Starší dorost

SK Libuš - Starší dorost se v sezóně 2023/2024 účastní soutěže C1A - přebor staršího dorostu.

Články mužstva


Aktuální tabulka výsledků - C1A

#.    Klub Z   V   R   P   Skóre B  
1.    TJ Sokol Stodůlky 12   10   0   2   58:14 30  
2.    Meteor Praha VIII B 12   9   2   1   44:16 29  
3.    FK Admira Praha B 12   9   2   1   23:10 29  
4.    FC Háje JM 12   9   1   2   46:15 28  
5.    SK Střešovice 1911 12   8   1   3   41:15 25  
6.    FA Alexe Zbura 12   8   0   4   41:35 24  
7.    TJ Praga 13   7   2   4   41:27 23  
8.    FC Tempo Praha B 12   6   0   6   34:33 18  
9.    SC Xaverov 12   3   2   7   26:35 11  
10.    SK Union Vršovice 12   3   1   8   13:43 10  
11.    SK Zbraslav 12   1   3   8   14:37 6  
12.    FK Slavoj Vyšehrad 12   1   2   9   17:40 5  
13.    SK Libuš 13   1   2   10   16:61 5  
14.    FK FC Zličín 12   1   0   11   16:49 3  

Rozpis zápasů - C1A - přebor staršího dorostu - 2023/2024

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info  Skóre
 26. 08. So  09:30  FC Háje JM  SK Libuš  Háje - tráva 11:0
 30. 08. St  17:30  SK Libuš  TJ Praga  Libuš - tráva 1:8
 02. 09. So  12:30  SK Libuš  SK Střešovice 1911  Libuš - tráva 0:6
 09. 09. So  11:00  SC Xaverov  SK Libuš  Xaverov - UMT 5:2
 16. 09. So  12:30  SK Libuš  FK Admira Praha B  Libuš - tráva 3:3
 19. 09. Út  18:30  SK Čechie Uhříněves  SK Libuš  II. kolo poháru PFS 1:3
 23. 09. So  14:00  SK Zbraslav  SK Libuš  Zbraslav - tráva 3:3
 28. 09. Čt  12:30  SK Libuš  FK FC Zličín  Libuš - tráva 2:3
 08. 10. Ne  14:30  FC Tempo Praha B  SK Libuš  Tempo - UMT 4:1
 14. 10. So  12:30  SK Libuš  FA Alexe Zbura  Libuš - tráva 1:4
 21. 10. So  15:15  SK Union Vršovice  SK Libuš  Vršovice - tráva 0:3
 26. 10. Čt  12:15  SK Libuš  Meteor Praha VIII B  Libuš - tráva 0:6
 04. 11. So  14:00  TJ Sokol Stodůlky  SK Libuš  Stodůlky - tráva 7:0
 11. 11. So  10:30  SK Libuš  FC Slavoj Vyšehrad  Libuš - tráva 0:1
 16. 03. So  12:45  SK Střešovice 1911  SK Libuš  Střešovice - UMT
 23. 03. So  12:30  SK Libuš  SC Xaverov  Libuš - tráva
 29. 03. Pá  10:00  FK Admira Praha B  SK Libuš  Hovorčovice - tráva
 06. 04. So  14:15  SK Libuš  SK Zbraslav  Libuš - tráva
 10. 04. St  16:30  FC Háje JM  SK Libuš  Čtvrtfinále poháru PFS
 14. 04. Ne  14:15  FK FC Zličín  SK Libuš  Zličín - tráva/UMT
 20. 04. So  16:30  SK Libuš  FC Tempo Praha B  Libuš - tráva
 28. 04. Ne  10:00  FA Alexe Zbura  SK Libuš  Zličín - UMT
 04. 05. So  12:30  SK Libuš  SK Union Vršovice  Libuš - tráva
 11. 05. So  14:00  Meteor Praha VIII B  SK Libuš  Bedřichovská - UMT
 18. 05. So  11:00  SK Libuš  TJ Sokol Stodůlky  Libuš - tráva
 26. 05. Ne  13:00  FC Slavoj Vyšehrad  SK Libuš  Vyšehrad - UMT
 01. 06. So  12:45  TJ Praga  SK Libuš  Praga - tráva
 09. 06. Ne  12:45  SK Libuš  FC Háje JM  Libuš - tráva

Kádr mužstva






Nejnovější články

Zimní příprava - 2023/2024 - Starší dorost

  • informace
  • přátelské utkání
  • přípravné utkání
  • rozpis zápasů

Libuš - Vyšehrad 0:1 (0:0) - 11.11.2023 - Starší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Stodůlky - Libuš 7:0 (3:0) - 04.11.2023 - Starší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - Meteor B 0:6 (0:2) - 26.10.2023 - Starší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Vršovice - Libuš 0:3 (0:3) - 21.10.2023 - Starší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - FAAZ 1:4 (0:3) - 14.10.2023 - Starší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Tempo B - Libuš 4:1 (4:0) - 08.10.2023 - Starší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - Zličín 2:3 (1:2) - 28.09.2023 - Starší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Zbraslav - Libuš 3:3 (1:2) - 23.09.2023 - Starší dorost

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Uhříněves - Libuš 1:3 (0:2) - 19.09.2023 - Starší dorost

  • pohár
  • zápasy


Archiv článků