Hostivař - Libuš 2:1 (0:0) - 07.04.2024 - Mladší dorost

Články > Mladší dorost > Hostivař - Libuš 2:1 (0:0)  |  07.04.2024

Sestava:    Seman – Procházka, Ötwös D., Přibyl, Dastych, Hájek J., Frank, Ötwös M , Novák,
   Mazaný, Vojta
Střídali:    Pospíšil, Filip Tran
Branky:       49' 1:0, 73' 2:0, 81' Dastych 2:1

Ve velkém vedru, proti třetímu celku tabulky, jsme podali výborný výkon.

Hlavně v 1. poločase jsme byli lepší, hráli jsme aktivně a vysoko a nutili domácí k chybám, ale opět se nám nedařilo v koncovce. Hlavně Jonáš na hrotu zazdil co se dalo a tak místo výsledku 5:2 pro nás skončil poločas nerozhodně.

Ve 2. poločase nám už docházely síly, ale bojovali jsme až do konce. První branka soupeře byla sporná, útočník soupeře fauloval Ondru v našem PÚ a kluci přestali hrát, ale rozhodčí nezapískal faul, ale až branku. Nás to nepoložilo a snažili jsme se o vyrovnání, ale měli jsme i smůlu. Po akci Filipa Nováka a dobrém zakončení domácí stoper vyskluzoval míč z brankové čáry. Dále Jonáš v samostatném nájezdu nepřekonal výborného brankáře soupeře. Domácí poté dali krásnou branku po rohu a zdálo se, že je rozhodnuto. Ještě jsme se pokusili o změnu výsledku a vrhli jsme všechny síly do útoku, ale podařilo se nám jen snížit.

Dnes velká pochvala mužstvu za výborný výkon a doufám, že tento výkon předvedeme i v dalších zápasech.