Mladší dorost

SK Libuš - Mladší dorost se v sezóně 2023/2024 účastní soutěže D2A - 1. A třída, skupina A.

Články mužstva


Aktuální tabulka výsledků - D2A

#.    Klub Z   V   R   P   Skóre B  
1.    SK Čechie Uhříněves 11   11   0   0   53:14 33  
2.    FA Alexe Zbura 11   9   0   2   67:17 27  
3.    SK Hostivař 11   7   1   3   36:22 22  
4.    SK Union Vršovice 11   7   0   4   51:30 21  
5.    TJ Slovan Bohnice 11   6   1   4   38:18 19  
6.    Sokol Kolovraty 11   6   1   4   37:41 19  
7.    SK Modřany 11   4   2   5   33:32 14  
8.    FK Loko Vltavín 11   3   2   6   21:44 11  
9.    SK Střešovice 1911 B 11   3   1   7   28:30 10  
10.    FA Praha 11   2   1   8   17:55 7  
11.    FC Háje JM B 11   2   0   9   19:61 6  
12.    SK Libuš 11   1   1   9   13:49 4  

Rozpis zápasů - D2A - mladší dorost, 1. A třída, skupina A - 2023/2024

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info  Skóre
 02. 09. So  17:00  SK Modřany  SK Libuš  Modřany - tráva 4:2
 09. 09. So  12:45  SK Libuš  SK Hostivař  Libuš - tráva 1:3
 16. 09. So  15:30  SK Čechie Uhříněves  SK Libuš  Uhříněves - UMT 7:1
 23. 09. So  12:30  SK Libuš  Sokol Kolovraty  Libuš - tráva 0:6
 01. 10. Ne  16:00  FC Háje JM B  SK Libuš  Háje - UMT 4:1
 08. 10. Ne  13:45  SK Union Vršovice  SK Libuš  Vršovice - tráva 8:1
 14. 10. So  14:45  SK Libuš  SK Střešovice 1911 B  Libuš - tráva 4:3
 21. 10. So  15:00  FK Loko Vltavín  SK Libuš  Loko Praha - UMT 1:1
 26. 10. Čt  14:30  SK Libuš  FA Alexe Zbura  Libuš - tráva 1:7
 04. 11. So  14:00  FA Praha  SK Libuš  Střížkov - UMT 3:0
 11. 11. So  12:45  SK Libuš  TJ Slovan Bohnice  Libuš - tráva 1:3
 07. 04. Ne  14:15  SK Hostivař  SK Libuš  Hostivař - tráva
 13. 04. So  15:00  SK Libuš  SK Čechie Uhříněves  Libuš - tráva
 21. 04. Ne  10:30  Sokol Kolovraty  SK Libuš  Kolovraty - UMT
 27. 04. So  15:00  SK Libuš  FC Háje JM B  Libuš - tráva
 01. 05. St  13:00  SK Libuš  SK Modřany  Libuš - tráva
 04. 05. So  17:00  SK Libuš  SK Union Vršovice  Libuš - tráva
 12. 05. Ne  14:45  SK Střešovice 1911 B  SK Libuš  Střešovice - UMT
 18. 05. So  13:15  SK Libuš  FK Loko Vltavín  Libuš - tráva
 25. 05. So  11:00  FA Alexe Zbura  SK Libuš  Zličín - tráva/UMT
 01. 06. So  12:00  SK Libuš  FA Praha  Libuš - tráva
 08. 06. So  13:30  TJ Slovan Bohnice  SK Libuš  Bohnice - UMT

Kádr mužstva






Nejnovější články

Zimní příprava - 2023/2024 - Mladší dorost

  • informace
  • přátelské utkání
  • přípravné utkání
  • rozpis zápasů
  • tréninky

Loko - Libuš 1:1 (1:0) - 21.10.2023 - Mladší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - Střešovice B 4:2 (2:1) - 14.10.2023 - Mladší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Uhříněves - Libuš 7:1 (5:0) - 16.09.2023 - Mladší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SK Libuš - výročí 100 let založení - Mladší dorost

  • informace

Chomutov - Libuš 6:0 (2:0) - 13.05.2023 - Mladší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - Sokolov 1:3 (0:3) - 08.05.2023 - Mladší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - Benešov 1:9 (0:4) - 06.05.2023 - Mladší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Česká Lípa - Libuš 4:2 (3:1) - 30.04.2023 - Mladší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - Karlovy Vary 0:6 (0:2) - 23.04.2023 - Mladší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy


Archiv článků