Halový turnaj Říčany - 25.02.2023 - Mladší přípravka

Články > Mladší přípravka > Halový turnaj Říčany  |  25.02.2023Halový turnaj Říčany – 3. místo

Hráno:    25.02.2023, 07:10 – 12:25
Hřiště:    Sportovní hala Říčany
Sestava:    Kolja, Willik, Péťa, Kuba S., Aleš, Dan, Matouš, Vítek
Branky:    5× Kolja, 3× Matouš, 3× Vítek, 2× Péťa, Aleš, Dan

Po necelém měsíci nás čekal další turnaj, tentokrát se však konal ve Sportovní hale Říčany ve Škroupově ulici. Sehráli jsme celkem 6 utkání systémem každý s každým a z nich bylo přímo určeno konečné umístění.

V prvním utkání nás čekal tým TJ Slavoj Čerčany. Kluci hráli z nějakého důvodu tak, že obránci moc nepomáhali útočit a útočníci moc nepomáhali bránit. To se pak trenéři snažili během celého turnaje změnit, abychom zase hráli jako jeden tým. Zápas byl nicméně velmi vyrovnaný a rozhodl ho nakonec jediný gól, který dal Vítek z půlky hřiště a zajistil nám tím výhru 1:0.

Druhý zápas jsme sehráli s týmem TJ Sokol Obříství. Kluci začali velice slibně a Péťa dal rychlý gól. Pak ale jako kdyby přestali hrát a soupeř zápas otočil, takže jsme nakonec prohráli 1:2.

Ve třetím zápase se nám postavil tým FK Radošovice. Toto utkání kluci sehráli velice dobře a odnesli si zaslouženou výhru 3:0.

Čtvrté utkání s týmem FK Viagem Příbram bylo velice vyrovnané a plné šancí na obou stranách. Oba týmy se snažili otočit výsledek ve svůj prospěch a před koncem ho ještě zdramatizovala penalta. Tu ale Kolja neproměnil a zápas tedy nakonec skončil vyrovnaným výsledkem 2:2.

V pátém zápase s týmem SK Kostelec u Křížků si chtěl vyzkoušet roli brankáře Sedlo a kluci o to více běhali, aby mu to co nejvíce ulehčili svým bráněním. Odměnou jim byla výhra 3:1.

Poslední utkání – proti týmu FK Říčany – kluci vzali jako finále a trenéři se navíc rozhodli, že Kolja a Vítek, kteří většinou plní roli obránců, budou hrát v útoku. Kluci si na to chvíli zvykali, ale ukázalo se, jak důležité je dávat góly i za cenu toho, že nějaký gól naopak dostaneme. Výhra 5:0 nakonec znamenala 3. místo, přičemž 2. místo nám uteklo jen díky horšímu skóre.

Výsledky zápasů:

Každý s každým
   SK Libuš    TJ Slavoj Čerčany  1:0   v bráně: Aleš
   SK Libuš    TJ Sokol Obříství 1:2  v bráně: Aleš
   SK Libuš    FK Radošovice 3:0  v bráně: Aleš
   SK Libuš    FK Viagem Příbram 2:2  v bráně: Aleš
   SK Libuš    SK Kostelec u Křížků 3:1  v bráně: Kuba S.
   SK Libuš    FK Říčany 5:0  v bráně: Aleš
 

Kluci si na tomto turnaji hodně zahráli a věřím, že se toho i dost naučili. Snad si tedy získané poznatky zapamatují i do dalších zápasů.

Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš