A Team Muži

SK Libuš - A Team Muži se v sezóně 2023/2024 účastní soutěže A2B - 1. A třída, skupina B.

Články mužstva


Aktuální tabulka výsledků - A2B

#.    Klub Z   V   R   P   Skóre B  
1.    Spartak Kbely 15   11   3   1   44:22 36  
2.    SK Aritma Praha B 15   11   1   3   47:28 34  
3.    FC Přední Kopanina B 15   10   1   4   54:17 31  
4.    SK Modřany 15   9   3   3   31:20 30  
5.    Prague Raptors FC 15   7   6   2   39:28 27  
6.    SK Uhelné sklady 15   8   3   4   33:25 27  
7.    SC Olympia Radotín 15   8   2   5   35:21 26  
8.    FK Řeporyje 15   6   3   6   24:25 21  
9.    FK Zlíchov 1914 15   6   2   7   34:32 20  
10.    SK Zbraslav 15   5   3   7   37:43 18  
11.    1999 Praha 15   4   2   9   31:49 14  
12.    TJ AFK Slivenec 15   4   2   9   22:41 14  
13.    Meteor Praha VIII B 15   4   1   10   31:39 13  
14.    TJ Sokol Cholupice 15   2   4   9   12:32 10  
15.    SK Libuš 15   3   1   11   20:43 10  
16.    TJ Slovan Bohnice 15   3   1   11   28:57 10  

Rozpis zápasů - A2B - muži A - 1. A třída, skupina B - 2023/2024

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info  Skóre
 05. 08. So  10:15  SK Libuš  SK Uhelné sklady  Libuš - tráva 3:4
 13. 08. Ne  17:00  TJ Slovan Bohnice  SK Libuš  Bohnice - tráva 0:3
 19. 08. So  10:15  SK Libuš  Spartak Kbely  Libuš - tráva 1:7
 26. 08. So  17:00  FK Řeporyje  SK Libuš  Řeporyje - tráva 2:2
 02. 09. So  10:15  SK Libuš  Prague Raptors FC  Libuš - tráva 0:5
 09. 09. So  10:15  SK Modřany  SK Libuš  Modřany - tráva 3:2
 16. 09. So  10:15  SK Libuš  FC Př. Kopanina B  Libuš - tráva 1:7
 20. 09. St  16:45  SK Libuš  ABC Braník  II. kolo poháru PFS 4:8
 23. 09. So  10:15  FK Zlíchov 1914  SK Libuš  Zlíchov - tráva 5:1
 28. 09. Čt  10:15  SK Libuš  SK Zbraslav  Libuš - tráva 3:0
 07. 10. So  16:00  1999 Praha  SK Libuš  Motorlet - UMT 3:1
 14. 10. So  10:15  SK Libuš  SC Olympia Radotín  Libuš - tráva 0:2
 21. 10. So  10:15  SK Libuš  SK Aritma Praha B  Libuš - tráva 0:1
 28. 10. So  10:30  TJ AFK Slivenec  SK Libuš  Slivenec - tráva 2:1
 04. 11. So  10:15  SK Libuš  TJ Sokol Cholupice  Libuš - tráva 2:1
 12. 11. Ne  14:00  FK Meteor Praha VIII B  SK Libuš  Bedřichovská - UMT 1:0
 09. 03. So  16:15  SK Libuš  TJ Slovan Bohnice  Braník - UMT
 17. 03. Ne  18:00  Spartak Kbely  SK Libuš  Satalice - UMT
 23. 03. So  10:15  SK Libuš  FK Řeporyje  Libuš - tráva
 30. 03. So  13:30  Prague Raptors FC  SK Libuš  Zličín - UMT
 06. 04. So  10:15  SK Libuš  SK Modřany  Libuš - tráva
 14. 04. Ne  16:30  FC Př. Kopanina B  SK Libuš  Kopanina - tráva
 20. 04. So  10:15  SK Libuš  FK Zlíchov 1914  Libuš - tráva
 28. 04. Ne  17:00  SK Zbraslav  SK Libuš  Zbraslav - tráva
 04. 05. So  10:15  SK Libuš  1999 Praha  Libuš - tráva
 11. 05. So  10:15  SC Olympia Radotín  SK Libuš  Radotín - UMT
 19. 05. Ne  17:00  SK Aritma Praha B  SK Libuš  Aritma - UMT
 25. 05. So  10:15  SK Libuš  TJ AFK Slivenec  Libuš - tráva
 02. 06. Ne  17:00  TJ Sokol Cholupice  SK Libuš  Cholupice - tráva
 08. 06. So  17:00  SK Libuš  FK Meteor Praha VIII B  Libuš - tráva
 15. 06. So  17:00  SK Uhelné sklady  SK Libuš  Uh. Sklady - tráva

Kádr mužstva






Přišli:

Calta Šimon, Holub Alfréd, Chum Bruno, Davizi Kamran, Dorazil Vojtěch (z dorostu).

Odešli:

Ivančo Jiří (přerušil činnost), Růžička Filip (ukončil činnost), Socha Michal (přestup Černošice),
Šupina Matěj (přestup Dolní Břežany).

Nejnovější články

Zimní příprava - 2023/2024 - A Team Muži

  • informace
  • přátelské utkání
  • přípravné utkání
  • rozpis zápasů

FK Union Strašnice - Libuš 1:2 (1:1) - 02.03.2024 - A Team Muži

  • přátelské utkání
  • přípravné utkání
  • zápasy

Xaverov - Libuš 3:3 (0:2) - 23.02.2024 - A Team Muži

  • přátelské utkání
  • přípravné utkání
  • zápasy

Podolí - Libuš 0:2 (0:1) - 17.02.2024 - A Team Muži

  • přátelské utkání
  • přípravné utkání
  • zápasy

Příbram - Libuš 4:1 (2:0) - 10.02.2024 - A Team Muži

  • přátelské utkání
  • přípravné utkání
  • zápasy

Uhříněves - Libuš 3:3 (1:1) - 04.02.2024 - A Team Muži

  • přátelské utkání
  • přípravné utkání
  • zápasy

Meteor B - Libuš 1:0 (0:0) - 12.11.2023 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - Cholupice 2:1 (1:1) - 04.11.2023 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Slivenec - Libuš 2:1 (2:0) - 28.10.2023 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - Aritma B 0:1 (0:1) - 21.10.2023 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy


Archiv článků