráva

Kádr mužstva






Nejnovější články

Praga - Libuš 2:3 (2:1) - 04.06.2023 - Starší žáci

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Libuš - výročí 100 let založení - Starší žáci

  • informace

Libuš - FA A. Zbura 0:2 (0:1) - 13.05.2023 - Starší žáci

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Dolní Chabry - Libuš 0:0 - 08.05.2023 - Starší žáci

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - Kolovraty 0:6 (0:3) - 19.04.2023 - Starší žáci

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - Kunratice 0:2 (0:1) - 12.04.2023 - Starší žáci

  • mistrovská utkání
  • zápasy

D. Počernice - Libuš 2:2 (0:0) - 06.04.2023 - Starší žáci

  • mistrovská utkání
  • zápasy

D. Břežany - Libuš 2:0 (2:0) - 25.03.2023 - Starší žáci

  • přátelské utkání
  • přípravné utkání
  • zápasy

Zimní příprava - zima 2022/2023 - Starší žáci

  • Aktualizováno
  • informace
  • tréninky

ČAFC - Libuš 2:0 (1:0) - 05.03.2023 - Starší žáci

  • informace
  • zápasy
  • zimní liga


Archiv článků