Libuš - Střešovice B 4:2 (2:1) - 14.10.2023 - Mladší dorost

Články > Mladší dorost > Libuš - Střešovice B 4:2 (2:1)  |  14.10.2023

SK Libuš – SK Střešovice 1911 B   4:2 (2:1)

Hřiště:       Libuš – tráva
Sestava:    Seman – Tuček, Přibyl, Ötwös D., Dastych, Novák, Zeman, Ondřejek, Shaynoha, Frank,
   Merenus
Střídali:    Mazaný, Ötwös M., Kovalets, Trkal, Vojta
Branky:      32' 1:0 Vojta, 44' 1:1, 45' 2:1 Merenus, 66' 2:2, 68' 3:2 Shaynoha, 72' Shaynoha (p.k.)

V nové soutěži se nám nedaří a po dalších prohrách jsme byli na posledním místě a bez bodů. Soupeř byl na tom mnohem lépe a v posledním zápase porazil Háje 9:1. Taktika byla jasná, nemáme co ztratit, tak presink hodně vysoko a nedat soupeři prostor ke hře. Záměr nám vyšel a hosty jsme zaskočili, měli jsme i šance, ale zakončení nebylo kvalitní. Tak jsme si pomohli standardní situací a po rohu zakončil výborně Jonáš. Soupeř srovnal po pěkné akci těsně před poločasem, ale mi jsme opět získali vedení brankou Meriho.

Ve 2. poločase jsme začali špatně a Střešovice nás dostali pod tlak a zaslouženě vyrovnaly. Naše mužstvo se probralo a výborným výkonem na konci zápasu dostalo opět skóre na svoji stranu. Dvě branky střelil rozdílový hráč Martin a první vítězství, v hektickém závěru jsme udrželi.

Děkuji všem za výborné výkony a věřil jsem, že nejsme tak špatní, abychom vše prohráli. Teď bude na vás, zda to dokážeme zopakovat i v dalších utkáních.