Libuš - Radotín 0:2 (0:1) - 14.10.2023 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Libuš - Radotín 0:2 (0:1)  |  14.10.2023

SK Libuš – SC Olympia Radotín   0:2 (0:1)

Sestava:     Kořínek – Šenk, Růžička Fr., Dorazil – Calta (67' Lhota), Beneš (81' Maršík), Růžička D.,
    Čížek – Nekola, Chum (57' Havlák), Davizi (67' Stuchlík)
Branky:        -
ŽK:              -

Od začátku utkání se hrál dost opatrný a nezáživný fotbal. My jsme možná více kombinovali a byli více na míči, ale soupeř byl určitě více nebezpečný směrem dopředu. V patnácté minutě nám prošel soupeřův hráč po naší pravé straně přes dva bránící hráče a jeho sražená střela skončila v naší brance. Fotbalu navíc hodně škodil dost silný vítr, který vydržel foukat celý zápas. Sice jsme měli nestálou převahu, ale soupeřova brankáře jsme nijak neohrozili. Na druhé straně nás dvakrát podržel Kořínek v naší brance.

Druhý poločas mohl hned znamenat vyrovnání, ale Chum špatně zareagoval na chybu hostujícího brankáře se stoperem a nic z toho nebylo. V padesáté minutě se neuvěřitelně trefil hostující hráč ze strany z trestného kopu a poslal hosty do dvoubrankového vedení. Po vystřídání tří hráčů jsme se začali více dostávat do dobrých možností, ale finální fáze byla dnes pro nás doslova zakletá a tak přichází další zbytečná ztráta tří bodů. Při vší úctě k soupeři, jsme měli v tomto zápase určitě bodovat.
Další utkání odehrajeme v sobotu 21.10. od 10:15 opět na domácím hřišti proti mužstvu Aritmy „B“.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Kořínek;   2. Růžička D.;   3. Růžička Fr., Nekola.