Rozpis zápasů

A2B - muži A - 1. A třída, skupina B - 2023/2024

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre
 05. 08. So  10:15  SK Libuš  SK Uhelné sklady  Libuš - tráva 3:4
 13. 08. Ne  17:00  TJ Slovan Bohnice  SK Libuš  Bohnice - tráva 0:3
 19. 08. So  10:15  SK Libuš  Spartak Kbely  Libuš - tráva 1:7
 26. 08. So  17:00  FK Řeporyje  SK Libuš  Řeporyje - tráva 2:2
 02. 09. So  10:15  SK Libuš  Prague Raptors FC  Libuš - tráva 0:5
 09. 09. So  10:15  SK Modřany  SK Libuš  Modřany - tráva 3:2
 16. 09. So  10:15  SK Libuš  FC Př. Kopanina B  Libuš - tráva 1:7
 20. 09. St  16:45  SK Libuš  ABC Braník  II. kolo poháru PFS 4:8
 23. 09. So  10:15  FK Zlíchov 1914  SK Libuš  Zlíchov - tráva 5:1
 28. 09. Čt  10:15  SK Libuš  SK Zbraslav  Libuš - tráva 3:0
 07. 10. So  16:00  1999 Praha  SK Libuš  Motorlet - UMT 3:1
 14. 10. So  10:15  SK Libuš  SC Olympia Radotín  Libuš - tráva 0:2
 21. 10. So  10:15  SK Libuš  SK Aritma Praha B  Libuš - tráva 0:1
 28. 10. So  10:30  TJ AFK Slivenec  SK Libuš  Slivenec - tráva 2:1
 04. 11. So  10:15  SK Libuš  TJ Sokol Cholupice  Libuš - tráva 2:1
 12. 11. Ne  14:00  FK Meteor Praha VIII B  SK Libuš  Bedřichovská - UMT 1:0
 09. 03. So  16:15  SK Libuš  TJ Slovan Bohnice  Braník - UMT
 17. 03. Ne  18:00  Spartak Kbely  SK Libuš  Satalice - UMT
 23. 03. So  10:15  SK Libuš  FK Řeporyje  Libuš - tráva
 30. 03. So  13:30  Prague Raptors FC  SK Libuš  Zličín - UMT
 06. 04. So  10:15  SK Libuš  SK Modřany  Libuš - tráva
 14. 04. Ne  16:30  FC Př. Kopanina B  SK Libuš  Kopanina - tráva
 20. 04. So  10:15  SK Libuš  FK Zlíchov 1914  Libuš - tráva
 28. 04. Ne  17:00  SK Zbraslav  SK Libuš  Zbraslav - tráva
 04. 05. So  10:15  SK Libuš  1999 Praha  Libuš - tráva
 11. 05. So  10:15  SC Olympia Radotín  SK Libuš  Radotín - UMT
 19. 05. Ne  17:00  SK Aritma Praha B  SK Libuš  Aritma - UMT
 25. 05. So  10:15  SK Libuš  TJ AFK Slivenec  Libuš - tráva
 02. 06. Ne  17:00  TJ Sokol Cholupice  SK Libuš  Cholupice - tráva
 08. 06. So  17:00  SK Libuš  FK Meteor Praha VIII B  Libuš - tráva
 15. 06. So  17:00  SK Uhelné sklady  SK Libuš  Uh. Sklady - tráva

