Mladší žáci

SK Libuš - Mladší žáci se v sezóně 2023/2024 účastní soutěže F4B - 2. třída, skupina B.

Články mužstva


Aktuální tabulka výsledků - F4B

#.    Klub Z   V   R   P   Skóre B  
1.    TJ AFK Slivenec 11   10   0   1   115:28 30  
2.    SK Libuš 11   9   0   2   117:21 27  
3.    SK Ďáblice B 11   8   0   3   106:33 24  
4.    Sparta Praha - dívky 11   7   1   3   94:26 22  
5.    SK Dolní Chabry B 11   7   1   3   66:28 22  
6.    Spartak Kbely B 11   6   1   4   86:45 19  
7.    TJ Slovan Bohnice 11   6   0   5   57:26 18  
8.    SK Modřany D 11   5   0   6   65:61 15  
9.    TJ Sokol Písnice 11   3   1   7   40:60 10  
10.    SK Třeboradice B 11   2   0   9   31:143 6  
11.    SK Junior 1960 C 11   1   0   10   17:113 3  
12.    FC Praha - dívky 11   0   0   11   3:213 0  

Rozpis zápasů - F4B - mladší žáci, 2. třída, skupina B - 2023/2024

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info  Skóre
 02. 09. So  16:45  SK Libuš  TJ Sokol Písnice  Libuš - tráva 14:0
 10. 09. Ne  17:00  TJ AFK Slivenec  SK Libuš  Slivenec - tráva 5:4
 16. 09. So  16:45  SK Libuš  TJ Slovan Bohnice B  Libuš - tráva 3:2
 24. 09. Ne  13:30  SK Ďáblice B  SK Libuš  Ďáblice - UMT 4:8
 28. 09. Čt  16:45  SK Libuš  SK Junior 1960 C  Libuš - tráva 17:0
 07. 10. So  13:30  SK Libuš  Sparta Praha - dívky  Libuš - tráva 4:8
 14. 10. So  16:00  SK Modřany D  SK Libuš  Modřany - UMT 0:9
 22. 10. Ne  12:00  SK Libuš  SK Třeboradice B  Libuš - tráva 19:0
 29. 10. Ne  14:30  SK Dolní Chabry B  SK Libuš  Chabry - tráva 0:5
 04. 11. So  12:30  SK Libuš  Spartak Kbely B  Libuš - tráva 6:2
 11. 11. So  14:00  FC Praha - dívky  SK Libuš  Střížkov - UMT 0:28
 06. 04. So  12:30  SK Libuš  TJ AFK Slivenec  Libuš - tráva
 14. 04. Ne  14:15  TJ Slovan Bohnice B  SK Libuš  Bohnice - UMT
 20. 04. So  12:30  SK Libuš  SK Ďáblice B  Libuš - tráva
 27. 04. So  09:00  SK Junior 1960 C  SK Libuš  Junior - UMT
 01. 05. St  17:00  TJ Sokol Písnice  SK Libuš  Písnice - tráva
 04. 05. So  10:30  Sparta Praha - dívky  SK Libuš  Satalice - tráva
 11. 05. So  12:30  SK Libuš  SK Modřany D  Libuš - tráva
 16. 05. Čt  18:00  SK Třeboradice B  SK Libuš  Třeboradice - UMT
 25. 05. So  12:30  SK Libuš  SK Dolní Chabry B  Libuš - tráva
 02. 06. Ne  11:00  Spartak Kbely B  SK Libuš  Kbely - tráva
 09. 06. Ne  11:00  SK Libuš  FC Praha - dívky  Libuš - tráva

Kádr mužstva



Nejnovější články

Jarní mistrovské zápasy - 18.05.2023 - Mladší žáci

  • informace
  • mistrovská utkání
  • zápasy

Hodnocení - zimní příprava 2022/2023 - Mladší žáci

  • hodnocení
  • informace

Libuš - Praga B 7:0 (4:0) - 04.06.2022 - Mladší žáci

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Tempo D - Libuš 3:2 (1:1) - 28.05.2022 - Mladší žáci

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - Cholupice 8:1 (5:0) - 21.05.2022 - Mladší žáci

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Barrandov - Libuš 3:10 (2:6) - 15.05.2022 - Mladší žáci

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Vinoř - Libuš 8:6 (4:2) - 08.05.2022 - Mladší žáci

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Hostivař - Libuš 2:2 (1:2) - 04.05.2022 - Mladší žáci

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - Loko 3:4 (3:3) - 30.04.2022 - Mladší žáci

  • mistrovská utkání
  • zápasy

H. Měcholupy - Libuš 0:1 (0:0) - 09.04.2022 - Mladší žáci

  • mistrovská utkání
  • zápasy


Archiv článků