Libuš - Benešov 1:9 (0:4) - 06.05.2023 - Mladší dorost

Články > Mladší dorost > Libuš - Benešov 1:9 (0:4)  |  06.05.2023

Sestava:    Ondra – Keny (46' Mery), Koudy, Tadeáš (58' Michal), Saša – Beny, Šális, Šajny – Nazi,
   Rooney, Habib (46' Denys)
Branky:       53' Mery
ŽK:              81' Šajny

Sobotnímu zápasu předcházela větší hecovačka jak z naší strany, tak ze strany kluků. Řekli jsme si, co po kom chceme. O to větší škoda je, že nám zápas vůbec nevyšel.

Od první minuty bylo vidět, že hosté jsou lépe připraveni. Byli na hřišti všude dřív a my jim nechávali až moc prostoru a až na výjimky jsme se do ničeho nedostávali. Zato hosté hrozili často a do půlky to bylo už 0:4.

O poločase jsme udělali hned dvojité střídaní a zkusili hru oživit. Bohužel jsme začátek opět prospali a hosté odskočili už do náskoku 6:0. Poté však Mery dokázal potrestat chybu stopera soupeře a snížil na 1:6 a pro nás to byl budíček. Od toho momentu se hra naše výrazně zlepšila. Bohužel jsme však šance neproměnili a soupeř zvládl přidat v závěru další tři a odskočit na konečných 1:9.

Kluky bych chtěl pochválit za zlepšený výkon po brance na 1:6, je však k zamyšlení, proč tak nemůžeme hrát od první do poslední minuty.
Hned v pondělí nás čeká dohrávka proti Sokolovu a budeme chtít zabojovat o lepší výsledek.