A5B - muži B - 3. třída, skupina B - 2023/2024

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre
 02. 09. So  14:45  SK Libuš B  Sparta Krč 1910  Libuš - tráva 1:5
 08. 09. Pá  19:00  Vikt. Štěrboholy B  SK Libuš B  Štěrboholy - tráva 1:1
 28. 04. Pá  17:00  SK Libuš B  SK Junior 1960 B  Libuš - tráva 1:3
 24. 09. Ne  16:30  JM Chodov - FK B  SK Libuš B  Chodov - tráva 1:3
 28. 09. Čt  14:45  SK Libuš B  FK H. Měcholupy 1932  Libuš - tráva 1:4
 07. 10. So  11:30  SK Libuš B  FK Union Žižkov  Libuš - tráva 5:2
 15. 10. Ne  15:30  PerfectLanD  SK Libuš B  Štěrboholy - UMT 10:0
 21. 10. So  13:00  SK Libuš B  TJ Sokol Běchovice  Libuš - tráva 1:4
 28. 10. So  14:30  Spartak Hrdlořezy B  SK Libuš B  Hrdlořezy - tráva 4:1
 14. 04. Ne  16:30  Sparta Krč 1910  SK Libuš B  Nusle - tráva
 20. 04. So  14:15  SK Libuš B  Vikt. Štěrboholy B  Libuš - tráva
 28. 04. Ne  17:00  SK Junior 1960 B  SK Libuš B  Junior - UMT
 04. 05. So  14:45  SK Libuš B  JM Chodov - FK B  Libuš - tráva
 12. 05. Ne  17:00  FK H. Měcholupy 1932  SK Libuš B  Nad Přehradou - tráva
 19. 05. Ne  09:30  FK Union Žižkov  SK Libuš B  Kyje - UMT
 25. 05. So  14:15  SK Libuš B  PerfectLanD  Libuš - tráva
 01. 06. So  17:00  TJ Sokol Běchovice  SK Libuš B  Běchovice - tráva
 08. 06. So  13:30  SK Libuš B  Spartak Hrdlořezy B  Libuš - tráva

C1A - přebor staršího dorostu - 2023/2024

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre
 26. 08. So  09:30  FC Háje JM  SK Libuš  Háje - tráva 11:0
 30. 08. St  17:30  SK Libuš  TJ Praga  Libuš - tráva 1:8
 02. 09. So  12:30  SK Libuš  SK Střešovice 1911  Libuš - tráva 0:6
 09. 09. So  11:00  SC Xaverov  SK Libuš  Xaverov - UMT 5:2
 16. 09. So  12:30  SK Libuš  FK Admira Praha B  Libuš - tráva 3:3
 19. 09. Út  18:30  SK Čechie Uhříněves  SK Libuš  II. kolo poháru PFS 1:3
 23. 09. So  14:00  SK Zbraslav  SK Libuš  Zbraslav - tráva 3:3
 28. 09. Čt  12:30  SK Libuš  FK FC Zličín  Libuš - tráva 2:3
 08. 10. Ne  14:30  FC Tempo Praha B  SK Libuš  Tempo - UMT 4:1
 14. 10. So  12:30  SK Libuš  FA Alexe Zbura  Libuš - tráva 1:4
 21. 10. So  15:15  SK Union Vršovice  SK Libuš  Vršovice - tráva 0:3
 26. 10. Čt  12:15  SK Libuš  Meteor Praha VIII B  Libuš - tráva 0:6
 04. 11. So  14:00  TJ Sokol Stodůlky  SK Libuš  Stodůlky - tráva 7:0
 11. 11. So  10:30  SK Libuš  FC Slavoj Vyšehrad  Libuš - tráva 0:1
 16. 03. So  12:45  SK Střešovice 1911  SK Libuš  Střešovice - UMT
 23. 03. So  12:30  SK Libuš  SC Xaverov  Libuš - tráva
 29. 03. Pá  10:00  FK Admira Praha B  SK Libuš  Hovorčovice - tráva
 06. 04. So  14:15  SK Libuš  SK Zbraslav  Libuš - tráva
 10. 04. St  16:30  FC Háje JM  SK Libuš  Čtvrtfinále poháru PFS
 14. 04. Ne  14:15  FK FC Zličín  SK Libuš  Zličín - tráva/UMT
 20. 04. So  16:30  SK Libuš  FC Tempo Praha B  Libuš - tráva
 28. 04. Ne  10:00  FA Alexe Zbura  SK Libuš  Zličín - UMT
 04. 05. So  12:30  SK Libuš  SK Union Vršovice  Libuš - tráva
 11. 05. So  14:00  Meteor Praha VIII B  SK Libuš  Bedřichovská - UMT
 18. 05. So  11:00  SK Libuš  TJ Sokol Stodůlky  Libuš - tráva
 26. 05. Ne  13:00  FC Slavoj Vyšehrad  SK Libuš  Vyšehrad - UMT
 01. 06. So  12:45  TJ Praga  SK Libuš  Praga - tráva
 09. 06. Ne  12:45  SK Libuš  FC Háje JM  Libuš - tráva

D2A - mladší dorost - 1. A třída, skupina A - 2023/2024

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre
 02. 09. So  17:00  SK Modřany  SK Libuš  Modřany - tráva 4:2
 09. 09. So  12:45  SK Libuš  SK Hostivař  Libuš - tráva 1:3
 16. 09. So  15:30  SK Čechie Uhříněves  SK Libuš  Uhříněves - UMT 7:1
 23. 09. So  12:30  SK Libuš  Sokol Kolovraty  Libuš - tráva 0:6
 01. 10. Ne  16:00  FC Háje JM B  SK Libuš  Háje - UMT 4:1
 08. 10. Ne  13:45  SK Union Vršovice  SK Libuš  Vršovice - tráva 8:1
 14. 10. So  14:45  SK Libuš  SK Střešovice 1911 B  Libuš - tráva 4:3
 21. 10. So  15:00  FK Loko Vltavín  SK Libuš  Loko Praha - UMT 1:1
 26. 10. Čt  14:30  SK Libuš  FA Alexe Zbura  Libuš - tráva 1:7
 04. 11. So  14:00  FA Praha  SK Libuš  Střížkov - UMT 3:0
 11. 11. So  12:45  SK Libuš  TJ Slovan Bohnice  Libuš - tráva 1:3
 07. 04. Ne  14:15  SK Hostivař  SK Libuš  Hostivař - tráva
 13. 04. So  15:00  SK Libuš  SK Čechie Uhříněves  Libuš - tráva
 21. 04. Ne  10:30  Sokol Kolovraty  SK Libuš  Kolovraty - UMT
 27. 04. So  15:00  SK Libuš  FC Háje JM B  Libuš - tráva
 01. 05. St  13:00  SK Libuš  SK Modřany  Libuš - tráva
 04. 05. So  17:00  SK Libuš  SK Union Vršovice  Libuš - tráva
 12. 05. Ne  14:45  SK Střešovice 1911 B  SK Libuš  Střešovice - UMT
 18. 05. So  13:15  SK Libuš  FK Loko Vltavín  Libuš - tráva
 25. 05. So  11:00  FA Alexe Zbura  SK Libuš  Zličín - tráva/UMT
 01. 06. So  12:00  SK Libuš  FA Praha  Libuš - tráva
 08. 06. So  13:30  TJ Slovan Bohnice  SK Libuš  Bohnice - UMT

E2A - starší žáci - 1. A třída, sk. A - 2023/2024

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre
 02. 09. So  10:00  SK Slovan Kunratice  SK Libuš  Kunratice - tráva 3:5
 09. 09. So  14:45  SK Libuš  Sokol D. Počernice  Libuš - tráva 1:3
 13. 09. St  17:00  FK Újezd nad Lesy  SK Libuš  I. kolo poháru PFS 9:0
 16. 09. So  11:00  SK Čechie Smíchov  SK Libuš  Čechie - tráva 9:1
 23. 09. So  14:30  SK Libuš  FK Újezd n/Lesy  Libuš - tráva 2:7
 01. 10. Ne  15:00  SK Modřany  SK Libuš  Modřany - tráva 1:2
 07. 10. So  09:30  SK Libuš  SK Uhelné sklady  Libuš - tráva 5:0
 15. 10. Ne  09:15  FA Alexe Zbura  SK Libuš  Zličín - UMT 5:0
 21. 10. So  15:15  SK Libuš  FK Union Strašnice  Libuš - tráva 1:6
 28. 10. So  13:30  SK Hostivař  SK Libuš  Hostivař - tráva 8:0
 04. 11. So  14:15  SK Libuš  TJ Praga  Libuš - tráva 1:1
 12. 11. Ne  11:45  Spartak Hrdlořezy  SK Libuš  Hrdlořezy - tráva 4:2
 06. 04. So  13:00  Sokol D. Počernice  SK Libuš  D. Počernice - tráva
 13. 04. So  13:00  SK Libuš  SK Čechie Smíchov  Libuš - tráva
 21. 04. Ne  14:30  FK Újezd n/Lesy  SK Libuš  Újezd n/Lesy - tráva
 27. 04. So  13:00  SK Libuš  SK Modřany  Libuš - tráva
 01. 05. St  11:00  SK Libuš  SK Slovan Kunratice  Libuš - tráva
 05. 05. Ne  14:00  SK Uhelné sklady  SK Libuš  Uhelné sklady - tráva
 11. 05. So  14:15  SK Libuš  FA Alexe Zbura  Libuš - tráva
 18. 05. So  10:45  FK Union Strašnice  SK Libuš  Strašnice - tráva
 25. 05. So  16:30  SK Libuš  SK Hostivař  Libuš - tráva
 02. 06. Ne  14:45  TJ Praga  SK Libuš  Praga - tráva
 08. 06. So  11:30  SK Libuš  Spartak Hrdlořezy  Libuš - tráva

F4B - mladší žáci - 2. třída, sk. B - 2023/2024

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre
 02. 09. So  16:45  SK Libuš  TJ Sokol Písnice  Libuš - tráva 14:0
 10. 09. Ne  17:00  TJ AFK Slivenec  SK Libuš  Slivenec - tráva 5:4
 16. 09. So  16:45  SK Libuš  TJ Slovan Bohnice B  Libuš - tráva 3:2
 24. 09. Ne  13:30  SK Ďáblice B  SK Libuš  Ďáblice - UMT 4:8
 28. 09. Čt  16:45  SK Libuš  SK Junior 1960 C  Libuš - tráva 17:0
 07. 10. So  13:30  SK Libuš  Sparta Praha - dívky  Libuš - tráva 4:8
 14. 10. So  16:00  SK Modřany D  SK Libuš  Modřany - UMT 0:9
 22. 10. Ne  12:00  SK Libuš  SK Třeboradice B  Libuš - tráva 19:0
 29. 10. Ne  14:30  SK Dolní Chabry B  SK Libuš  Chabry - tráva 0:5
 04. 11. So  12:30  SK Libuš  Spartak Kbely B  Libuš - tráva 6:2
 11. 11. So  14:00  FC Praha - dívky  SK Libuš  Střížkov - UMT 0:28
 06. 04. So  12:30  SK Libuš  TJ AFK Slivenec  Libuš - tráva
 14. 04. Ne  14:15  TJ Slovan Bohnice B  SK Libuš  Bohnice - UMT
 20. 04. So  12:30  SK Libuš  SK Ďáblice B  Libuš - tráva
 27. 04. So  09:00  SK Junior 1960 C  SK Libuš  Junior - UMT
 01. 05. St  17:00  TJ Sokol Písnice  SK Libuš  Písnice - tráva
 04. 05. So  10:30  Sparta Praha - dívky  SK Libuš  Satalice - tráva
 11. 05. So  12:30  SK Libuš  SK Modřany D  Libuš - tráva
 16. 05. Čt  18:00  SK Třeboradice B  SK Libuš  Třeboradice - UMT
 25. 05. So  12:30  SK Libuš  SK Dolní Chabry B  Libuš - tráva
 02. 06. Ne  11:00  Spartak Kbely B  SK Libuš  Kbely - tráva
 09. 06. Ne  11:00  SK Libuš  FC Praha - dívky  Libuš - tráva

