Stodůlky - Libuš 7:0 (3:0) - 04.11.2023 - Starší dorost

Články > Starší dorost > Stodůlky - Libuš 7:0 (3:0)  |  04.11.2023

TJ Sokol Stodůlky – SK Libuš   7:0 (3:0)

Sestava:    Sam – Tadeáš, Šimon, Nazi (22' Jony) – Tony, Koudy, Oči, Martin Z., Keny – Max, Šajny
   (68' Habib)
Branky:      -
ŽK:            71' Šimon

Podzimní část už se blíží ke svému konci. Tentokrát nás čekal zápas proti domácím Stodůlkám, které jsou na 2. místě tabulky. Věděli jsme o kvalitách soupeře i o jejich individuální síle a kluky jsme na tyto věci před zápasem upozorňovali.

V prvních minutách jsme soupeři statečně konkurovali, ale postupem času se začala ukazovat jejich síla a herní pohoda. My jsme nestíhali, a tak skončil první poločas vedením domácích 3:0.

Druhých 45 minut bylo už ve znamení jasné dominance domácích a skóre se nakonec zastavilo na čísle 7:0. Nutno dodat, že dalších několik jasných šancí hráči domácích zahodili… Domácí musíme velmi pochválit, protože na jejich hru se velice dobře dívalo a jsou podle nás nejlepším týmem soutěže!

V sobotu nás na domácí půdě čeká od 10:30 poslední Vyšehrad! To bude s ohledem na záchranářské boje asi ta úplně nejdůležitější bitva. V týdnu na ní kluky připravíme jak nejlépe dovedeme a věřím, že s vaší podporou zápas zvládneme!