G3K - starší přípravka - 1. B třída, sk. K - 2023/2024

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre
 07. 09. Čt  17:00  FK Klánovice  SK Libuš  Klánovice - UMT 4:28
 09. 09. So  11:15  SK Libuš  SA Praha  Libuš - UMT 6:15
 15. 09. Pá  17:00  SK Čechie Smíchov  SK Libuš  Čechie - tráva 10:12
 23. 09. So  11:00  SK Libuš  TJ Sokol Řepy  Libuš - UMT 18:5
 05. 10. Čt  17:15  TJ Březiněves  SK Libuš  Březiněves - tráva 10:10
 07. 10. So  16:30  SK Libuš  SK Uhelné sklady  Libuš - UMT 13:8
 10. 10. Út  17:00  Běchovičtí sršni  SK Libuš  Běchovice - tráva 7:9
 15. 10. Ne  10:00  SK Slovan Kunratice  SK Libuš  Kunratice - tráva 9:4
 22. 10. Ne  10:30  SK Libuš  SK Aritma Praha  Libuš - UMT 10:8
 13. 04. So  11:30  SK Libuš  FK Klánovice  Libuš - UMT
 20. 04. So  11:00  SA Praha  SK Libuš  Chaplinovo n. - UMT
 27. 04. So  11:30  SK Libuš  SK Čechie Smíchov  Libuš - UMT
 04. 05. So  17:00  TJ Sokol Řepy  SK Libuš  Řepy - tráva
 11. 05. So  11:00  SK Libuš  TJ Březiněves  Libuš - UMT
 18. 05. So  14:30  SK Uhelné sklady  SK Libuš  Uhelné sklady - tráva
 26. 05. Ne  10:30  SK Libuš  SK Slovan Kunratice  Libuš - UMT
 30. 05. Čt  17:00  SK Aritma Praha  SK Libuš  Aritma - UMT
 04. 06. Út  17:00  SK Libuš  Běchovičtí sršni  Libuš - UMT

H3L - mladší přípravka - 1. B třída, sk. L - 2023/2024

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre
 07. 09. Čt  17:00  SK Dolní Měcholupy  SK Libuš  D. Měcholupy - tráva 7:17
 09. 09. So  09:45  SK Libuš  JM Chodov - FK  Libuš - UMT 13:12
 16. 09. So  09:00  FK Union Strašnice  SK Libuš  Union - tráva 7:25
 23. 09. So  09:30  SK Libuš  Viktoria Štěrboholy  Libuš - UMT 29:7
 03. 10. Út  17:00  FK Klánovice  SK Libuš  Klánovice - UMT 7:22
 07. 10. So  15:00  SK Libuš  SK Slovan Kunratice  Libuš - UMT 12:6
 15. 10. Ne  15:30  FK Vinoř  SK Libuš  Vinoř - UMT 1:21
 19. 10. Čt  18:00  Slavia Praha - mládež  SK Libuš  Vladivostocká - UMT 24:4
 25. 10. St  17:00  TJ Sokol Královice  SK Libuš  Královice - tráva 1:36
 13. 04. So  10:00  SK Libuš  SK Dolní Měcholupy  Libuš - UMT
 19. 04. Pá  17:30  JM Chodov - FK  SK Libuš  Chodov - tráva
 27. 04. So  10:00  SK Libuš  FK Union Strašnice  Libuš - UMT
 06. 05. Po  17:00  Viktoria Štěrboholy  SK Libuš  Štěrboholy - UMT
 11. 05. So  09:30  SK Libuš  FK Klánovice  Libuš - UMT
 14. 05. Út  17:00  SK Slovan Kunratice  SK Libuš  Kunratice - tráva
 26. 05. Ne  10:30  SK Libuš  FK Vinoř  Libuš - UMT
 01. 06. So  10:30  SK Libuš  Slavia Praha - mládež  Libuš - UMT
 03. 06. Po  18:00  SK Libuš  TJ Sokol Královice  Libuš - UMT